Jak jesienią

W 16 kolejce klasy A, Ogrodnik Cielmice przegrał z Grodno Leśnikiem Kobiór 1:2(0:1). Obie bramki dla Leśnika strzelił Łukasz Baran.

Mecz miał bardzo podobny przebieg do tego z jesieni. Kobiórzanie wyszli na prowadzenie w 23 minucie za sprawą Łukasza Barana. Na początku drugiej połowy Leśnik powinien podwyższyć prowadzenie. Sędzia podyktował rzut karny. Do jedenastki podszedł wprowadzony w przerwie Grzegorz Seweryn i przestrzelił (jesienią obie drużyny nie strzeliły po jednym karnym). Na domiar złego, gospodarze tego meczu wyrównali. Wszystko jednak miało szczęśliwe zakończenie, gdyż w końcówce meczu (tak samo jak jesienią), Kobiórzanie zdobyli zwycięskiego gola - Łukasz Baran skompletował dublet.

18.03.2023.(sobota), 15:30 - Edukacji 7, 43-100 Tychy (boczne boisko Stadionu Miejskiego)

Ogrodnik Cielmice - Grodno Leśnik Kobiór 1:2(0:1)

0:1 - Łukasz Baran, 23 min

1:1 - 54 min

1:2 - Łukasz Baran, 89 min

Sędziowali: Artur Kołodziej (główny) oraz Jacek Zawiśliński i Marek Modrzik (asystenci)

Ogrodnik: Dawid Gąsior - Sławomir Granek (45.Krzysztof Gondzik), Robert Cuber (45.Radosław Szafrański), Dawid Bojarski, Marek Kurtok, Piotr Myszor (58.Karol Szojda), Damian Stawicki, Bruno Toporczyk, Ihor-Sviatoslav Prykhodko, Wojciech Śmigiel, Sebastian Białas.

Rezerwowi: Paweł Kołodziej, Bartosz Śmiłowski, Michał Foltyn, Mateusz Krajewski.

Trener: Bartosz Sowa.

Leśnik: Paweł Utrata - Bartosz Kozyra, Adam Grolik, Dawid Fluder, Błażej Kozyra - Adrian Chrobok, Igor Gaj (45.Grzegorz Seweryn), Karol Machalica - Rafał Pasternak (67.Paweł Pasternak), Łukasz Baran (90.Dawid Kreczmer), Przemysław Chęś (45.Dorian Weiner).

Rezerwowi: Łukasz Morcinek, Adrian Cebula.

Trener: Łukasz Morcinek.

Żółte kartki: Marek Kurtok (44.faul), Bruno Toporczyk (55.niesp.zach.), Wojciech Śmigiel (58.faul), Damian Stawicki (70.faul) - Błażej Kozyra (78.niesp.zach.), Paweł Pasternak (79.faul)

W 50 minucie Grzegorz Seweryn (Leśnik) nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił).

Relację z meczu można także zobaczyć tutaj>>.