7 kolejka - podsumowanie

W 7 kolejce klasy A po 5 meczach bez wygranej, Leśnik w końcu się przełamał wygrywając 1:3 w Gardawicach. Kobiórzanie w ciągu dalszym są na 11 miejsce w tabeli, ale tracą tylko 2 punkty do szóstych Rudołtowic. Natomiast Gardawice są na przedostatnim miejscu. Swoje pierwsze zwycięstwo odniosła Czapla Kryry, która sensacyjnie wygrała w Rudołtowicach 1:2. Czapla przeskoczyła w tabeli Gardawice i Brzeźce. Swoje pierwsze zwycięstwo na boisku odniosła również Stal. Zespół z Chełmu Śląskiego niespodziewanie rozgromił u siebie dobrze dysponowaną Polonię Międzyrzecze aż 5:0. Hat-trickiem popisał się Paweł Pukocz. Na trzecim miejscu w tabeli umocnił się Sokół Wola, który pokonał w Suszcu Krupińskiego aż 0:3.

Wciąż komplet punktów ma lider z Goczałkowic. Tym razem LKS pokonał u siebie Woszczyce 2:1. Goście prowadzili 0:1 po golu w 4 minucie, ale gospodarze ustalili wynik spotkania już przed przerwą. Po blamażu w Brzeźcach Siódemka Tychy rozgromiła u siebie Znicz Jankowice 6:2. Aż cztery gole strzelił Paweł Myszor. Siódemka gra bardzo w kratkę, u siebie 3 wygrane i 1 porażka z bilansem bramkowym 13:8, a na wyjeździe 3 porażki i bramki 0:14. Po niespodziewanych pogromie nad Siódemką , LKS Brzeźce przegrał na wyjeździe 6:2 z Frydkiem i ponownie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Mecz LKS Studzionka - Unia Bieruń Stary został przełożony na 11 listopada z powodu zagrożenia epidemicznego.

Zapraszam do obejrzenia wszystkich wyników, strzelców i składów klikając tutaj>>, lub do wejścia w zakładkę "Seniorzy" -> "Terminarz A-klasy" i wybrać dany mecz.