XV KMPP: trzecie miejsce w kategorii U7

Najwięcej bramek w tegorocznych mistrzostwach, padło w kategorii złożonej z zawodników urodzonych w latach 2015-2016 (kategoria U6/U7). W pierwszym spotkaniu Leśnik Kobiór wygrał z UKS SPS Wola 3-2, ale były to niestety jedyne punkty drużyny prowadzonej przez Adriana Chroboka w Turnieju Finałowym. W drugim meczu Iskra zremisowała z Krupińskim 1-1, i to między tymi zespołami toczyła się walka o pierwsze miejsce. W kolejnych spotkaniach Pszczynianie wygrali 3-1 z Leśnikiem i 5-0 z UKS SPS. Krupiński pokonał Wolę 8-1, a na koniec strzelił jedenaście bramek drużynie z Kobióra, co dało zespołowi Lecha Kwiatkowskiego zdecydowanie lepszy bilans bramkowy i końcowy triumf.

Kategoria U6/U7 – klasyfikacja końcowa: 1. GKS Krupiński Suszec, 2. MKS Iskra Pszczyna, 3. LKS Leśnik Kobiór, 4. UKS SPS Wola
Wyróżnieni zawodnicy: Jakub Mileczarek (GKS Krupiński Suszec), Błażej Cieszko (MKS Iskra Pszczyna), Bartosz Kozyra (LKS Leśnik Kobiór), Kacper Kuźnik (UKS SPS Wola)