Partnerzy: AP Sport
Partnerem Leśnika jest także firma AP Sport.
AP Sport jest prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się dystrybucją odzieży sportowej oraz sprzętu sportowego. Działa w obrębie klubów sportowych oraz klientów indywidualnych. Specjalizuje się w dziedzinach sportowych takich jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka.
Głównym celem firmy jest dotarcie do jak największej ilości ludzi, klubów sportowych, stowarzyszeń, AZS-ów i innych organizacji, które mają zapotrzebowanie na stroje sportowe oraz sprzęt sportowy. AP Sport kompleksowo współpracuje i ubiera wiele klubów sportowych w naszym regionie i nie tylko m.in. należą do nich: Zagłębie Sosnowiec wraz z całą Akademią Piłkarską Zagłębia, Fundacja Akademia Piłkarska Junior Białystok, Limanovia Szubryt i wiele innych.
Firma zajmuje się również profesjonalną organizacją międzyzakładowych turniejów sportowych, amatorskich lig piłkarskich a także turniejów dziecięcych oraz prowadzi sprzedaż pucharów okolicznościowych oraz medali.
Więcej na stronie internetowej https://ap-sport.pl/.
W osiągnięciu bardzo dobrych wyników seniorów i młodzieży pomaga nam każdy sponsor.
Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę!
Jeśli chcesz wspomóc nasz klub w osiąganiu jak najlepszych wyników sportowych, zapraszamy do kontaktu z Zarządem klubu LKS Leśnik Kobiór (e-mail: lks.kobior@gmail.com)