Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
Pauza
Stal Chełm Śląski
1:2
LKS Frydek
Krupiński Suszec
3:4
Grodno Leśnik Kobiór
Polonia Międzyrzecze
1:0
Czapla Kryry
LKS Studzionka
4:2
LKS Woszczyce
Iskra II Pszczyna
2:3
LKS Brzeźce
LKS Gardawice
1:0
Znicz Jankowice
Unia Bieruń Stary
0:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
Pauza
Polonia Międzyrzecze
5:4
Stal Chełm Śląski
LKS Brzeźce
0:0
LKS Gardawice
Czapla Kryry
0:1
Grodno Leśnik Kobiór
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
4:1
Iskra II Pszczyna
LKS Frydek
0:1
LKS Studzionka
LKS Woszczyce
5:1
Siódemka Tychy
Znicz Jankowice
4:4
Krupiński Suszec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra II Pszczyna
Pauza
Stal Chełm Śląski
2:2
Czapla Kryry
Krupiński Suszec
1:0
LKS Brzeźce
Grodno Leśnik Kobiór
3:2
Znicz Jankowice
LKS Gardawice
0:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Unia Bieruń Stary
4:2
LKS Woszczyce
LKS Studzionka
1:0
Polonia Międzyrzecze
Siódemka Tychy
2:3
LKS Frydek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
Pauza
Polonia Międzyrzecze
4:0
Siódemka Tychy
LKS Woszczyce
7:1
Iskra II Pszczyna
LKS Brzeźce
1:0
Grodno Leśnik Kobiór
Czapla Kryry
2:2
Znicz Jankowice
Stal Chełm Śląski
3:1
LKS Studzionka
LKS Frydek
5:4
Unia Bieruń Stary
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
7:1
Krupiński Suszec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
Pauza
Grodno Leśnik Kobiór
1:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Gardawice
3:0
LKS Woszczyce
Znicz Jankowice
6:2
LKS Brzeźce
Unia Bieruń Stary
3:2
Polonia Międzyrzecze
LKS Studzionka
8:1
Czapla Kryry
Siódemka Tychy
1:1
Stal Chełm Śląski
Iskra II Pszczyna
1:2
LKS Frydek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodno Leśnik Kobiór
Pauza
Polonia Międzyrzecze
2:2
Iskra II Pszczyna
Stal Chełm Śląski
1:3
Unia Bieruń Stary
LKS Woszczyce
6:3
Krupiński Suszec
Czapla Kryry
3:1
LKS Brzeźce
LKS Studzionka
5:0
Siódemka Tychy
LKS Frydek
4:2
LKS Gardawice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
6:2
Znicz Jankowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Jankowice
Pauza
Krupiński Suszec
1:0
LKS Frydek
LKS Brzeźce
0:3*
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Gardawice
3:2
Polonia Międzyrzecze
Unia Bieruń Stary
0:3
LKS Studzionka
Iskra II Pszczyna
4:3
Stal Chełm Śląski
Grodno Leśnik Kobiór
3:2
LKS Woszczyce
Siódemka Tychy
4:1
Czapla Kryry
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
Pauza
Polonia Międzyrzecze
1:1
Krupiński Suszec
Stal Chełm Śląski
3:2
LKS Gardawice
LKS Woszczyce
6:2
Znicz Jankowice
Czapla Kryry
6:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Studzionka
1:0
Iskra II Pszczyna
LKS Frydek
2:2
Grodno Leśnik Kobiór
Siódemka Tychy
2:0
Unia Bieruń Stary
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Pauza
Krupiński Suszec
5:1
Stal Chełm Śląski
LKS Brzeźce
1:1
LKS Woszczyce
Grodno Leśnik Kobiór
2:2
Polonia Międzyrzecze
LKS Gardawice
2:3
LKS Studzionka
Znicz Jankowice
2:1
LKS Frydek
Unia Bieruń Stary
2:1
Czapla Kryry
Iskra II Pszczyna
1:1
Siódemka Tychy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czapla Kryry
Pauza
Polonia Międzyrzecze
3:1
Znicz Jankowice
Stal Chełm Śląski
0:2
Grodno Leśnik Kobiór
Unia Bieruń Stary
4:1
Iskra II Pszczyna
Siódemka Tychy
2:1
LKS Gardawice
LKS Studzionka
3:0
Krupiński Suszec
LKS Frydek
3:1
LKS Brzeźce
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:1
LKS Woszczyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
Pauza
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:3
LKS Frydek
Krupiński Suszec
2:1
Siódemka Tychy
Grodno Leśnik Kobiór
0:0
LKS Studzionka
LKS Gardawice
2:1
Unia Bieruń Stary
Znicz Jankowice
2:2
Stal Chełm Śląski
LKS Brzeźce
3:1
Polonia Międzyrzecze
Iskra II Pszczyna
5:2
Czapla Kryry
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
Pauza
Polonia Międzyrzecze
3:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Stal Chełm Śląski
4:0
LKS Brzeźce
Czapla Kryry
1:1
LKS Woszczyce
Unia Bieruń Stary
2:0
Krupiński Suszec
LKS Studzionka
3:2
Znicz Jankowice
Iskra II Pszczyna
2:2
LKS Gardawice
Siódemka Tychy
3:4
Grodno Leśnik Kobiór
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
Pauza
Krupiński Suszec
1:3
Iskra II Pszczyna
LKS Woszczyce
1:0
LKS Frydek
Grodno Leśnik Kobiór
4:2
Unia Bieruń Stary
Znicz Jankowice
3:0
Siódemka Tychy
LKS Gardawice
1:2
Czapla Kryry
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:0
Stal Chełm Śląski
LKS Brzeźce
1:3
LKS Studzionka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
Pauza
Polonia Międzyrzecze
0:5
LKS Woszczyce
Iskra II Pszczyna
3:6
Grodno Leśnik Kobiór
Czapla Kryry
3:3
LKS Frydek
LKS Gardawice
2:2
Krupiński Suszec
Unia Bieruń Stary
0:2
Znicz Jankowice
LKS Studzionka
0:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Siódemka Tychy
1:2
LKS Brzeźce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
Pauza
Krupiński Suszec
2:1
Czapla Kryry
LKS Woszczyce
2:2
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
2:1
Iskra II Pszczyna
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:0
Siódemka Tychy
LKS Frydek
1:1
Polonia Międzyrzecze
LKS Brzeźce
0:1
Unia Bieruń Stary
Grodno Leśnik Kobiór
6:0
LKS Gardawice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
Pauza
LKS Woszczyce
3:1
LKS Studzionka
LKS Brzeźce
5:0
Iskra II Pszczyna
Grodno Leśnik Kobiór
1:0
Krupiński Suszec
Czapla Kryry
1:2
Polonia Międzyrzecze
LKS Frydek
2:2
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
2:1
LKS Gardawice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:1
Unia Bieruń Stary
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
Pauza
Stal Chełm Śląski
1:1
Polonia Międzyrzecze
Krupiński Suszec
3:0
Znicz Jankowice
Grodno Leśnik Kobiór
6:1
Czapla Kryry
LKS Gardawice
0:1
LKS Brzeźce
LKS Studzionka
5:0
LKS Frydek
Siódemka Tychy
3:2
LKS Woszczyce
Iskra II Pszczyna
4:6
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra II Pszczyna
Pauza
LKS Frydek
4:2
Siódemka Tychy
Polonia Międzyrzecze
0:3
LKS Studzionka
LKS Woszczyce
4:0
Unia Bieruń Stary
LKS Brzeźce
0:4
Krupiński Suszec
Czapla Kryry
1:3
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
2:5
Grodno Leśnik Kobiór
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:1
LKS Gardawice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
Pauza
Siódemka Tychy
4:2
Polonia Międzyrzecze
LKS Studzionka
1:0
Stal Chełm Śląski
Krupiński Suszec
0:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Iskra II Pszczyna
2:0
LKS Woszczyce
Grodno Leśnik Kobiór
4:1
LKS Brzeźce
Znicz Jankowice
5:1
Czapla Kryry
Unia Bieruń Stary
1:1
LKS Frydek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
Pauza
LKS Frydek
7:0
Iskra II Pszczyna
Polonia Międzyrzecze
0:1
Unia Bieruń Stary
Stal Chełm Śląski
8:1
Siódemka Tychy
LKS Woszczyce
2:3
LKS Gardawice
LKS Brzeźce
1:3
Znicz Jankowice
Czapla Kryry
1:2
LKS Studzionka
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
0:2
Grodno Leśnik Kobiór
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodno Leśnik Kobiór
Pauza
Krupiński Suszec
4:1
LKS Woszczyce
LKS Brzeźce
2:3
Czapla Kryry
LKS Gardawice
1:2
LKS Frydek
Znicz Jankowice
1:5
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Unia Bieruń Stary
3:0
Stal Chełm Śląski
Siódemka Tychy
2:4
LKS Studzionka
Iskra II Pszczyna
1:3
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Jankowice
Pauza
LKS Studzionka
4:0
Unia Bieruń Stary
LKS Frydek
5:2
Krupiński Suszec
Polonia Międzyrzecze
0:3
LKS Gardawice
Stal Chełm Śląski
2:1
Iskra II Pszczyna
LKS Woszczyce
3:3
Grodno Leśnik Kobiór
Czapla Kryry
4:0
Siódemka Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:1
LKS Brzeźce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
Pauza
Krupiński Suszec
5:2
Polonia Międzyrzecze
Grodno Leśnik Kobiór
2:0
LKS Frydek
LKS Gardawice
4:2
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
2:1
LKS Woszczyce
Unia Bieruń Stary
1:2
Siódemka Tychy
Iskra II Pszczyna
1:11
LKS Studzionka
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:1
Czapla Kryry
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Pauza
Siódemka Tychy
9:0
Iskra II Pszczyna
LKS Studzionka
5:0
LKS Gardawice
LKS Frydek
4:1
Znicz Jankowice
Polonia Międzyrzecze
0:5
Grodno Leśnik Kobiór
Stal Chełm Śląski
0:4
Krupiński Suszec
Czapla Kryry
2:2
Unia Bieruń Stary
LKS Woszczyce
1:1
LKS Brzeźce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czapla Kryry
Pauza
Krupiński Suszec
0:2
LKS Studzionka
LKS Woszczyce
2:5
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Brzeźce
1:4
LKS Frydek
Grodno Leśnik Kobiór
2:0
Stal Chełm Śląski
LKS Gardawice
0:1
Siódemka Tychy
Znicz Jankowice
8:3
Polonia Międzyrzecze
Iskra II Pszczyna
3:4
Unia Bieruń Stary
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
Pauza
Polonia Międzyrzecze
1:3
LKS Brzeźce
Stal Chełm Śląski
3:3
Znicz Jankowice
Czapla Kryry
8:1
Iskra II Pszczyna
LKS Studzionka
3:2
Grodno Leśnik Kobiór
LKS Frydek
1:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Unia Bieruń Stary
2:2
LKS Gardawice
Siódemka Tychy
2:2
Krupiński Suszec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
Pauza
Krupiński Suszec
1:1
Unia Bieruń Stary
LKS Woszczyce
4:2
Czapla Kryry
LKS Brzeźce
3:1
Stal Chełm Śląski
Grodno Leśnik Kobiór
6:1
Siódemka Tychy
LKS Gardawice
3:0
Iskra II Pszczyna
Znicz Jankowice
2:2
LKS Studzionka
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:0
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
Pauza
Unia Bieruń Stary
2:3
Grodno Leśnik Kobiór
Stal Chełm Śląski
4:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Czapla Kryry
2:1
LKS Gardawice
Siódemka Tychy
3:1
Znicz Jankowice
LKS Studzionka
0:2
LKS Brzeźce
LKS Frydek
3:5
LKS Woszczyce
Iskra II Pszczyna
1:4
Krupiński Suszec
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
Pauza
Grodno Leśnik Kobiór
6:0
Iskra II Pszczyna
Krupiński Suszec
1:2
LKS Gardawice
LKS Woszczyce
3:0*
Polonia Międzyrzecze
LKS Brzeźce
0:1
Siódemka Tychy
Znicz Jankowice
4:4
Unia Bieruń Stary
LKS Frydek
1:1
Czapla Kryry
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
6:2
LKS Studzionka
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
Pauza
Iskra II Pszczyna
2:6
Znicz Jankowice
LKS Gardawice
1:2
Grodno Leśnik Kobiór
Unia Bieruń Stary
0:0
LKS Brzeźce
Polonia Międzyrzecze
2:1
LKS Frydek
Stal Chełm Śląski
1:6
LKS Woszczyce
Czapla Kryry
4:3
Krupiński Suszec
Siódemka Tychy
1:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?