2022/2023 jesień

JUNIOR MŁODSZY B1 (roczniki 2006-2009)

Tychy: IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy

Trener: Adrian Cebula

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki?season=2022%2F2023&leagueGroup=63e0b91e-f2cc-4149-813b-ea9a77919385&leagueId=20505afb-3cb6-4e59-9bb1-ed56e8201bb8&subLeague=e9a56030-8035-407e-9689-57d1381a40eb&enumType=ZpnAndLeagueAndPlay&group=ad9b379d-081e-4268-9223-bfa89c56b566&voivodeship=52600a9d-dc9e-4002-9798-52d1ad8c0181&isAdvanceMode=false&genderType=Male

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Polonia Łaziska Górne

10

21

7

0

3

60-16

2

Sokół Wola

10

18

6

0

4

42-27

3

LKS Łąka

10

17

5

2

3

45-27

4

Leśnik Kobiór

10

13

4

1

5

49-37

5

LKS Wisła Wielka

10

10

3

1

6

26-68

6

Siódemka Tychy

10

8

2

2

6

21-68

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

07.09.2022

Leśnik

Polonia Łaziska Górne

2:5

Dawid Kreczmer, Maksymilian Kirianov

2

10.09.2022

Leśnik

Siódemka Tychy

16:2

Dawid Kreczmer 5, Bartosz Mamok 5, Tomasz Smolin 3, Patryk Koterla 2, Szymon Kawka

3

19.09.2022

LKS Wisła Wielka

Leśnik

2:2

Dawid Kreczmer, Karol Maiczek

4

24.09.2022

Leśnik

Sokół Wola

5:3

Karol Maiczek 3, Dawid Kreczmer, Kordian Zawadzki

5

03.10.2022

LKS Łąka

Leśnik

8:1

Dawid Kreczmer

6

09.10.2022

Polonia Łaziska Górne

Leśnik

5:1

Adrian Musioł

7

15.10.2022

Siódemka Tychy

Leśnik

0:12

Dawid Kreczmer 4, Miłosz Wiśniewski 3, Karol Maiczek 2, Adrian Musioł, Tomasz Smolin, Kordian Zawadzki

8

13.11.2022

Leśnik

LKS Wisła Wielka

6:1

Miłosz Wiśniewski 2, Dawid Kreczmer 2, Kamil Kyrcz, Tomasz Bojdoł

9

30.10.2022

Sokół Wola

Leśnik

3:1

Karol Maiczek

10

11.11.2022

Leśnik

LKS Łąka

3:8

Dawid Kreczmer 2, Jakub Duraj

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

17 – Kreczmer Dawid

7 – Maiczek Karol

5 – Mamok Bartosz, Wiśniewski Miłosz

4 – Smolin Tomasz

2 – Koterla Patryk, Musioł Adrian, Zawadzki Kordian

1 – Bojdoł Tomasz, Duraj Jakub, Kawka Szymon, Kirianov Maksymilian, Kyrcz Kamil

KADRA: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Minuty

Bramki

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

10

765

1

Danek Michał

06.02.2009

8

675

-

Duraj Jakub

28.12.2007

4

360

1

Gburczyk Mateusz

12.11.2008

8

720

-

Gorzawski Aleksander

09.09.2009

4

53

-

Kawka Szymon

01.06.2009

5

105

1

Kirianov Maksym

15.12.2008

9

395

1

Koterla Patryk

03.07.2008

8

495

2

Kreczmer Dawid

16.01.2006

10

900

17

Kuszka Paweł

09.06.2009

8

60

-

Kyrcz Kamil

30.10.2006

6

475

1

Laskowski Patryk

07.06.2009

10

870

-

Maiczek Karol

27.05.2008

10

840

7

Mamok Bartosz

27.08.2007

4

355

5

Musioł Adrian

28.08.2008

10

747

2

Smolin Tomasz

11.09.2007

10

875

4

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

5

440

5

Zawadzki Kordian

17.04.2009

9

770

2

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK MŁODSZY D2 (roczniki 2010-2011)

Tychy: V liga okręgowa D1 Młodzik " "

Trenerzy: Adrian Cebula i Dawid Kulisz

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki?season=2022%2F2023&leagueGroup=63e0b91e-f2cc-4149-813b-ea9a77919385&leagueId=20505afb-3cb6-4e59-9bb1-ed56e8201bb8&subLeague=d398bf5a-6715-4654-9f2e-c984c6a6f102&enumType=ZpnAndLeagueAndPlay&group=7f143250-25a6-4bf5-b831-aee07514beee&voivodeship=52600a9d-dc9e-4002-9798-52d1ad8c0181&isAdvanceMode=false&genderType=Male

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Leśnik Kobiór

8

18

6

0

2

34-21

2

UKS II Warszowice

8

16

5

1

2

42-27

3

LKS Miedźna

8

12

4

0

4

40-32

4

Siódemka II Tychy

8

9

3

0

5

29-33

5

ZET Tychy

8

4

1

1

6

25-57

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

02.11.2022

Siódemka II Tychy

Leśnik

0:3w.o.

2

10.09.2022

Leśnik

ZET Tychy

5:4

Ksawery Rok 3, Bartosz Maślanka, Krzysztof Kozik

3

17-18.09

Leśnik

pauza

4

23.09.2022

LKS Miedźna

Leśnik

4:2

Bartosz Maślanka 2

5

01.10.2022

Leśnik

UKS II Warszowice

5:4

Krzysztof Kozik 2, Jan Jastrzemski, Franciszek Kapłon, Bartosz Maślanka

6

08.10.2022

Leśnik

Siódemka II Tychy

7:0

Ksawery Rok 2, Milan Oślislok 2, Krzysztof Kozik, Bartosz Maślanka, Bartosz Dutka

7

15.10.2022

ZET Tychy

Leśnik

2:5

Bartosz Dutka 2, Jakub Krzyżowski, Bartosz Maślanka, Ksawery Rok

8

22-23.10.

Leśnik

pauza

9

30.10.2022

Leśnik

LKS Miedźna

3:0w.o.

10

06.11.2022

UKS II Warszowice

Leśnik

7:4

Bartosz Dutka 2, Milan Oślislok, samobójcza

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

6 – Maślanka Bartosz, Rok Ksawery

5 – Dutka Bartosz

4 – Kozik Krzysztof

3 – Oślislok Milan

1 – Jastrzemski Jan, Kapłon Franciszek, Krzyżowski Jakub

+1 samobójcza

+6 bramek za walkowery z Siódemką II i Miedźną

KADRA: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bojdoł Dawid

06.07.2012

1

-

Dutka Bartosz

24.09.2010

6

5

Haleliuk Artur

06.07.2011

3

-

Hutyra Miłosz

04.05.2012

1

-

Jastrzemski Fabian

30.09.2012

-

-

Jastrzemski Jan

19.10.2010

4

1

Kapłon Franciszek

28.09.2010

6

1

Kozik Krzysztof

11.02.2010

5

4

Krzyżowski Jakub

11.12.2010

5

1

Lesiak Miłosz

27.01.2012

-

-

Maślanka Bartosz

31.03.2010

6

6

Mrzyk Karol

22.07.2010

4

-

Oślislok Milan

24.07.2012

3

3

Rok Ksawery

28.05.2011

5

6

Szarowicz Jacek

28.09.2010

1

-

Szarowicz Piotr

12.04.2011

4

-

Tużnik Mateusz

19.08.2010

-

-

Zajęcka Amelia

07.02.2010

6

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK STARSZY E1 (rocznik 2012-2013)

Trenerzy: Dawid Kulisz i Dawid Szromek

RUNDA I: Tychy: E1 Orlik Grupa 9

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki?season=2022%2F2023&leagueGroup=63e0b91e-f2cc-4149-813b-ea9a77919385&leagueId=20505afb-3cb6-4e59-9bb1-ed56e8201bb8&subLeague=bd24bafb-5f65-4908-a260-7d109bd6c9ac&enumType=ZpnAndLeagueAndPlay&group=1369daba-50c9-42bf-8a9f-229867f7c248&voivodeship=52600a9d-dc9e-4002-9798-52d1ad8c0181&isAdvanceMode=false&genderType=Male

Drużyny:

UKS SPS Wola

Raki Gostyń

Leśnik Kobiór

Krupiński Suszec

Turnieje: (rozpiskę turniejów można zobaczyć także tutaj>>)

1 kolejka – 09.09.2022.(piątek), 17:45

gospodarz - Centralna 117, 43-210 Kobiór

2 kolejka - 17.09.2022.(sobota), 10:00

gospodarz - Suszec, Piaskowa 33

3 kolejka - 24.09.2022.(sobota), 10:00

gospodarz - Gostyń, Rybnicka 141a

4 kolejka – 01.10.2022.(sobota), 9:00

gospodarz - Orlik (Wola, Pszczyńska 9)

RUNDA II: Tychy: E1 Orlik Grupa 21

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki?season=2022%2F2023&leagueGroup=63e0b91e-f2cc-4149-813b-ea9a77919385&leagueId=20505afb-3cb6-4e59-9bb1-ed56e8201bb8&subLeague=bd24bafb-5f65-4908-a260-7d109bd6c9ac&enumType=ZpnAndLeagueAndPlay&group=27df47d3-ed31-44d4-b4bd-c5207b25721f&voivodeship=52600a9d-dc9e-4002-9798-52d1ad8c0181&isAdvanceMode=false&genderType=Male

Drużyny:

Leśnik Kobiór

Niepokorni Orzesze

Raki Gostyń

LKS II Gardawice (dziewczyny)

Turnieje: (rozpiskę turniejów można zobaczyć także tutaj>>)

1 kolejka – 09.10.2022.(niedziela), 11:00

gospodarz - Centralna 117, 43-210 Kobiór

2 kolejka - 15.10.2022.(sobota), 10:00

gospodarz - Rybnicka 141, Gostyń

3 kolejka - 24.10.2022.(poniedziałek), 17:00

gospodarz - Bukowina 6, 43-186 Orzesze

4 kolejka – 30.10.2022.(niedziela), 10:00

gospodarz - Bukowina 6, 43-180 Orzesze

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Białoń Tymoteusz

14.09.2012

Bojdoł Dawid

06.07.2012

Czaja Maksymilian

17.03.2013

Hoffmann Szymon

14.04.2012

Hutyra Miłosz

04.05.2012

Jastrzemski Fabian

30.09.2012

Jastrzemski Piotr

29.11.2012

Klaja Antoni

29.07.2013

Kurzak Filip

12.03.2012

Lazarek Szymon

29.03.2012

Lesiak Miłosz

27.01.2012

Machalica Kordian

26.03.2012

Nowrot Jakub

08.06.2012

Oślislok Milan

24.07.2012

Schmidt Michał

27.05.2012

Stalmach Marcin

21.06.2012

Zawierucha Jan

27.08.2012

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK STARSZY F1 (rocznik 2014)

Trener: Dawid Szromek

RUNDA I: Tychy: F1 Żak Grupa 3

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl:

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki?season=2022%2F2023&leagueGroup=63e0b91e-f2cc-4149-813b-ea9a77919385&leagueId=20505afb-3cb6-4e59-9bb1-ed56e8201bb8&subLeague=928876fe-72b1-4a01-9971-34f66df51203&enumType=ZpnAndLeagueAndPlay&group=bd4ea2b6-7a8d-4260-affc-ec23d8169c99&voivodeship=52600a9d-dc9e-4002-9798-52d1ad8c0181&isAdvanceMode=false&genderType=Male

Drużyny:

Leśnik Kobiór

Znicz Jankowice

MKS Iskra I Pszczyna

LKS Łąka

Turnieje: (rozpiskę turniejów można zobaczyć także tutaj>>)

1 kolejka – 11.09.2022.(niedziela), 11:00

gospodarz - Żubrów 36, 43-215 Jankowice

2 kolejka - 18.09.2022.(niedziela), 13:00

gospodarz - Kazimierza Wielkiego 5, 43-200 Pszczyna

3 kolejka - 24.09.2022.(sobota), 9:00

gospodarz - Centralna 117, 43-210 Kobiór

4 kolejka - 01.10.2022.(sobota), 9:00

gospodarz - Turystyczna 21, 43-241 Łąka

RUNDA II: Tychy: F1 Żak Grupa 15

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl:

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki?season=2022%2F2023&leagueGroup=63e0b91e-f2cc-4149-813b-ea9a77919385&leagueId=20505afb-3cb6-4e59-9bb1-ed56e8201bb8&subLeague=928876fe-72b1-4a01-9971-34f66df51203&enumType=ZpnAndLeagueAndPlay&group=9dece913-efd1-4a7c-94da-3c5e205a444c&voivodeship=52600a9d-dc9e-4002-9798-52d1ad8c0181&isAdvanceMode=false&genderType=Male

Drużyny:

Krupiński Suszec

Leśnik Kobiór

UKS AP Champions Orzesze

LKS Studzionka

Turnieje: (rozpiskę turniejów można zobaczyć także tutaj>>)

5 kolejka - 08.10.2022.(sobota), 11:00

gospodarz - Piaskowa 33, 43-267 Suszec

6 kolejka – 15.10.2022.(sobota), 12:00

gospodarz - Bukowina 6, 43-180 Orzesze

7 kolejka - 23.10.2022.(niedziela), 9:00

gospodarz - Karola Miarki 6, 43-245 Studzionka

8 kolejka - 29.10.2022.(sobota), 9:00

gospodarz - Centralna 117, 43-210 Kobiór

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK MŁODSZY F2 (roczniki 2015,2016)

Trener: Adrian Chrobok

RUNDA I: Tychy: F2 Żak Grupa 3

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl:

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki?season=2022%2F2023&leagueGroup=63e0b91e-f2cc-4149-813b-ea9a77919385&leagueId=20505afb-3cb6-4e59-9bb1-ed56e8201bb8&subLeague=bddcf394-593e-4758-b0a1-9f9c16133a48&enumType=ZpnAndLeagueAndPlay&group=bc42b2c3-ab02-4f2a-922e-9f95ead85435&voivodeship=52600a9d-dc9e-4002-9798-52d1ad8c0181&isAdvanceMode=false&genderType=Male

Drużyny:

Leśnik Kobiór

Raki Gostyń

Znicz Jankowice

Akademia BVB Goczałkowice-Zdrój

Turnieje: (rozpiskę turniejów można zobaczyć także tutaj>>)

1 kolejka – 11.09.2022.(niedziela), 9:00

gospodarz - Centralna 117, 43-210 Kobiór

2 kolejka - 18.09.2022.(niedziela), 10:00

gospodarz - Żubrów 36, 43-215 Jankowice

3 kolejka - 25.09.2022.(niedziela), 9:00

gospodarz - Józefa Krzyżanowskiego 1A, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

4 kolejka - 02.10.2022.(niedziela), 10:00

gospodarz - Rybnicka 141a, Gostyń

RUNDA II: Tychy: F2 Żak Grupa 8

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl:

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki?season=2022%2F2023&leagueGroup=63e0b91e-f2cc-4149-813b-ea9a77919385&leagueId=20505afb-3cb6-4e59-9bb1-ed56e8201bb8&subLeague=bddcf394-593e-4758-b0a1-9f9c16133a48&enumType=ZpnAndLeagueAndPlay&group=7a922dd9-e5ad-490d-9571-4589ac3f445e&voivodeship=52600a9d-dc9e-4002-9798-52d1ad8c0181&isAdvanceMode=false&genderType=Male

Drużyny:

Krupiński II Suszec

Kejbi Pawłowice

Leśnik Kobiór

UKS AP F5 Orzesze

Turnieje: (rozpiskę turniejów można zobaczyć także tutaj>>)

5 kolejka - 09.10.2022.(niedziela), 9:00

gospodarz - Centralna 117, 43-210 Kobiór

6 kolejka – 16.10.2022.(niedziela), 9:00

gospodarz - Długosza 60, Orzesze

7 kolejka - 23.10.2022.(niedziela), 11:00

gospodarz - Piaskowa 33, 43-267 Suszec

8 kolejka - 28.10.2022.(piątek), 16:00

gospodarz - Pukowca 4, 43-251 Pawłowice

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?