2021/2022 wiosna

TRAMPKARZ STARSZY C1 (roczniki 2007-2008)

Tychy: V liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)

Trener: Łukasz Morcinek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,47431.html

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

05.04.2022

Leśnik

LKS Wisła Wielka

3:5

Patryk Koterla, Tomasz Smolin, Krzysztof Ciszewski

2

06.04.

Leśnik

pauza

3

09.04.2022

Niepokorni Orzesze

Leśnik

-:-

4

23.04.2022

Leśnik

LKS Wisła Wielka

-:-

5

27.04.

Leśnik

pauza

6

30.04.2022

Niepokorni Orzesze

Leśnik

-:-

7

09.05.2022

LKS Wisła Wielka

Leśnik

-:-

8

14-15.05.

Leśnik

pauza

9

21.05.2022

Leśnik

Niepokorni Orzesze

-:-

10

28-29.05.

Leśnik

pauza

11

06.06.2022

LKS Wisła Wielka

Leśnik

-:-

12

11.06.2022

Leśnik

Niepokorni Orzesze

-:-

Strzelcy:

1 – Ciszewski Krzysztof, Koterla Patryk, Smolin Tomasz

KADRA: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

1

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

1

1

Danek Michał

06.02.2009

1

-

Duraj Jakub

28.12.2007

1

-

Gburczyk Mateusz

12.11.2008

-

-

Gorzawski Aleksander

09.09.2009

-

-

Kapłon Tymoteusz

04.03.2008

-

-

Kawka Szymon

01.06.2009

-

-

Kirianov Maksym

15.12.2008

-

-

Koterla Patryk

03.07.2008

1

1

Kubecki Konrad

22.05.2009

1

-

Kuszka Paweł

09.06.2009

-

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

1

-

Maiczek Karol

27.05.2008

-

-

Mamok Bartosz

27.08.2007

1

-

Musioł Adrian

28.08.2008

1

-

Skiba Nikodem

02.04.2008

-

-

Smolin Tomasz

11.09.2007

1

1

Spora Michał

24.09.2008

1

-

Szweda Fabian

03.07.2009

-

-

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

1

-

Zawadzki Kordian

17.04.2009

1

-

Po rozegraniu pierwszej kolejki drużyna Niepokornych Orzesze wycofała się z ligi – liga została usunięta, ponieważ zostały tylko dwa zespoły. Drużyna Leśnika w celu możliwości gry 11 na 11 i zgłoszenia się do IV ligi rozwiązała drużynę Trampkarzy C2, by uzupełnić kadrę.

TRAMPKARZ STARSZY C1 (roczniki 2007-2009)

Tychy: IV liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)

Trener: Łukasz Morcinek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,47353.html#

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

GKS II Tychy

6

18

6

0

0

55-6

2

Football Project Suszec

6

13

4

1

1

30-15

3

Pniówek Pawłowice Śląskie

6

10

3

1

2

25-16

4

Leśnik Kobiór

6

10

3

1

2

20-26

5

LKS Wisła Wielka

6

6

2

0

4

17-28

6

BAP Piast GOL Bieruń

6

3

1

0

5

14-43

7

Nadwiślan Góra

6

1

0

1

5

11-38

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

04.06.2022

Leśnik

LKS Wisła Wielka

5:1

Nikodem Skiba 2, Kordian Zawadzki, Bartosz Mamok, Tymoteusz Kapłon

2

23.04.2022

Piast GOL Bieruń

Leśnik

3:6

Miłosz Wiśniewski 3, Patryk Koterla, Konrad Kubecki, Bartosz Mamok

3

30.04.2022

Leśnik

Pniówek Pawłowice Śląskie

3:3

Miłosz Wiśniewski 2, Konrad Kubecki

4

07.05.2022

Nadwiślan Góra

Leśnik

4:5

Miłosz Wiśniewski 3, Nikodem Skiba, Tomasz Smolin

5

14.05.2022

Leśnik

Football Project Suszec

1:6

Miłosz Wiśniewski

6

21-22.05.

Leśnik

pauza

7

28.05.2022

GKS II Tychy

Leśnik

9:0

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

9 – Wiśniewski Miłosz

3 – Skiba Nikodem

2 – Kubecki Konrad, Mamok Bartosz

1 – Kapłon Tymoteusz, Koterla Patryk, Smolin Tomasz, Zawadzki Kordian

KADRA: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

6

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

-

-

Danek Michał

06.02.2009

4

-

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

-

-

Duraj Jakub

28.12.2007

5

-

Gburczyk Mateusz

12.11.2008

6

-

Gorzawski Aleksander

09.09.2009

5

-

Kapłon Tymoteusz

04.03.2008

1

1

Kawka Szymon

01.06.2009

3

-

Kirianov Maksym

15.12.2008

2

-

Koterla Patryk

03.07.2008

4

1

Kubecki Konrad

22.05.2009

4

2

Kuszka Paweł

09.06.2009

5

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

6

-

Maiczek Karol

27.05.2008

-

-

Mamok Bartosz

27.08.2007

5

2

Młocek Jakub

09.12.2008

-

-

Musioł Adrian

28.08.2008

6

-

Skiba Nikodem

02.04.2008

5

3

Smolin Tomasz

11.09.2007

5

1

Spora Michał

24.09.2008

6

-

Szweda Fabian

03.07.2009

-

-

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

6

9

Zawadzki Kordian

17.04.2009

6

1

Zawierucha Antoni

25.02.2009

-

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK MŁODSZY D2 (roczniki 2010-2011)

Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)

Trener: Adrian Cebula

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,47359.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

LKS Wisła Wielka

9

24

8

0

1

48-13

2

Football Project Suszec

9

20

6

2

1

41-12

3

UKS Warszowice

9

19

6

1

2

46-16

4

LKS Brzeźce

9

18

6

0

3

37-27

5

Iskra Pszczyna

9

13

4

1

4

40-31

6

LKS Łąka

9

12

4

0

5

20-21

7

UKS SPS Wola

9

12

4

0

5

27-29

8

Znicz Jankowice

9

5

1

2

6

21-75

9

Leśnik Kobiór

9

4

1

1

7

19-49

10

Pniówek Pawłowice Śląskie

9

4

1

1

7

20-46

Mecze (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

13.04.2022

LKS Brzeźce

Leśnik

5:1

Bartosz Dutka

2

23.04.2022

Leśnik

UKS Warszowice

0:3 w.o.

3

30.04.2022

Iskra Pszczyna

Leśnik

11:0

4

07.05.2022

Leśnik

LKS Wisła Wielka

2:6

Bartosz Dutka, Bartosz Maślanka

5

14.05.2022

UKS SPS Wola

Leśnik

5:3

Bartosz Dutka 2, Franciszek Kapłon

6

21.05.2022

Leśnik

Football Project Suszec

1:8

Jakub Krzyżowski

7

29.05.2022

Znicz Jankowice

Leśnik

2:2

Franciszek Kapłon 2

8

04.06.2022

Leśnik

Pniówek Pawłowice Śląskie

10:2

Bartosz Dutka 6, Franciszek Kapłon 3, Bartosz Maślanka

9

10.06.2022

LKS Łąka

Leśnik

7:0

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

10 – Dutka Bartosz

6 – Kapłon Franciszek

2 – Maślanka Bartosz

1 – Krzyżowski Jakub

KADRA: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Diadyk Jakub

04.09.2010

2

-

Dutka Bartosz

24.09.2010

8

10

Gaj Rafał

26.11.2010

-

-

Haleliuk Artur

06.07.2011

1

-

Hutyra Miłosz

04.05.2012

2

-

Jastrzemski Jan

19.10.2010

8

-

Jastrzemski Fabian

30.09.2012

1

-

Kapłon Franciszek

28.09.2010

8

6

Kozik Hanna

05.02.2010

-

-

Kozik Krzysztof

11.02.2010

2

-

Krzyżowski Jakub

11.12.2010

8

1

Lesiak Miłosz

27.01.2012

2

-

Maślanka Bartosz

31.03.2010

8

2

Mrzyk Karol

22.07.2010

7

-

Oślislok Milan

24.07.2012

4

-

Richta Jakub

20.03.2011

2

-

Rok Ksawery

28.05.2011

7

-

Szarowicz Jacek

28.09.2010

7

-

Szarowicz Piotr

12.04.2011

2

-

Tużnik Mateusz

19.08.2010

4

-

Zajęcka Amelia

07.02.2010

8

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK MŁODSZY E2 (rocznik 2012)

Tychy: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1 (RW)

Trenerzy: Dawid Kulisz i Dawid Szromek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,47435.html

Drużyny:

LKS Wisła Wielka

Krupiński I Suszec

Leśnik Kobiór

LKS Gardawice

APN SMS I Tychy

BAP Piast GOL Bieruń

Siódemka Tychy

UKS SPS Wola

Akademia BVB Im. Łukasza Piszczka

Iskra I Pszczyna

Mecze:

1 kolejka – 04.04.2022.(poniedziałek), 16:15

Leśnik Kobiór – LKS Gardawice

2 kolejka – 09.04.2022.(sobota), 12:00

Leśnik Kobiór – LKS Wisła Wielka

3 kolejka – 23.04.2022.(sobota), 12:00

Akademia BVB Im. Łukasza Piszczka – Leśnik Kobiór

4 kolejka – 10.05.2022.(wtorek), 16:00

Leśnik Kobiór – APN SMS I Tychy

5 kolejka – 05.05.2022.(czwartek), 17:00

Siódemka Tychy – Leśnik Kobiór

6 kolejka – 14.05.2022.(sobota), 10:15

Leśnik Kobiór – UKS SPS Wola

7 kolejka – 24.05.2022.(wtorek), 16:30

BAP Piast GOL Bieruń – Leśnik Kobiór

8 kolejka – 28.05.2022.(sobota), 12:00

Leśnik Kobiór – Iskra I Pszczyna

9 kolejka – 05.06.2022.(niedziela), 9:00

Krupiński I Suszec – Leśnik Kobiór

KADRA: (kadrę można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Białoń Tymoteusz

14.09.2012

Bojdoł Dawid

06.07.2012

Czaja Maksymilian

17.03.2013

Gandyk Bartosz

02.08.2012

Hoffmann Szymon

14.04.2012

Hutyra Miłosz

04.05.2012

Jastrzemski Fabian

30.09.2012

Jastrzemski Piotr

29.11.2012

Klaja Antoni

29.07.2013

Kurzak Filip

12.03.2012

Lazarek Szymon

29.03.2012

Lesiak Miłosz

27.01.2012

Machalica Kordian

26.03.2012

Nowrot Jakub

08.06.2012

Oślislok Milan

24.07.2012

Pater-Rodriguez Diego

02.02.2014

Schmidt Michał

27.05.2012

Stalmach Marcin

21.06.2012

Zawierucha Jan

27.08.2012

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK STARSZY F1 (roczniki 2013-2015)

Trener: Dawid Jakubczyk

RUNDA I: Tychy: F1 Żak Grupa 2 (RW)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,47471.html

Drużyny:

Krupiński Suszec

Raki Gostyń

Leśnik Kobiór

UKS SPS Wola

Turnieje:

1 kolejka – 23.04.2022.(sobota), 9:00

gospodarz - Orlik (Wola, Pszczyńska 9)

2 kolejka - 01.05.2022.(niedziela), 10:00

gospodarz - STADION W SUSZCU (Suszec, Piaskowa 33)

3 kolejka - 07.05.2022.(sobota), 10:00

gospodarz - ul. Rybnicka 141, Gostyń

4 kolejka - 14.05.2022.(sobota), 14:30

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

RUNDA II: Tychy: F1 Żak Grupa 9 (RW)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,47788.html

Drużyny:

LKS Gardawice

Leśnik Kobiór

Polonia Łaziska Górne

LKS Rudołtowice

Turnieje:

5 kolejka – 21.05.2022.(sobota), 9:00

gospodarz - STADION MIEJSKI (Łaziska Górne, Sportowa 3)

6 kolejka - 28.05.2022.(sobota), 11:00

gospodarz - Rudołtowice, Wolności

7 kolejka - 03.06.2022.(piątek), 17:00

gospodarz - LKS Gardawice (Orzesze, Katowicka 112)

8 kolejka - 11.06.2022.(sobota), 10:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

KADRA (kadrę można zobaczyć także tutaj>>):

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Babis Leon

06.09.2013

Czaja Maksymilian

17.03.2013

Danek Józef

20.01.2014

Klaja Antoni

29.07.2013

Klimek Wiktor

01.10.2014

Kossakowski Sebastian

04.12.2013

Kozik Wojciech

04.02.2014

Pater-Rodriguez Diego

02.02.2014

Wilgus Wojciech

15.06.2013

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SKRZAT STARSZY G1 (rocznik 2015)

Trener: Adrian Chrobok

RUNDA I: Tychy: G1 Skrzat Grupa 4 (RW)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www2.laczynaspilka.pl/druzyna-sezon/lesnik-kobior/493075.html

Drużyny:

Leśnik Kobiór

LKS Studzienice

UKS SPS Wola

Znicz Jankowice

Turnieje:

1 kolejka – 23.04.2022.(sobota), 11:00

gospodarz - Boisko ORLIK (sztuczna nawierzchnia) w Kobiórze (Kobiór, Juliana Tuwima 33)

2 kolejka - 30.04.2022.(sobota), 10:30

gospodarz - Orlik (Wola, Pszczyńska 9)

3 kolejka - 07.05.2022.(sobota), 11:00

gospodarz - LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

4 kolejka - 15.05.2022.(niedziela), 12:00

gospodarz - LKS Studzienice (Studzienice, Bażantów 40)

RUNDA II: Tychy: G1 Skrzat Grupa 10 (RW)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www2.laczynaspilka.pl/druzyna-sezon/lesnik-kobior/494992.html

Drużyny:

JUW-e Jaroszowice

UKS SPS Wola

Leśnik Kobiór

Siódemka Tychy

Turnieje:

5 kolejka – 21.05.2022.(sobota), 11:00

gospodarz - Boisko ORLIK (sztuczna nawierzchnia) w Kobiórze (Kobiór, Juliana Tuwima 33)

6 kolejka - 28.05.2022.(sobota), 12:00

gospodarz - OKS JUWe (Tychy, Sportowa 6)

7 kolejka - 04.06.2022.(sobota), 10:30

gospodarz - Orlik (Wola, Pszczyńska 9)

8 kolejka - 11.05.2022.(sobota), 12:00

gospodarz - pl. Zbawiciela 1, Tychy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SKRZAT MŁODSZY G2 (rocznik 2016)

Trener: Michalina Czaja

RUNDA I: Tychy: G2 Skrzat Grupa 2 (RW)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www2.laczynaspilka.pl/druzyna-sezon/lesnik-kobior/493086.html

Drużyny:

Leśnik Kobiór

Znicz Jankowice

Czułowianka Tychy

Turnieje:

1 kolejka – 24.04.2022.(niedziela), 12:00

gospodarz - LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

2 kolejka - 01.05.2022.(niedziela), 11:00

gospodarz - Boisko ORLIK (sztuczna nawierzchnia) w Kobiórze (Kobiór, Juliana Tuwima 33)

3 kolejka - 08.05.2022.(niedziela), 12:00

gospodarz - ul. Katowicka 241, Tychy

4 kolejka - 15.05.2022.(niedziela), 11:00

gospodarz - Boisko ORLIK (sztuczna nawierzchnia) w Kobiórze (Kobiór, Juliana Tuwima 33)

RUNDA II: Tychy: G2 Skrzat Grupa 3 (RW)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www2.laczynaspilka.pl/druzyna-sezon/lesnik-kobior/494998.html

Drużyny:

LKS Brzeźce

Leśnik Kobiór

LKS Wisła Wielka

Znicz Jankowice

Turnieje:

5 kolejka – 22.05.2022.(niedziela), 14:00

gospodarz - Mleczna 12 , 43-243 Wisła Wielka

6 kolejka - 29.05.2022.(niedziela), 9:30

gospodarz - ul. Ofiar Faszyzmu 4a, Brzeźce

7 kolejka - 05.06.2022.(niedziela), 11:00

gospodarz - Boisko ORLIK (sztuczna nawierzchnia) w Kobiórze (Kobiór, Juliana Tuwima 33)

8 kolejka - 12.06.2022.(niedziela), 12:00

gospodarz - LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?