Kamil Giel

Utworzono:

04.10.2022

W 8 kolejce klasy A, Krupiński Suszec wygrał z Grodno Leśnik Kobiór 3:1(1:1).

Po pierwszej połowie był remis po jeden. Obie bramki padły w przeciągu trzech minut. Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził w 35 minucie Arkadiusz Neumann, natomiast chwilę później po strzale z rzutu karnego wyrównał Grzegorz Seweryn.

Wydawało się, że mecz zakończy się remisem, ale niestety Leśnik znów stracił punkty w końcówce. W 86 minucie bramkę na 2:1 zdobył Kamil Baron, a w nieszczęsnej, 94 minucie, wynik ustalił rezerwowy Marcin Damek. Krupiński wciąż ma komplet punktów na własnym boisku i w tabeli wyprzedził Kobiórzan.

2.10.2022.(niedziela), 15:30 - Suszec, Piaskowa 33

Krupiński Suszec - Grodno Leśnik Kobiór 3:1(1:1)

1:0 - Arkadiusz Neumann, 35 min

1:1 - Grzegorz Seweryn, 38 min (karny)

2:1 - Kamil Baron, 86 min

3:1 - Marcin Damek, 90+4 min

Sędziowali: Artur Kołodziej (główny) oraz Jacek Zawiśliński i Marek Modrzik (asystenci)

Krupiński: Wojciech Biber - Michał Mikołajec, Tomasz Urbanek, Daniel Babiak, Paweł Wiencek, Marcin Staniek, Kamil Baron, Dominik Mikołajec, Adrian Prządka (77.Mateusz Neumann), Roman Grabiec (70.Marcin Damek), Arkadiusz Neumann.

Rezerwowi: Dariusz Strączek.

Trener: Artur Żemlak.

Leśnik: Paweł Utrata - Bartosz Kozyra, Adam Grolik, Dawid Fluder, Karol Machalica - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn, Igor Gaj (76.Rafał Ulman) - Przemysław Chęś, Marcin Myszor (46.Patryk Maiczek), Bartosz Gogol (70.Łukasz Baran).

Rezerwowi: Oskar Kłyk, Sebastian Suchan.

Trener: Łukasz Morcinek.

Żółte kartki: Arkadiusz Neumann (16.), Paweł Wiencek (44.), Dariusz Strączek (78.), Mateusz Neumann (82.,83.) - Bartosz Kozyra (44.,81.), Grzegorz Seweryn (44.)

Czerwone kartki: Bartosz Kozyra (81.Leśnik, druga żółta), Mateusz Neumann (83.Krupiński, druga żółta)