Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol II Bieruń
3:0*
Raki Gostyń
Josieniec Radostowice
1:13
LKS Mizerów
Piast Bieruń Nowy
14:5
Polonia II Łaziska Górne
Fortuna Wyry
3:17
Grodno Leśnik Kobiór
Krupiński Suszec
0:0
Niepokorni Orzesze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodno Leśnik Kobiór
16:1
Josieniec Radostowice
Niepokorni Orzesze
17:1
Raki Gostyń
LKS Mizerów
14:1
Piast Bieruń Nowy
Krupiński Suszec
12:3
Fortuna Wyry
Polonia II Łaziska Górne
2:13
Gol II Bieruń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
0:18
Niepokorni Orzesze
Piast Bieruń Nowy
2:22
Grodno Leśnik Kobiór
Gol II Bieruń
1:16
LKS Mizerów
Raki Gostyń
4:1
Polonia II Łaziska Górne
Josieniec Radostowice
9:8
Krupiński Suszec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodno Leśnik Kobiór
8:2
Gol II Bieruń
Niepokorni Orzesze
9:0
Polonia II Łaziska Górne
Fortuna Wyry
1:17
Josieniec Radostowice
LKS Mizerów
12:0
Raki Gostyń
Krupiński Suszec
3:3
Piast Bieruń Nowy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Łaziska Górne
3:8
LKS Mizerów
Piast Bieruń Nowy
9:5
Fortuna Wyry
Raki Gostyń
1:10
Grodno Leśnik Kobiór
Gol II Bieruń
8:0
Krupiński Suszec
Josieniec Radostowice
2:9
Niepokorni Orzesze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Josieniec Radostowice
10:4
Piast Bieruń Nowy
Fortuna Wyry
0:3*
Gol II Bieruń
Krupiński Suszec
2:5
Raki Gostyń
Grodno Leśnik Kobiór
6:4
Polonia II Łaziska Górne
Niepokorni Orzesze
0:3
LKS Mizerów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Łaziska Górne
0:3*
Krupiński Suszec
Piast Bieruń Nowy
4:3
Niepokorni Orzesze
Gol II Bieruń
8:3
Josieniec Radostowice
Raki Gostyń
5:6
Fortuna Wyry
LKS Mizerów
8:2
Grodno Leśnik Kobiór
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Bieruń Nowy
3:13
Gol II Bieruń
Niepokorni Orzesze
1:4
Grodno Leśnik Kobiór
Josieniec Radostowice
4:4
Raki Gostyń
Fortuna Wyry
0:3*
Polonia II Łaziska Górne
Krupiński Suszec
2:8
LKS Mizerów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Łaziska Górne
6:10
Josieniec Radostowice
Gol II Bieruń
1:6
Niepokorni Orzesze
Grodno Leśnik Kobiór
4:3
Krupiński Suszec
Raki Gostyń
2:6
Piast Bieruń Nowy
LKS Mizerów
3:0*
Fortuna Wyry
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?