Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

23.04.2023

W 21 kolejce klasy A, Czapla Kryry przegrała z Grodno Leśnikiem Kobiór 2:6(2:0).

Mecz miał niesamowity przebieg, gdyż drużyna gospodarzy prowadziła do przerwy 2:0, przerywając tym samym passę trzech meczów bez strzelonej bramki. Bramki padły w 15 minucie - po rzucie wolnym, po strzale w momencie kiedy bramkarz Leśnika ustawiał mur, oraz w 33 minucie po strzale głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Zespół z Kryr został jednak zdominowany przez Kobiórzan w drugiej połowie. Leśnik strzelił sześć bramek w drugich 45 minutach i ostatecznie wygrał 2:6! Klasycznym hat-trickiem popisał się Łukasz Baran, który do strzelenia trzech bramek potrzebował zaledwie osiem minut! Kolejne bramki strzelali - Adam Grolik po strzale po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Igor Gaj po ładnym strzale z dystansu oraz w końcówce meczu - kapitan drużyny - Adrian Chrobok, po rzucie karnym.

Dzięki tej wygranej Kobiórzanie umocnili się na trzecim miejscu w tabeli. BRAWO LEŚNIK!

22.04.2023.(sobota), 15:00 - Nierad 86, 43-265 Kryry

Czapla Kryry - Grodno Leśnik Kobiór 2:6(2:0)

2:6 - Adrian Chrobok, 87 min (karny)

Sędziowali: Sebastian Buchta (główny) oraz Przemysław Krzempek i Paulina Gorbocz (asystenci)

Czapla: Damian Biolik - Mateusz Czech, Jarosław Piech, Mirosław Białoń, Dariusz Gruszka, Patryk Bielica, Zbigniew Kozber, Taras Leheta (80.Szymon Szyndler), Łukasz Góra, Marcin Gruszka (46.Karol Samulczyk), Krzysztof Palarczyk (80.Mykola Shtohryn).

Rezerwowi: Piotr Pudełko, Mateusz Grabowski.

Trener: Mateusz Czech.

Leśnik: Jakub Jończyk - Mateusz Kyrcz, Adam Grolik, Dawid Fluder, Błażej Kozyra (55.Dorian Weiner) - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn (88.Paweł Maiczek), Igor Gaj - Bartosz Gogol (60.Paweł Pasternak), Łukasz Baran, Przemysław Chęś.

Rezerwowi: Sebastian Suchan.

Trener: Łukasz Morcinek.

Żółte kartki: Mateusz Czech (56.faul) -.