Sparing nr6: Podlesianka (juniorzy) - Leśnik 2:8

W przedostatnim meczu towarzyskim rozegranym we wtorek na boisku w Kostuchnej, Leśnik Kobiór wygrał z juniorami Podlesianki Katowice 8:2. Drużyna juniorów Podlesianki to nie taki łatwy rywal (6 miejsce w II lidze wojewódzkiej junior A1) - potrafiący wygrać sparing z czołowymi drużynami z klas A. Do przerwy Leśnik prowadził 1:0, w drugiej połowie Kobiórzanie powiększyli prowadzenie, jednak później zrobiło się 2:2. W końcowej cześci spotkania Leśnik wbił rywalom aż 6 goli i mecz zakończył się wygraną Leśnika 8:2.

W niedzielę ostatni sparing przed ligą - o godzinie 14:00, na boisku Piast w Pszczynie, zagramy z LKS-em Studzienice.

02.03.2021.(wtorek), 19:30 - Katowice, Tadeusza Boya-Żeleńskiego 96c

Podlesianka Katowice (juniorzy) - Leśnik Kobiór 2:8(0:1)

bramki dla Leśnika: Karol Jakubczyk (cztery), Dawid Jakubczyk (dwie), Rafał Pasternak (dwie)

Leśnik: Michał Woźnica - Mateusz Czechowski (zawodnik testowany), Rafał Sosnowski (Maksymilian Kloc), Aleksander Skrobol, Błażej Kozyra (Dawid Jakubczyk) - Adam Grolik, Grzegorz Seweryn, Rafał Pasternak, Rafał Białas, Krzysztof Jaromin (Rafał Ulman) - Karol Jakubczyk.

Trener: Mirosław Woźnica.