Kamil Giel

Utworzono:

30.10.2022

W 13 kolejce klasy A, Sokół Wola wygrał z Grodno Leśnikiem Kobiór 3:0(1:0)

W dzisiejszym meczu za czerwone kartki pauzowało dwóch bramkarzy Leśnika i między słupkami stanął kapitan drużyny juniorskiej - Dawid Kreczmer, który czasami pełni rolę bramkarza w juniorach. Niestety w dniu dzisiejszym Sokół był lepszą drużyną od Leśnika - do przerwy po golu swojego kapitana prowadził 1:0, a w pierwszym kwadransie strzelił kolejne dwie bramki i rozstrzygnął mecz. Tym samym przerwał passę trzech zwycięstw z rzędu Leśnika.

29.10.2022.(sobota), 15:00 - Wola, Pszczyńska 7

Sokół Wola - Grodno Leśnik Kobiór 3:0(1:0)

1:0 - Adrian Sosna, 31 min

2:0 - Rafał Kula, 51 min

3:0 - Jakub Szmidt, 62 min

Sędziowali:Paweł Kłyk(główny) oraz Łukasz Janecki i Mirosław Gretka (asystenci)

Sokół: Piotr Kwaśniewski (72.Wojciech Kołek) -Miłosz Janosz, Rafał Kula, Tomasz Porczyński, Arkadiusz Wróbel, Adrian Sosna, Marcin Opołka (85.Jan Kubeczko), Jakub Faruga, Karol Kudyba (65.Nikodem Tomala), Kacper Kudyba (46.Tomasz Śmieja), Jakub Szmidt (88.Dawid Nowok).

Rezerwowi: Dawid Hamerla, Patryk Żakieta.

Trener: Mirosław Madeja

Leśnik: Dawid Kreczmer - Bartosz Kozyra (65.Marcin Myszor),Rafał Białas, Dawid Fluder, Karol Machalica - Grzegorz Seweryn, Adrian Chrobok, Igor Gaj - Przemysław Chęś (89.Sebastian Suchan), Łukasz Baran (76.Adam Grolik), Patryk Maiczek (60.Bartosz Gogol).

Rezerwowi: Mateusz Kyrcz, Tymon Mostowski.

Trener: Łukasz Morcinek.

Żółte kartki:Adrian Sosna (76.), Jakub Szmidt (87.) - Dawid Fluder (54.), Łukasz Baran (75.), Adrian Chrobok (76.).