Mecze zaległe - podsumowanie

31 października zostały rozegrane mecze zaległe (jeden z 10 kolejki i cztery z 11 kolejki).

W meczu drużyny z trzeciego miejsca (Leśnik) z liderem (Studzionka) padł bezbramkowy remis. Drugim ciekawym spotkaniem który miał wpływ na czołówkę tabeli był mecz JUW-e - Woszczyce. Wicelider wyszedł na prowadzenie już w 5 minucie po golu Damiana Czupryny. I kiedy w 17 minucie zawodnik Woszczyc obejrzał czerwoną kartkę i patrząc na ich wyjazdowe wyniki, wydawało się, że kolejne gole dla JUW-e to kwestia czasu. Nic bardziej mylnego. Cały czas utrzymywał się wynik 1:0, a w 72 minucie goście obejrzeli drugą czerwoną kartkę i musieli dokończyć mecz w 9. I niespodziewanie 6 minut później za sprawą Łukasza Todorskiego doprowadzili do wyrównania. Taki wyniki utrzymał się do końca - był to trzeci wyjazdowy punkt dla Woszczyc. JUW-e nie przybliżyło się do Studzionki (a miało okazję odrobić 2 punkty, po remisie lidera). Napewno najbardziej zadowolony z remisów pierwszej trójki jest czwarty Frydek. Passę meczów bez wygranej przerwał beniaminek - LKS Gardawice, który pokonał drugiego beniaminka - Unię Bieruń Stary 2:1. Unia to nasz najbliższy przeciwnik i gdyby wygrała z Gardawicami to zrównała by się punktami z Leśnikiem i zepchnęła Kobiórzan na 4 miejsce. W pozostałych meczach Krupiński po golu w 85 minucie pokonał Siódemkę Tychy 2:1, z Znicz zremisował u siebie ze Stalą Chełm Śląski 2:2. Gospodarze, podobnie jak tydzień temu, zdobyli dwa gole w ciągu dwóch minut w końcówce spotkania (tym razem trochę wcześniej, bo w 70 i 72 minucie), ale tym razem udało im się dowieźć remis do końca.

Zapraszam do obejrzenia wszystkich wyników, strzelców i składów klikając tutaj>>, lub do wejścia w zakładkę "Seniorzy" -> "Terminarz A-klasy" i wybrać dany mecz.