Słaby mecz i porażka w doliczonym czasie

W 6 kolejce klasy A Leśnik Kobiór przegrał u siebie z Siódemką Tychy 0:1(0:0). Mecz nie porwał kibiców - obie drużyny zagrały słabo i nic nie wskazywało na to, aby któraś z drużyn strzeliła dziś gola. Na nieszczęście Leśnika w doliczonym czasie gry zdobyli ją goście za sprawą Damiana Tauliczka. Była to pierwsza domowa porażka Leśnika od ponad roku (od 10 czerwca 2018).

Tym sposobem Siódemka przeskoczyła Kobiórzan w tabeli i Leśnik z dorobkiem 5 punktów zajmuje po 6 kolejce 13 miejsce w tabeli.

14.09.2019.(sobota), 16:30 - Kobiór

Leśnik Kobiór - Siódemka Tychy 0:1(0:0)

0:1 - Damian Tauliczek, 90+1 min

Sędziowali: Krzysztof Koziarski (główny) oraz Wiktor Urbańczyk i Szymon Naglik (asystenci) - Podokręg Bielsko-Biała

Leśnik: Mateusz Kubik - Maksymilian Kloc, Rafał Sosnowski, Adam Grolik, Karol Machalica - Kacper Gniadek, Grzegorz Seweryn, Daniel Wierzbicki, Rafał Pasternak (75.Paweł Pasternak), Patryk Maiczek (55.Marcin Myszor) - Karol Jakubczyk.

Rezerwowi: Robert Hauffe, Krzysztof Gruszka, Łukasz Berski.

Trener: Mirosław Woźnica

Siódemka: Tomasz Szkudło - Patryk Głowacki, Adam Jedynak, Kamil Golimowski, Łukasz Surlas, Dawid Śmigielski, Damian Tauliczek, Aleksander Zgóralski, Paweł Lipski, Paweł Myszor, Krzysztof Cituk.

Rezerwowi: Łukasz Chochorowski, Andrzej Sadecki, Krzysztof Kulpiński, Dariusz Kołcz, Aleksander Lipski.

Trener: Aleksander Lipski.

Żółte kartki: Kacper Gniadek (18.faul), Adam Grolik (53.faul) - Adam Jedynak (65.faul), Krzysztof Cituk (80.faul), Paweł Myszor (84.niesp.zach.)

Relację z meczu można także zobaczyć tutaj>>.