11 kolejka - podsumowanie

W 11 kolejce klasy A Leśnik odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Kobiórzanie wygrali 0:3 w Chełmie Śląskim i wskoczyli na 8 miejsce w tabeli i tracą tylko 3 oczka do piątych Rudołtowic. W sobotę trzecie w tabeli Woszczyce pokonały u siebie aż 6:1 ostatnie LKS Brzeźce. Co ciekawe, goście prowadzili do przerwy 0:1, ale w drugiej odsłonie gospodarze nie dali szans Brzeźcom wbijając im 6 goli, nie tracąc przy tym żadnego. Pierwsze trzy padły w ciągu pierwszych 12 minut, a kolejne trzy w ciągu ostatnich 10. Hat-trickiem popisał się Kamil Brożyński. W trzecim sobotnim spotkaniu LKS Gardawice pokonał wyżej notowany Krupiński Suszec i odskoczył na pięć punktów przedostatniemu Zniczowi Jankowice.

W niedzielne przedpołudnie lider z Goczałkowic mógł stracić kolejne punkty. Rezerwy III-ligowca grały u siebie z Unią Bieruń Stary i przegrywały po 22 minutach 0:2. Ostatecznie po golu Błażeja Grygiera w 79 minucie wygrały 3:2. Do ogromnej sensacji doszło w Studzionce, gdzie wicelider przegrał z trzecią od końca Czaplą Kryry 0:1. Dla Studzionki była to pierwsza porażka w tym sezonie, druga strata punktów i drugi mecz bez strzelonego gola. W derbach gminy Miedźna Sokół Wola przegrał zwycięską passę LKS-u Frydek, wygrywając na boisku rywala 2:4. Wciąż w złej formie jest Znicz Jankowice. Nasz rywal zza miedzy przegrał na wyjeździe z Polonią Międzyrzecze 3:2 i traci już 4 punkty do trzeciej od końca w tabeli Czapli Kryry. W ostatnim meczu Siódemka Tychy bezbramkowo zremisowała ze spadkowiczem - LKS-em Rudołtowice-Ćwiklice.

Zapraszam do obejrzenia wszystkich wyników, strzelców i składów klikając tutaj>>, lub do wejścia w zakładkę "Seniorzy" -> "Terminarz A-klasy" i wybrać dany mecz.