Leśnik mistrzem klasy B!

W 18 kolejce klasy B, po zaciętym spotkaniu Leśnik Kobiór wygrał z Wisłą Małą 3:2(1:1) po golach Karola Jakubczyka, Bartosza Kozyry i Marcina Koterli. Sędzia w tym meczu pokazał aż 12 żółtych kartek - w 84 minucie po dwóch żółtych boisko musiał opuścić zawodnik Wisły, a po awanturze w doliczonym czasie gry i po drugich żółtych kartkach boisko musiało opuścić kolejnych dwóch zawodników Wisły oraz Rafał Pasternak.

Leśnik po tym meczu zapewnił sobie mistrzostwo klasy B i awans do klasy A.

08.06.2019.(sobota), 11:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 3:2(1:1) LKS Wisła Mała

1:0 - Karol Jakubczyk, 31 min

1:1 - Grzegorz Waleczek, 45 min

2:1 - Bartosz Kozyra, 61 min

3:1 - Marcin Koterla, 72 min

3:2 - Bartłomiej Chlebek, 83 min

Sędziowali: Jacek Bielecki (główny) oraz Tomasz Kuźniarz i Aleksander Frejowski (asystenci)

Leśnik: Mateusz Kubik - Maksymilian Kloc, Adam Grolik, Błażej Kozyra, Karol Machalica - Rafał Białas, Marcin Koterla, Rafał Pasternak, Bartosz Kozyra, Sebastian Suchan - Karol Jakubczyk.

Rezerwowi: Łukasz Gumienny, Rafał Ulman, Michał Kilian, Łukasz Berski, Krzysztof Jaromin, Krzysztof Gruszka.

Trener: Mirosław Woźnica.

Wisła Mała: Radosław Wojciechowski - Marcin Kuś, Marcin Gołek (65.Piotr Klimek), Krzysztof Waleczek, Bartłomiej Chlebek, Daniel Holewik (70.Mateusz Nagiel), Krzysztof Herok (55.Szymon Pietrzyk), Grzegorz Waleczek, Paweł Wyrwał, Artur Wyrwał, Mateusz Zbijowski (46.Damian Wyrwał)

Rezerwowi: Sebastian Kreja,

Trener: Mateusz Gazda.

Żółte kartki: Błażej Kozyra (18.faul), Marcin Koterla (70.faul), Rafał Pasternak (83.faul, 90+2.faul), - Radosław Wojciechowski (58.faul), Mateusz Nagiel (66.faul, 90+2.faul), Paweł Wyrwał (67.faul), Marcin Kuś (70.faul, 90+2.faul), Piotr Klimek (78.faul, 84.faul).

Czerwone kartki: Rafał Pasternak (90+2.Leśnik) - Piotr Klimek (84.Wisła), Mateusz Nagiel (90+2.Wisła), Marcin Kuś (90+2.Wisła).