Orliki - podsumowanie jesieni
W Podokręgu Tychy rozgrywki orlików prowadzone były celem popularyzacji piłki nożnej wśród najmłodszych piłkarzy i nie są prowadzone tabele. Jesienią Leśnik miał drużynę Orlików Starszych E1, która rozegrała 8 turniejów (4 w I rundzie oraz 4 w II rundzie).
ORLIK STARSZY E1 (rocznik 2012-2013)
Trenerzy: Dawid Kulisz i Dawid Szromek
RUNDA I: Tychy: E1 Orlik Grupa 9
Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :
Drużyny:
UKS SPS Wola |
Raki Gostyń |
Leśnik Kobiór |
Krupiński Suszec |
Turnieje: (rozpiskę turniejów można zobaczyć także tutaj>>)
1 kolejka – 09.09.2022.(piątek), 17:45
gospodarz - Centralna 117, 43-210 Kobiór
2 kolejka - 17.09.2022.(sobota), 10:00
gospodarz - Suszec, Piaskowa 33
3 kolejka - 24.09.2022.(sobota), 10:00
gospodarz - Gostyń, Rybnicka 141a
4 kolejka – 01.10.2022.(sobota), 9:00
gospodarz - Orlik (Wola, Pszczyńska 9)
RUNDA II: Tychy: E1 Orlik Grupa 21
Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :
Drużyny:
Leśnik Kobiór |
Niepokorni Orzesze |
Raki Gostyń |
LKS II Gardawice (dziewczyny) |
Turnieje: (rozpiskę turniejów można zobaczyć także tutaj>>)
1 kolejka – 09.10.2022.(niedziela), 11:00
gospodarz - Centralna 117, 43-210 Kobiór
2 kolejka - 15.10.2022.(sobota), 10:00
gospodarz - Rybnicka 141, Gostyń
3 kolejka - 24.10.2022.(poniedziałek), 17:00
gospodarz - Bukowina 6, 43-186 Orzesze
4 kolejka – 30.10.2022.(niedziela), 10:00
gospodarz - Bukowina 6, 43-180 Orzesze
KADRA:
Nazwisko Imię |
Data urodzenia |
Białoń Tymoteusz |
14.09.2012 |
Bojdoł Dawid |
06.07.2012 |
Czaja Maksymilian |
17.03.2013 |
Hoffmann Szymon |
14.04.2012 |
Hutyra Miłosz |
04.05.2012 |
Jastrzemski Fabian |
30.09.2012 |
Jastrzemski Piotr |
29.11.2012 |
Klaja Antoni |
29.07.2013 |
Kurzak Filip |
12.03.2012 |
Lazarek Szymon |
29.03.2012 |
Lesiak Miłosz |
27.01.2012 |
Machalica Kordian |
26.03.2012 |
Nowrot Jakub |
08.06.2012 |
Oślislok Milan |
24.07.2012 |
Schmidt Michał |
27.05.2012 |
Stalmach Marcin |
21.06.2012 |
Zawierucha Jan |
27.08.2012 |
.
Komentarze