16 kolejka - podsumowanie

Już w pierwszej wiosennej kolejce nastąpiła zmiana lidera. Została nim Studzionka, która pewnie wygrała we Frydku 0:3. Niespodzianką zakończyły się derby Bierunia, gdzie dotychczasowy lider grał u siebie z będącą na końcu tabeli Unią. Mecz miał niesamowity przebieg. Do 89 minuty był remis 2:2, gospodarze w 90 minucie strzelili, wydawało się, decydującego gola o zwycięstwie, jednak Unia w drugiej minucie doliczonego czasu gry znów doprowadziła do wyrównania. Sensacją zakończył się mecz kolejnej drużyny w tabeli - LKS-u Woszczyce, który przegrał na własnym boisku 2:3 z Czaplą Kryry. Dzięki bezpośredniej wygranej z Ogrodnikiem, Leśnik wskoczył na czwarte miejsce w tabeli i traci już tylko punkt do trzecich Woszczyc. Szansę na doskoczenie do czołówki tabeli zmarnowały LKS Gardawice (porażka aż 5:1 w Woli) oraz Krupiński, który przegrał w Wyrach 2:1. Dzięki takim wynikom na szóste miejsce w tabeli wskoczył Znicz (wygrana u siebie ze Stalą 2:1) i traci tylko jeden punkt do miejsca, które zapewnia grę w barażach. W innym meczu Siódemka rozgromiła u siebie "Ruły" 5:0, które zostały zepchnięte na ostatnie miejsce w tabeli przez Czaplę.

Bramki samobójcze: 1.

Zapraszam do obejrzenia wszystkich wyników, strzelców i składów klikając tutaj>>, lub do wejścia w zakładkę "Seniorzy" -> "Terminarz A-klasy" i wybrać dany mecz.