Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:5
Stal Chełm Śląski
GTS Bojszowy
9:1
Czułowianka Tychy
APN II GKS Tychy
8:2
APN III GKS Tychy
Grodno Leśnik Kobiór
8:2
UKS SPS Wola
MKS Lędziny
7:3
UKS GROM Świerczyniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czułowianka Tychy
0:16
APN II GKS Tychy
APN III GKS Tychy
12:0
Grodno Leśnik Kobiór
Stal Chełm Śląski
6:1
UKS GROM Świerczyniec
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
13:1
GTS Bojszowy
UKS SPS Wola
16:1
MKS Lędziny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
APN II GKS Tychy
14:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
UKS GROM Świerczyniec
0:3*
UKS SPS Wola
GTS Bojszowy
4:21
Stal Chełm Śląski
Grodno Leśnik Kobiór
14:1
Czułowianka Tychy
MKS Lędziny
0:14
APN III GKS Tychy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
7:8
UKS SPS Wola
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
7:3
Grodno Leśnik Kobiór
APN III GKS Tychy
3:0*
UKS GROM Świerczyniec
GTS Bojszowy
1:26
APN II GKS Tychy
Czułowianka Tychy
2:6
MKS Lędziny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
APN II GKS Tychy
9:1
Stal Chełm Śląski
UKS SPS Wola
2:11
APN III GKS Tychy
MKS Lędziny
1:13
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Grodno Leśnik Kobiór
8:5
GTS Bojszowy
UKS GROM Świerczyniec
1:2
Czułowianka Tychy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
APN II GKS Tychy
13:0
Grodno Leśnik Kobiór
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
13:2
UKS GROM Świerczyniec
Czułowianka Tychy
2:5
UKS SPS Wola
GTS Bojszowy
11:5
MKS Lędziny
Stal Chełm Śląski
2:20
APN III GKS Tychy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GROM Świerczyniec
4:13
GTS Bojszowy
UKS SPS Wola
6:7
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
APN III GKS Tychy
22:0
Czułowianka Tychy
Grodno Leśnik Kobiór
2:4
Stal Chełm Śląski
MKS Lędziny
0:22
APN II GKS Tychy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:9
APN III GKS Tychy
APN II GKS Tychy
25:0
UKS GROM Świerczyniec
Grodno Leśnik Kobiór
9:1
MKS Lędziny
GTS Bojszowy
5:17
UKS SPS Wola
Stal Chełm Śląski
7:10
Czułowianka Tychy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS GROM Świerczyniec
2:18
Grodno Leśnik Kobiór
UKS SPS Wola
4:10
APN II GKS Tychy
MKS Lędziny
6:8
Stal Chełm Śląski
APN III GKS Tychy
11:0
GTS Bojszowy
Czułowianka Tychy
7:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?