Podsumowanie sezonu przygotowawczego

Seniorzy Leśnika rozpoczęli swoje przygotowania do rundy wiosennej w połowie stycznia. Zagrali sześć meczów sparingowych - w większości z drużynami z klasy okręgowej (cztery z sześciu). Cztery ostatnie mecze kończyły się remisami. Pierwszy sparing z drużyną młodzieżową SMS-u Tychy Leśnik przegrał, a drugi z zespołem JUW-e Jaroszowice wygrał. Wyniki sparingów:

5.02. SMS Tychy U-17 1:5 (boczne boisko Stadionu Miejskiego w Tychach)

11.02. JUW-e Jaroszowice (10 miejsce, okręgówka, Bielsko-Biała-Tychy) 4:2 (boczne boisko Stadionu Miejskiego w Tychach)

19.02. Czułowianka Tychy (2 miejsce, klasa B, Tychy) 1:1 (boczne boisko Stadionu Miejskiego w Tychach)

22.02. MK Górnik Katowice (14 miejsce, okręgówka, Katowice-Sosnowiec) 2:2 (Kostuchna)

4.03. LKS Studzienice (14 miejsce, okręgówka, Bielsko-Biała-Tychy) 5:5 (Pszczyna, boisko Piast)

9.03. LKS Łąka (12 miejsce, okręgówka, Bielsko-Biała-Tychy) 3:3 (Łąka, sztuczne boisko)

1 wygrana - 4 remisy - 1 porażka: bramki: 16-18.

Strzelcy goli:

5 - Baran Łukasz

3 - Chęś Przemysław

2 - Machalica Karol, Maiczek Patryk

1 - Gaj Igor, Pasternak Rafał, Seweryn Grzegorz, Suchan Sebastian

Z niecierpliwością czekamy na start rozgrywek! Już 18 marca, w sobotę, Kobiórzan czeka bardzo trudne zadanie - wyjazdowy mecz z Ogrodnikiem Cielmice.