6 kolejka klasy A - podsumowanie

W sobotę Leśnik doznał trzeciej porażki z rzędu. Kobiórzanie ulegli na własnym boisku niżej notowanej Siódemce Tychy 0:1, po golu w 1 minucie doliczonego czasu gry. Tym samym Siódemka przeskoczyła Leśnika w tabeli i Kobiórzanie p 6 kolejkach są na 13 miejscu. Kolejną wysoką porażkę poniosły rezerwy Iskry. Tym razem 5:0 we Frydku, a bohaterem spotkania był Tomasz Kapica - strzelec czterech bramek. W derbach gminy Suszec górą Krupiński, który wygrał 2:1 z Czaplą. Bohaterem spotkania został Tomasz Mikołajec, który strzelił zwycięskiego gola w 86 minucie. Pozostałe dwa mecze zakończyły się sensacjami. Stal zaprzepaściła szansę na zostanie liderem i poniosła pierwszą porażkę w sezonie - w Suszcu z Woszczycami 4:2. Takim samym wynikiem zakończył się mecz Znicz - Studzionka i Studzionka również zmarnowała szansę by zrównać się punktami z liderującymi zespołami.

W niedzielę byliśmy świadkami meczu na szczycie. JUW-e pokonało ZET Tychy 1:0 po golu w 79 minucie Andrzeja Cibora. Była to pierwsza porażka ZET-ki w tym sezonie. Dzięki temu Bojszowy, które rozgromiły Brzeźce 6:1 (a przegrywały do przerwy 0:1!) zrównały się punktami z ciągle liderującą ZET-ką Tychy. W ostatnim meczu byliśmy świadkami "powtórki barażu o A-klasę". Polonia z Łazisk okazała się lepsza od Polonii z Międzyrzecza i wygrała 4:0.

Zapraszam do obejrzenia wszystkich wyników, strzelców i składów klikając tutaj>>, lub do wejścia w zakładkę "Seniorzy" -> "Terminarz A-klasy" i wybrać dany mecz.