Puchar Prezesa

2020 rok - Turniej nie odbył się z powodu pandemii COVID-19

VII Turniej o Puchar Prezesa LKS Leśnik Kobiór

8.06.2019 (sobota), godz. 14:00

I miejsce: Trendy House

II miejsce: Dachdekry Leonard-Konieczny

III miejsce: Sikorka

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Cituk (Trendy House)

Najlepszy strzelec: Patryk Maiczek (Sikorka)

Najlepszy bramkarz: Kamil Kalinowski (Dachdekry)

VI Turniej o Puchar Prezesa LKS Leśnik Kobiór

16.06.2018 (sobota), godz. 14:00

I miejsce: Dachdekry Leonard-Konieczny

II miejsce: Osiedle Team

III miejsce: Sikorka

Najlepszy zawodnik: Fabian Biernat (Sikorka)

Najlepszy strzelec: Tomasz Zawadzki (Dachdekry)

Najlepszy bramkarz: Rafał Bojdoł (Osiedle Team)

V Turniej o Puchar Prezesa LKS Leśnik Kobiór

10.06.2017 (sobota), godz. 14:00

I miejsce: Trendy House

II miejsce: Sikorka

III miejsce: Gama-Instal

Najlepszy zawodnik: Tomasz Swoboda (Sikorka)

Najlepszy strzelec: Janusz Zdunek (Dachdekry)

Najlepszy bramkarz: Wojciech Seweryn (Trendy House)

IV Turniej o Puchar Prezesa LKS Leśnik Kobiór

18.06.2016 (sobota), godz. 14:00

I miejsce: Trendy House

II miejsce: Gama-Instal

III miejsce: Konik Family

Najlepszy zawodnik: Sebastian Majecki (Trendy House)

Najlepszy strzelec: Patryk Maiczek (Dachdekry)

Najlepszy bramkarz: Wojciech Kłakus (Gama Instal)

III Turniej o Puchar Prezesa LKS Leśnik Kobiór

13.06.2015 (sobota), godz. 14:00

I miejsce: Wenta

II miejsce: Komenda Policji Bieruń

III miejsce: Gama Instal

Najlepszy zawodnik: Adam Wiera (Gama Instal)

Najlepszy strzelec: Paweł Sosna (Komenda Policji Bieruń)

Najlepszy bramkarz: Damian Gorzawski (Wenta)

II Turniej o Puchar Prezesa LKS Leśnik Kobiór

07.06.2014 (sobota), godz. 9:00

I miejsce: Tank Petrol

II miejsce: Stolbud Pszczyna

III miejsce: Gama Instal

Najlepszy zawodnik: Robert Sikora (Tank Petrol)

Najlepszy strzelec: Łukasz Mika (Stolbud Pszczyna)

Najlepszy bramkarz: Sławomir Matera (Gama Instal)

I Turniej o Puchar Prezesa LKS Leśnik Kobiór

15.06.2013 (sobota), godz. 9:00

I miejsce: Orient

II miejsce: Gama Instal

III miejsce: Pieczarkarze

Najlepszy zawodnik: Artur Widłok (Orient)

Najlepszy strzelec: Karol Ulman (Pieczarkarze)

Najlepszy bramkarz: Adam Osadnik (Tank Petrol)

Klasyfikacja wszechczasów:

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?