Porażka z Sokołem

W 28 kolejce klasy A, Grodno Leśnik Kobiór przegrał z Sokołem Wola 1:2(0:1).

Wszystkie bramki w dzisiejszym meczu padły po stałych fragmentach gry. Kobiórzanie po 45 minutach przegrywali 0:1, po golu do szatni Kacpra Kudyby z rzutu karnego. W 63 minucie było 0:2, po strzale Jakuba Szmidta w krótki róg, z rzutu wolnego. Kobiórzan stać było jedynie na bramkę kontaktową w 78 minucie. A zdobył ją Grzegorz Seweryn, również z rzutu karnego.

Warto odnotować debiut naszego juniora - Kamila Kyrcza, który wszedł na boisko w 70 minucie.

Po dzisiejszej porażce sytuacja w tabeli się troszkę skomplikowała - Kobiórzanie co prawda zostali na 3 miejscu w tabeli, ale Sokół doskoczył do Leśnika na jeden punkt i dziś na czwarte miejsce może zepchnąć nas Studzionka.

3.06.2023.(sobota), 17:00 - Centralna 117, 43-210 Kobiór

Grodno Leśnik Kobiór - Sokół Wola 1:2(0:1)

0:1 - Kacper Kudyba, 45 min (karny)

0:2 - Jakub Szmidt, 63 min

1:2 - Grzegorz Seweryn, 78 min (karny)

Sędziowali: Dawid Konieczny (główny) oraz Przemysław Wadas i Leszek Białas (asystenci)

Leśnik: Paweł Utrata - Mateusz Kyrcz, Adam Grolik, Bartosz Kozyra, Paweł Pasternak - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Igor Gaj - Patryk Maiczek (65.Dorian Weiner), Łukasz Baran (70.Kamil Kyrcz), Przemysław Chęś.

Rezerwowi: Błażej Kozyra, Sebastian Suchan.

Trener: Łukasz Morcinek.

Sokół: Wojciech Kołek - Jakub Faruga (62.Adrian Sosna), Miłosz Janosz, Jakub Jucha, Kacper Kudyba, Rafał Kula (55.Tomasz Porczyński), Nikodem Madeja, Wojciech Morkisz, Filip Niesyto, Marcin Opołka (83.Dawid Hamerla), Jakub Szmidy (90.Miłosz Niesyto).

Rezerwowi: Piotr Kwaśniewski, Jan Kubeczko, Bartosz Piwowar.

Trener: Mirosław Madeja.

Żółte kartki: Adrian Chrobok (62.) - Nikodem Madeja (36.), Filip Niesyto (68.), Wojciech Morkisz (76.), Dawid Hamerla (90+3.).

Relację z meczu można także zobaczyć tutaj>>.