Przełamanie Leśnika

W 7 kolejce klasy A Leśnik Kobiór przełamał niemoc strzelecką i zwycięską - pokonał na wyjeździe LKS Gardawice 1:3(0:1). Bramki dla Leśnika strzelili Daniel Kuliga, Grzegorz Seweryn oraz Karol Jakubczyk.

W pierwszej połowie, konkretnie w 16 minucie, Leśnik po 404 minutach przełamał niemoc strzelecką. Po dośrodkowaniu Karola Jakubczyka piłkę do bramki gości skierował Daniel Kuliga. Leśnik nie wykorzystywał kolejnych okazji i niestety gospodarze 7 minut po rozpoczęciu drugiej połowy doprowadzili do remisu. Rzut wolny, jeden z obrońców zgubił krycie i Mateusz Pustelnik skierował piłkę do bramki. Leśnik jednak się nie załamał i dalej atakował. Efektem tego był dwie bramki w ciągu trzech minut. W 78 minucie po podaniu Rafała Białasa gola zdobył Grzegorz Seweryn, a w 81 minucie po asyście Dawida Jakubczyka, jego brat - Karol.

Było to drugie zwycięstwo w tym sezonie - pierwsze od pięciu spotkań bez wygranej. W końcu się przełamaliśmy i mamy nadzieję na kolejne zwycięstwa! Brawo Leśnik!

18.09.2021.(sobota), 16:30 - Orzesze, Katowicka 112

LKS Gardawice - Leśnik Kobiór 1:3(0:1)

0:1 - Daniel Kuliga, 16 min

1:1 - Mateusz Pustelnik, 52 min

1:2 - Grzegorz Seweryn, 78 min

1:3 - Karol Jakubczyk, 81 min

Sędziowali: Bartosz Widera (główny) oraz Tobiasz Nawrocki i Jacek Uryga (asystenci)

Gardawice: Bartosz Sobota - Marcin Pach (67.Adam Bryłka), Tomasz Mazur, Bartosz Myszor (45.Dawid Szier), Kamil Strzoda, Leszek Fiegler, Mateusz Kołodziej, Mariusz Horny, Marcin Pańczyk (25.Marlon Potoczny), Karol Kiel (85.Damian Tomala), Mateusz Pustelnik.

Rezerwowi: Bartłomiej Fabian.

Trener: Tomasz Szołtysek.

Leśnik: Michał Woźnica - Adam Grolik, Radomir Kowalski, Aleksander Skrobol (80.Rafał Sosnowski), Błażej Kozyra - Adrian Chrobok (11.Rafał Białas), Grzegorz Seweryn, Karol Jakubczyk, Krzysztof Guzy (87.Paweł Pasternak), Daniel Kuliga (50.Patryk Maiczek) - Dawid Jakubczyk.

Rezerwowi: Krzysztof Gruszka, Paweł Maiczek.

Trener: Mirosław Woźnica.

Żółte kartki: - Paweł Pasternak (90+1.faul)

Relację z meczu można także zobaczyć tutaj>>.