Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

25.08.2022

W 3 kolejce klasy A LKS Grodno Leśnik Kobiór rozgromił LKS Rudołtowice-Ćwiklice 6:1(4:0). Bramki dla Leśnika strzelili Przemysław Chęś (dwie), Łukasz Baran, Rafał Pasternak, Adrian Chrobok i Grzegorz Seweryn.

Mecz rozpoczął się kapitalnie dla Leśnika. Już w 8 minucie po strzale Przemysława Chęsia w długi róg, bramkarz Rudołtowic po raz pierwszy wyciągał piłkę z bramki. Sześć minut później było 2:0, kiedy to Łukasz Baran, po dośrodkowaniu, z 5 metrów wpadkował piłkę do bramki. Chwilę później mogło być 3:0, ale Rafał Pasternak strzelił tylko w poprzeczkę. Jednak co się odwlecze... W 25 minucie ten sam zawodnik dopadł do piłki odbitej przez bramkarza i skierował ją do bramki. Jeszcze przed przerwą, Kobiórzanie po kontrze, po dobrym podaniu Grzegorza Seweryna i wykończeniu Przemysława Chęsia podwyższyli prowadzenie na 4:0. To była deklasacja.

W dodatku, w drugiej połowie, w 71 minucie kolejnego gola strzelił Leśnik. Bramka padła po strzale Adriana Chroboka. Chwilę później gościom za sprawą Michała Puchały udało się zdobyć honorowego gola. Jednak ostatnie słowo w tym meczu należało go gospodarzy, którzy strzelili jeszcze jedną, szóstą już bramkę. Zdobył ją po kontrze Grzegorz Seweryn.

BRAWO LEŚNIK!!!

24.08.2022.(środa), 17:30 - Kobiór, Centralna 117

Grodno Leśnik Kobiór - LKS Rudołtowice-Ćwiklice 6:1(4:0)

6:1 - Grzegorz Seweryn, 87 min

Sędziowali: Damian Kymona (główny) oraz Aleksandra Łapa i Krzysztof Chełchowski (asystenci)

Leśnik: Jakub Jończyk - Adam Grolik, Dawid Fluder, Rafał Białas, Bartosz Kozyra - Adrian Chrobok, Grzegorz Seweryn (87.Tymon Mostowski), Rafał Pasternak (64.Kacper Gniadek) - Marcin Myszor (58.Sebastian Suchan), Łukasz Baran (64.Igor Gaj), Przemysław Chęś (46.Dorian Weiner).

Rezerwowi: Mateusz Kyrcz, Dawid Kreczmer

Trener: Łukasz Morcinek.

Rudołtowice: Antoni Trela - Kacper Beberok, Michał Czmajduch, Piotr Kolny (70.Bartosz Kur), Mateusz Kur, Maciej Mizera, Michał Moroń (55.Artur Lubecki), Daniel Patola, Michał Puchała, Vadym Stets (60.Marcin Beberok), Maciej Żemła (85.Marek Kątny).

Rezerwowi: Paweł Skowron.

Trener: Tomasz Rączkowski.

Żółte kartki: Rafał Białas (6.) - Michał Czmajduch (75.), Maciej Mizera (87.).