Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
3:2
LKS Brzeźce
Krupiński Suszec
5:2
Polonia Międzyrzecze
Siódemka Tychy
3:2
LKS Frydek
LKS Studzionka
9:0
Stal Chełm Śląski
Grodno Leśnik Kobiór
2:0
Czapla Kryry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:1
LKS Woszczyce
LKS Gardawice
1:3
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Unia Bieruń Stary
4:0
Znicz Jankowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
3:0
LKS Gardawice
LKS Woszczyce
3:1
Krupiński Suszec
LKS Brzeźce
1:7
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Grodno Leśnik Kobiór
1:4
Unia Bieruń Stary
Czapla Kryry
1:1
LKS Frydek
Znicz Jankowice
1:2
Sokół Wola
LKS II Goczałkowice - Zdrój
5:0
Siódemka Tychy
Polonia Międzyrzecze
2:4
LKS Studzionka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
0:0
Grodno Leśnik Kobiór
LKS Frydek
2:7
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Krupiński Suszec
2:1
LKS Brzeźce
LKS Gardawice
1:3
Polonia Międzyrzecze
Unia Bieruń Stary
6:1
Czapla Kryry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:3
Znicz Jankowice
LKS Studzionka
3:0
LKS Woszczyce
Siódemka Tychy
2:0
Stal Chełm Śląski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
2:0
Siódemka Tychy
Stal Chełm Śląski
2:4
LKS Frydek
LKS Woszczyce
5:1
LKS Gardawice
LKS Brzeźce
0:3
LKS Studzionka
Grodno Leśnik Kobiór
0:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Czapla Kryry
1:2
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Znicz Jankowice
3:3
Krupiński Suszec
Unia Bieruń Stary
0:1
Sokół Wola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Goczałkowice - Zdrój
6:0
Stal Chełm Śląski
Sokół Wola
3:0
Czapla Kryry
Krupiński Suszec
3:0
Grodno Leśnik Kobiór
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:0
Unia Bieruń Stary
LKS Gardawice
5:1
LKS Brzeźce
Siódemka Tychy
2:4
LKS Woszczyce
LKS Studzionka
5:2
Znicz Jankowice
LKS Frydek
1:3
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodno Leśnik Kobiór
0:0
LKS Studzionka
Polonia Międzyrzecze
1:3
LKS II Goczałkowice - Zdrój
LKS Woszczyce
2:2
LKS Frydek
LKS Brzeźce
7:0
Siódemka Tychy
Unia Bieruń Stary
2:1
Krupiński Suszec
Sokół Wola
3:4
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Znicz Jankowice
3:1
LKS Gardawice
Czapla Kryry
0:1
Stal Chełm Śląski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
5:0
Polonia Międzyrzecze
Krupiński Suszec
0:3
Sokół Wola
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:2
Czapla Kryry
LKS Gardawice
1:3
Grodno Leśnik Kobiór
LKS II Goczałkowice - Zdrój
2:1
LKS Woszczyce
Siódemka Tychy
6:2
Znicz Jankowice
LKS Frydek
6:2
LKS Brzeźce
LKS Studzionka
0:0
Unia Bieruń Stary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
1:2
LKS Studzionka
LKS Woszczyce
2:0
Stal Chełm Śląski
LKS Brzeźce
0:5
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Grodno Leśnik Kobiór
1:4
Siódemka Tychy
Czapla Kryry
1:1
Polonia Międzyrzecze
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:1
Krupiński Suszec
Znicz Jankowice
3:4
LKS Frydek
Unia Bieruń Stary
1:3
LKS Gardawice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
3:10
LKS Woszczyce
Stal Chełm Śląski
5:2
LKS Brzeźce
Krupiński Suszec
2:0
Czapla Kryry
LKS Gardawice
2:1
Sokół Wola
LKS II Goczałkowice - Zdrój
6:0
Znicz Jankowice
LKS Studzionka
4:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Frydek
3:1
Grodno Leśnik Kobiór
Siódemka Tychy
2:3
Unia Bieruń Stary
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
4:0
Siódemka Tychy
Krupiński Suszec
1:3
LKS Studzionka
Grodno Leśnik Kobiór
3:1
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Czapla Kryry
2:1
LKS Woszczyce
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:2
LKS Gardawice
Znicz Jankowice
0:5
Stal Chełm Śląski
Unia Bieruń Stary
0:1
LKS Frydek
LKS Brzeźce
1:3
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
0:3
Grodno Leśnik Kobiór
LKS Woszczyce
6:1
LKS Brzeźce
LKS Gardawice
3:2
Krupiński Suszec
LKS II Goczałkowice - Zdrój
3:2
Unia Bieruń Stary
LKS Studzionka
0:1
Czapla Kryry
LKS Frydek
2:4
Sokół Wola
Polonia Międzyrzecze
3:2
Znicz Jankowice
Siódemka Tychy
0:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodno Leśnik Kobiór
7:0
Polonia Międzyrzecze
Sokół Wola
0:2
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Krupiński Suszec
4:1
Siódemka Tychy
Czapla Kryry
4:2
LKS Brzeźce
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:3
LKS Frydek
Znicz Jankowice
4:3
LKS Woszczyce
Unia Bieruń Stary
2:0
Stal Chełm Śląski
LKS Studzionka
1:3
LKS Gardawice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
1:2
Sokół Wola
LKS Woszczyce
2:1
Grodno Leśnik Kobiór
LKS Brzeźce
2:5
Znicz Jankowice
LKS Gardawice
1:3
Czapla Kryry
LKS II Goczałkowice - Zdrój
7:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Frydek
4:1
Krupiński Suszec
Polonia Międzyrzecze
1:3
Unia Bieruń Stary
Siódemka Tychy
2:2
LKS Studzionka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
4:1
Polonia Międzyrzecze
Krupiński Suszec
0:0
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Grodno Leśnik Kobiór
1:1
LKS Brzeźce
Czapla Kryry
1:0
Znicz Jankowice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:4
Stal Chełm Śląski
Unia Bieruń Stary
3:1
LKS Woszczyce
LKS Gardawice
2:0
Siódemka Tychy
LKS Studzionka
3:1
LKS Frydek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
3:1
Sokół Wola
LKS Brzeźce
1:1
Unia Bieruń Stary
LKS II Goczałkowice - Zdrój
2:3
LKS Studzionka
LKS Frydek
2:1
LKS Gardawice
Polonia Międzyrzecze
1:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Stal Chełm Śląski
1:3
Krupiński Suszec
Siódemka Tychy
4:0
Czapla Kryry
Znicz Jankowice
5:1
Grodno Leśnik Kobiór
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
0:0
LKS Studzionka
LKS Woszczyce
6:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Brzeźce
3:1
Sokół Wola
Czapla Kryry
1:4
Grodno Leśnik Kobiór
Znicz Jankowice
3:0
Unia Bieruń Stary
LKS II Goczałkowice - Zdrój
4:2
LKS Gardawice
LKS Frydek
0:2
Siódemka Tychy
Polonia Międzyrzecze
3:0
Krupiński Suszec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
1:6
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Sokół Wola
1:3
Znicz Jankowice
Krupiński Suszec
0:1
LKS Woszczyce
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
5:0
LKS Brzeźce
LKS Gardawice
0:1
Stal Chełm Śląski
Unia Bieruń Stary
1:2
Grodno Leśnik Kobiór
LKS Studzionka
3:0
Polonia Międzyrzecze
LKS Frydek
4:2
Czapla Kryry
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
2:0
Siódemka Tychy
LKS Woszczyce
1:3
LKS Studzionka
LKS Brzeźce
3:0
Krupiński Suszec
Grodno Leśnik Kobiór
2:2
Sokół Wola
Czapla Kryry
0:1
Unia Bieruń Stary
Znicz Jankowice
2:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS II Goczałkowice - Zdrój
5:0
LKS Frydek
Polonia Międzyrzecze
0:1
LKS Gardawice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Goczałkowice - Zdrój
3:0
Czapla Kryry
LKS Gardawice
0:1
LKS Woszczyce
Sokół Wola
3:3
Unia Bieruń Stary
LKS Studzionka
5:1
LKS Brzeźce
LKS Frydek
0:3
Stal Chełm Śląski
Siódemka Tychy
1:0
Polonia Międzyrzecze
Krupiński Suszec
4:5
Znicz Jankowice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:2
Grodno Leśnik Kobiór
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
3:4
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Stal Chełm Śląski
0:5
LKS II Goczałkowice - Zdrój
LKS Woszczyce
3:3
Siódemka Tychy
Grodno Leśnik Kobiór
0:3
Krupiński Suszec
Czapla Kryry
1:1
Sokół Wola
Znicz Jankowice
2:2
LKS Studzionka
Polonia Międzyrzecze
1:1
LKS Frydek
LKS Brzeźce
5:1
LKS Gardawice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
2:1
Czapla Kryry
Krupiński Suszec
1:3
Unia Bieruń Stary
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:1
Sokół Wola
LKS II Goczałkowice - Zdrój
6:0
Polonia Międzyrzecze
LKS Gardawice
1:7
Znicz Jankowice
LKS Frydek
1:4
LKS Woszczyce
Siódemka Tychy
1:5
LKS Brzeźce
LKS Studzionka
1:0
Grodno Leśnik Kobiór
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
1:2
LKS Studzionka
Sokół Wola
0:1
Krupiński Suszec
LKS Woszczyce
0:1
LKS II Goczałkowice - Zdrój
LKS Brzeźce
2:3
LKS Frydek
Czapla Kryry
4:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Znicz Jankowice
1:5
Siódemka Tychy
Polonia Międzyrzecze
0:0
Stal Chełm Śląski
Grodno Leśnik Kobiór
1:3
LKS Gardawice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
2:0
LKS Woszczyce
Krupiński Suszec
0:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Gardawice
2:1
Unia Bieruń Stary
LKS II Goczałkowice - Zdrój
4:1
LKS Brzeźce
Siódemka Tychy
1:0
Grodno Leśnik Kobiór
LKS Studzionka
2:2
Sokół Wola
LKS Frydek
2:4
Znicz Jankowice
Polonia Międzyrzecze
2:1
Czapla Kryry
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodno Leśnik Kobiór
1:2
LKS Frydek
Unia Bieruń Stary
5:0
Siódemka Tychy
Znicz Jankowice
4:6
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Sokół Wola
1:3
LKS Gardawice
LKS Woszczyce
6:2
Polonia Międzyrzecze
LKS Brzeźce
0:2
Stal Chełm Śląski
Czapla Kryry
1:5
Krupiński Suszec
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:2
LKS Studzionka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
3:2
Znicz Jankowice
LKS Woszczyce
3:0
Czapla Kryry
LKS Gardawice
3:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS II Goczałkowice - Zdrój
3:1
Grodno Leśnik Kobiór
Siódemka Tychy
1:3
Sokół Wola
LKS Studzionka
2:1
Krupiński Suszec
LKS Frydek
0:1
Unia Bieruń Stary
Polonia Międzyrzecze
3:1
LKS Brzeźce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
0:2
LKS Frydek
Krupiński Suszec
1:1
LKS Gardawice
LKS Brzeźce
2:7
LKS Woszczyce
Grodno Leśnik Kobiór
5:1
Stal Chełm Śląski
Czapla Kryry
2:2
LKS Studzionka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:4
Siódemka Tychy
Znicz Jankowice
3:2
Polonia Międzyrzecze
Unia Bieruń Stary
2:3
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
7:4
Krupiński Suszec
Polonia Międzyrzecze
2:3
Grodno Leśnik Kobiór
Stal Chełm Śląski
1:3
Unia Bieruń Stary
LKS Woszczyce
1:6
Znicz Jankowice
LKS Brzeźce
0:1
Czapla Kryry
LKS Gardawice
0:3
LKS Studzionka
LKS II Goczałkowice - Zdrój
10:0
Sokół Wola
LKS Frydek
1:4
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
3:0
Stal Chełm Śląski
Krupiński Suszec
2:0
LKS Frydek
Grodno Leśnik Kobiór
2:0
LKS Woszczyce
Czapla Kryry
3:5
LKS Gardawice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:4
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Znicz Jankowice
4:0
LKS Brzeźce
Unia Bieruń Stary
1:0
Polonia Międzyrzecze
LKS Studzionka
3:3
Siódemka Tychy
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
0:5
Grodno Leśnik Kobiór
LKS Woszczyce
3:1
Unia Bieruń Stary
LKS II Goczałkowice - Zdrój
2:1
Krupiński Suszec
Stal Chełm Śląski
3:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Siódemka Tychy
4:0
LKS Gardawice
LKS Frydek
1:3
LKS Studzionka
Polonia Międzyrzecze
1:0
Sokół Wola
Znicz Jankowice
10:0
Czapla Kryry
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
9:0
LKS Brzeźce
LKS Gardawice
1:3
LKS Frydek
Sokół Wola
0:3
LKS Woszczyce
Krupiński Suszec
4:1
Stal Chełm Śląski
Grodno Leśnik Kobiór
4:3
Znicz Jankowice
Czapla Kryry
3:1
Siódemka Tychy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
6:1
Polonia Międzyrzecze
LKS Studzionka
2:7
LKS II Goczałkowice - Zdrój
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?