Stracony punkt w ostatniej akcji

W 8 kolejce klasy A, Grodno Leśnik Kobiór zremisował u siebie z LKS-em Gardawice 2:2(0:1)

Goście prowadzili do przerwy 0:1 po golu Mariusza Hornego. Gardawice postawiły trudne warunki Leśnikowi - grając twardo i brutalnie - czego efektem było pięć żółtych kartek za faule - a powinno być ich więcej i innego koloru. Kobiórzanie jednak nie zrazili się i w 77 minucie za sprawą Przemysława Chęsia doprowadzili do wyrównania. Trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, Rafał Pasternak wyprowadził Leśnika na prowadzenie. I kiedy wydawało się, że podobnie jak w meczu ze Stalą, Kobiórzanie zwyciężą po golu w końcówce, stało się coś bardzo złego. 94 minuta, ostatnia akcja meczu, rzut rożny do Gardawic. Mateusz Koziarz skierował piłkę do bramki, a sędzia dzisiejszego meczu zamiast odgwizdać ewidentny faul na bramkarzu Leśnika, uznał gola i skończył mecz.

24.09.2022.(sobota), 16:00 - Kobiór, Centralna 117

Grodno Leśnik Kobiór - LKS Gardawice 2:2(0:1)

0:1 - Mariusz Horny, 22 min

1:1 - Przemysław Chęś, 77 min

2:1 - Rafał Pasternak, 87 min

2:2 - Mateusz Koziarz, 90+4 min

Sędziowali: Aleksandra Łapa (główny) oraz Edyta Mazur i Aleksander Frejowski (asystenci)

Leśnik: Paweł Utrata - Mateusz Kyrcz (63.Dorian Weiner), Dawid Fluder, Rafał Białas, Karol Machalica - Grzegorz Seweryn, Igor Gaj, Rafał Pasternak (89.Sebastian Suchan) - Przemysław Chęś, Patryk Maiczek (90.Kamil Weiner), Bartosz Gogol (89.Rafał Ulman).

Rezerwowi: Oskar Kłyk.

Trener: Łukasz Morcinek.

Gardawice: Bartosz Sobota - Marcin Pach, Tomasz Zastawny, Mateusz Koziarz, Szymon Mazur (46.Bartłomiej Fabian), Mariusz Horny, Mateusz Kołodziej (70.Sebastian Sidor), Kamil Strzoda, Leszek Fiegler, Grzegorz Kołodziej (41.Karol Kiel), Marcin Pańczyk (72.Adam Bryłka).

Rezerwowi: -.

Trener: Tomasz Szołtysek.

Żółte kartki: Rafał Pasternak (88.niesp.zach.), Rafał Białas (90+4.niesp.zach.), Grzegorz Seweryn (90+5.niesp.zach.), Paweł Utrata (po meczu.niesp.zach.) - Leszek Fiegler (7.faul), Marcin Pach (25.faul), Mariusz Horny (59.faul), Mateusz Kołodziej (69.faul), Tomasz Zastawny (73.faul).

Relację z meczu można także zobaczyć tutaj>>.