2021/2022 jesień

TRAMPKARZ STARSZY C1 (roczniki 2007-2008)

Tychy: V liga okręgowa C1 Trampkarz

Trener: Łukasz Morcinek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,44849.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

LKS Łąka

8

21

7

0

1

80:20

2

LKS Wisła Wielka

8

15

5

0

3

40:28

3

Leśnik Kobiór

8

13

4

1

3

22:21

4

Znicz Jankowice

8

6

2

0

6

14:69

5

LKS Frydek

8

4

1

1

6

20:38

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

04.09.2021

Leśnik

LKS Wisła Wielka

2:4

Miłosz Wiśniewski, Bartosz Gruszka

2

11.09.2021

Znicz Jankowice

Leśnik

3:0w.o.

3

18.09.2021

Leśnik

LKS Frydek

3:3

Bartosz Mamok 3

4

25-26.09

Leśnik

pauza

5

22.10.2021

LKS Łąka

Leśnik

7:5

b.d.

6

09.10.2021

LKS Wisła Wielka

Leśnik

1:2

Bartosz Mamok 2

7

16.10.2021

Leśnik

Znicz Jankowice

3:0

Miłosz Wiśniewski 2, Tomasz Smolin

8

23.10.2021

LKS Frydek

Leśnik

2:3

Bartosz Mamok 3

9

30-31.10.

Leśnik

pauza

10

27.10.2021

Leśnik

LKS Łąka

4:1

Bartosz Mamok, Jakub Duraj, Miłosz Wiśniewski, Maksymilian Widłok

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

9 – Mamok Bartosz

4 – Wiśniewski Miłosz

1 – Duraj Jakub, Gruszka Bartosz, Smolin Tomasz, Widłok Maksymilian

+5 bramek w meczu z LKS-em Łąka (b.d.)

KADRA: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

6

-

Duraj Jakub

28.12.2007

3

1

Gruszka Bartosz

27.05.2008

4

1

Kapłon Tymoteusz

04.03.2008

2

-

Koterla Patryk

03.07.2008

6

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

6

-

Maiczek Karol

27.05.2008

4

-

Mamok Bartosz

27.08.2007

6

9

Młocek Jakub

09.12.2008

1

-

Musioł Adrian

28.08.2008

6

-

Rok Oliwier

05.08.2007

5

-

Smolin Tomasz

11.09.2007

4

1

Widłok Maksymilian

16.04.2007

3

1

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

6

4

Zawadzki Kordian

17.04.2009

4

-

Brak danych za mecz: Łąka – Leśnik 7:5 (5k)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TRAMPKARZ MŁODSZY C2 (roczniki 2008-2009)

Tychy: V liga okręgowa C2 Trampkarz

Trenerzy: Adrian Chrobok i Dawid Szromek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,44850.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Czułowianka Tychy

7

18

6

0

1

43:12

2

BAP GOL Bieruń

7

15

5

0

2

54:24

3

AP F5 Orzesze

7

15

5

0

2

39:20

4

MKS Lędziny

7

12

4

0

3

32:27

5

LKS Brzeźce

7

9

3

0

4

27:36

6

Leśnik Kobiór

7

9

3

0

4

27:38

7

Ogrodnik Cielmice

7

3

1

0

6

18:47

8

ZET Tychy

7

3

1

0

6

18:54

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

11.09.2021

GOL Bieruń

Leśnik

9:1

Fabian Szweda

2

18.09.2021

Leśnik

Akademia Piłkarska F5 Orzesze

6:3

Michał Danek 3, Szymon Kawka 2, Michał Spora

3

25.09.2021

Ogrodnik Cielmice

Leśnik

4:10

Oskar Skiba 4, Nikodem Skiba 3, Mateusz Gburczyk 2, Tymoteusz Kapłon

4

02.10.2021

Leśnik

MKS Lędziny

0:4

5

12.10.2021

LKS Brzeźce

Leśnik

8:5

Mateusz Gburczyk 2, Aleksander Gorzawski, Fabian Szweda, Paweł Kuszka

6

16.10.2021

Czułowianka Tychy

Leśnik

7:1

Michał Spora

7

23.10.2021

Leśnik

ZET Tychy

4:3

Aleksander Gorzawski, Oskar Skiba, Michał Danek, Nikodem Skiba

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

5 – Skiba Oskar

4 – Danek Michał, Gburczyk Mateusz, Skiba Nikodem

2 – Gorzawski Aleksander, Kawka Szymon, Spora Michał, Szweda Fabian

1 – Kapłon Tymoteusz, Kuszka Paweł

KADRA: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

7

-

Chęś Ksawery

08.01.2010

4

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

-

-

Danek Michał

06.02.2009

2

4

Gburczyk Mateusz

12.11.2008

6

4

Gorzawski Aleksander

09.09.2009

6

2

Gruszka Bartosz

27.05.2008

1

-

Kapłon Tymoteusz

04.03.2008

1

1

Kawka Szymon

01.06.2009

2

2

Kirianov Maksym

15.12.2008

2

-

Konieczny Stanisław

05.08.2009

-

-

Koterla Patryk

03.07.2008

-

-

Kubecki Konrad

22.05.2009

6

-

Kuszka Paweł

09.06.2009

7

1

Kwiatkowski Tymon

04.11.2009

3

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

-

-

Młocek Jakub

09.12.2008

-

-

Musioł Adrian

28.08.2008

-

-

Skiba Nikodem

02.04.2008

4

4

Skiba Oskar

05.09.2010

4

5

Spora Michał

24.09.2008

6

2

Stankowski Igor

19.09.2008

-

-

Szweda Fabian

03.07.2009

3

2

Zagórski Mikołaj

01.10.2009

5

-

Zawierucha Antoni

25.02.2009

1

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK STARSZY D1 (roczniki 2009-2010)

Tychy: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Trenerzy: Adrian Chrobok i Dawid Szromek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,44720.html

Baraże>>: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,45567.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Leśnik Kobiór

10

27

9

0

1

64:16

2

Iskra Pszczyna

10

19

6

1

3

78:22

3

LKS Goczałkowice-Zdrój

10

19

6

1

3

62:26

4

Pniówek Pawłowice Śląskie

10

16

5

1

4

35:31

5

LKS Studzionka

10

4

1

1

8

7:100

6

Krupiński Suszec

10

2

0

2

8

10:61

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>> ; z baraży tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

05.09.2021

Leśnik

LKS Studzionka

16:0

Konrad Kubecki 4, Mikołaj Zagórski 4, Ksawery Chęś 3, Paweł Kuszka 2, Aleksander Gorzawski 2, Tymon Kwiatkowski

2

29.09.2021

Pniówek Pawłowice Śląskie

Leśnik

0:2

Kordian Zawadzki 2

3

19.09.2021

Leśnik

LKS Goczałkowice-Zdrój

5:3

Kordian Zawadzki 2, Szymon Kawka 2, Ksawery Chęś

4

26.09.2021

Leśnik

Krupiński Suszec

12:1

Kordian Zawadzki 5, Ksawery Chęś 3, Konrad Kubecki, Aleksander Gorzawski, Oskar Skiba, Mikołaj Zagórski

5

02.10.2021

Iskra Pszczyna

Leśnik

2:4

Kordian Zawadzki, Szymon Kawka, Aleksander Gorzawski, Oskar Skiba

6

08.10.2021

LKS Studzionka

Leśnik

0:11

b.d.

7

17.10.2021

Leśnik

Pniówek Pawłowice Śląskie

4:1

Ksawery Chęś, Paweł Kuszka, Kordian Zawadzki, Konrad Kubecki

8

24.10.2021

LKS Goczałkowice-Zdrój

Leśnik

6:2

Kordian Zawadzki, Konrad Kubecki

9

29.10.2021

Krupiński Suszec

Leśnik

1:4

Ksawery Chęś 2, Oskar Skiba, samobójcza

10

07.11.2021

Leśnik

Iskra Pszczyna

4:2

Ksawery Chęś 2, Oskar Skiba, Konrad Kubecki

B.

11.11.2021

Leśnik

GKS I Tychy

1:6

Skiba Oskar

B.

14.11.2021

GKS I Tychy

Leśnik

5:0

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>> ; z baraży tutaj>>)

12 – Chęś Ksawery , Zawadzki Kordian

8 – Kubecki Konrad

5 – Skiba Oskar, Zagórski Mikołaj

4 – Gorzawski Aleksander

3 – Kawka Szymon, Kuszka Paweł

1 – Kwiatkowski Tymon

+11 bramek w meczu z LKS-em Studzionka (b.d.)

+ 1 samobójcza – Karol Kusak (Krupiński Suszec)

KADRA: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Chęś Ksawery

08.01.2010

11 (9+2)

12 (12+0)

Danek Michał

06.02.2009

8 (6+2)

-

Gaj Rafał

26.11.2010

-

-

Gorzawski Aleksander

09.09.2009

10 (9+1)

4 (4+0)

Jastrzemski Jan

19.10.2010

4 (2+2)

-

Kawka Szymon

01.06.2009

3 (3+0)

3 (3+0)

Konieczny Stanisław

05.08.2009

-

-

Kozik Krzysztof

11.02.2010

8 (6+2)

-

Krzyżowski Jakub

11.12.2010

1 (1+0)

-

Kubecki Konrad

22.05.2009

10 (9+1)

8 (8+0)

Kuszka Paweł

09.06.2009

11 (9+2)

3 (3+0)

Kwiatkowski Tymon

04.11.2009

8 (6+2)

1 (1+0)

Rok Ksawery

28.05.2011

5 (3+2)

-

Skiba Oskar

05.09.2010

8 (6+2)

5 (4+1)

Szweda Fabian

03.07.2009

6 (4+2)

-

Zagórski Mikołaj

01.10.2009

7 (7+0)

5 (5+0)

Zawadzki Kordian

17.04.2009

8 (6+2)

12 (12+0)

Zawierucha Antoni

25.02.2009

1 (0+1)

-

Brak danych za mecz: Studzionka – Leśnik 0:11 (6k)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK MŁODSZY D2 (roczniki 2010-2011)

Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2

Trenerzy: Adrian Cebula i Dawid Szromek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,44724.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

LKS Gardawice

10

28

9

1

0

62:19

2

APN I SMS Tychy

10

19

6

1

3

44:37

3

Czułowianka Tychy

10

18

6

0

4

34:21

4

Polonia II Łaziska Górne

10

16

5

1

4

44:35

5

Leśnik Kobiór

10

7

2

1

7

23:56

6

Fortuna Wyry

10

0

0

0

10

10:49

Mecze: wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

04.09.2021

APN I SMS Tychy

Leśnik

6:6

Bartosz Dutka 2, Ksawery Chęś, Milan Oślislok, Bartosz Maślanka, Rafał Gaj

2

10.09.2021

Leśnik

LKS Gardawice

1:4

b.d.

3

19.09.2021

Polonia II Łaziska Górne

Leśnik

9:2

Jan Jastrzemski, Bartosz Maślanka

4

23.09.2021

Leśnik

Fortuna Wyry

3:1

Karol Mrzyk, Milan Oślislok, Ksawery Chęś

5

06.10.2021

Leśnik

Czułowianka Tychy

4:5

Rafał Gaj, Franciszek Kapłon, Ksawery Chęś, Bartosz Dutka

6

10.10.2021

Leśnik

APN I SMS Tychy

2:6

Rafał Gaj 2

7

15.10.2021

LKS Gardawice

Leśnik

10:0

8

23.10.2021

Leśnik

Polonia II Łaziska Górne

1:5

Bartosz Maślanka

9

28.10.2021

Fortuna Wyry

Leśnik

1:4

Ksawery Chęś, Karol Kot, samobójcza

10

06.11.2021

Czułowianka Tychy

Leśnik

9:0

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

5 – Chęś Ksawery

4 – Gaj Rafał

3 – Dutka Bartosz, Maślanka Bartosz

2 – Oślislok Milan

1 – Jastrzemski Jan, Kapłon Franciszek, Kot Karol, Mrzyk Karol

+1 samobójcza (Fortuna Wyry)

+1 bramka w meczu z LKS-em Gardawice (b.d.)

KADRA: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bazan Paweł

31.01.2011

3

-

Chęś Ksawery

08.01.2010

7

5

Diadyk Jakub

04.09.2010

1

-

Dutka Bartosz

24.09.2010

7

3

Gaj Rafał

26.11.2010

7

4

Jastrzemski Jan

19.10.2010

8

1

Kapłon Franciszek

28.09.2010

7

1

Kot Karol

29.03.2011

3

1

Kozik Hanna

-

-

Kozik Krzysztof

11.02.2010

6

-

Krzyżowski Jakub

11.12.2010

7

-

Maślanka Bartosz

31.03.2010

8

3

Mrzyk Karol

22.07.2010

5

1

Oślislok Milan

24.07.2012

7

2

Pokorski Tobiasz

17.07.2010

1

-

Richta Jakub

20.03.2011

3

-

Rok Ksawery

28.05.2011

7

-

Skiba Oskar

05.09.2010

-

-

Tużnik Mateusz

19.08.2010

7

-

Zajęcka Amelia

07.02.2010

8

-

Brak danych za mecze: Leśnik – Gardawice 1:4 (2k), Gardawice – Leśnik 10:0 (7k)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK MŁODSZY E2 (rocznik 2012)

Tychy: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 2

Trenerzy: Dawid Kulisz

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,44761.html

Drużyny:

APN II SMS Tychy

APN IV SMS Tychy

Leśnik Kobiór

LKS Brzeźce

LKS Łąka

MKS Iskra II Pszczyna

Niepokorni Orzesze

Pniówek Pawłowice

Polonia I Łaziska Górne

UKS AP Champions Orzesze

Na posiedzeniu 2 września 2021 roku Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął uchwałę, zgodnie z którą od sezonu 2021/2022 likwiduje się ewidencje wyników i tabel w kategoriach wiekowych G2 (skrzat) - E1 (orlik). W protokołach meczowych i sprawozdaniach sędziowskich nie będą wpisywane wyniki spotkań.

W rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 rozgrywki te odbywać się będą zgodnie z dotychczasową formą przyjętą przez poszczególne Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej, lecz bez wyników i tabel. Od rundy wiosennej wszystkie wojewódzkie ZPN, będą prowadzić rozgrywki dziecięce według jednolitego systemu, ustalonego przez Departament Szkolenia i Reprezentacji Narodowych PZPN.

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

1 kolejka – 04.09.2021.(sobota), 11:00

Polonia I Łaziska Górne – Leśnik Kobiór

2 kolejka – 12.09.2021.(niedziela), 10:00

Leśnik Kobiór - Pniówek Pawłowice Śląskie

3 kolejka – 19.09.2021.(niedziela), 16:00

Niepokorni Orzesze - Leśnik Kobiór

4 kolejka – 25.09.2021.(sobota), 12:00

UKS AP Champions Orzesze - Leśnik Kobiór

5 kolejka – 03.10.2021.(niedziela), 10:00

Leśnik Kobiór - APN IV GKS Tychy

6 kolejka – 08.10.2021.(piątek), 17:30

LKS Łąka - Leśnik Kobiór

7 kolejka – 17.10.2021.(niedziela), 10:00

Leśnik Kobiór - LKS Brzeźce

8 kolejka – 23.10.2021.(sobota), 10:30

APN II SMS Tychy - Leśnik Kobiór

9 kolejka – 31.10.2021.(niedziela), 11:30

Leśnik Kobiór - Iskra II Pszczyna

KADRA: (kadrę można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Białoń Tymoteusz

14.09.2012

Bojdoł Dawid

06.07.2012

Hoffmann Szymon

14.04.2012

Hutyra Miłosz

04.05.2012

Jastrzemski Fabian

30.09.2012

Jastrzemski Piotr

29.11.2012

Kurzak Filip

12.03.2012

Lazarek Szymon

29.03.2012

Lesiak Miłosz

27.01.2012

Machalica Kordian

26.03.2012

Malcharek Olaf

27.06.2012

Oślislok Milan

24.07.2012

Pater-Rodriguez Miguel

15.08.2012

Schmidt Michał

27.05.2012

Stalmach Marcin

21.06.2012

Zawierucha Jan

27.08.2012

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK STARSZY F1 (roczniki 2013-2015)

Trener: Michalina Czaja

RUNDA I: Tychy: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 4

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,44775.html

Drużyny:

Leśnik Kobiór

Znicz Jankowice

LKS Rudołtowice

APN II SMS Tychy

Turnieje: (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

1 kolejka – 05.09.2021.(niedziela), 9:00

gospodarz - Rudołtowice, Wolności

2 kolejka - 11.09.2021.(sobota), 9:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

3 kolejka - 18.09.2021.(sobota), 9:00

gospodarz - Kompleks Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy (Tychy, gen. Andersa 22)

4 kolejka - 25.09.2021.(sobota), 10:00

gospodarz - LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

RUNDA II: Tychy: F1 Żak Grupa 12

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www2.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,45325.html

Drużyny:

Polonia Łaziska Górne

Leśnik Kobiór

APN IV SMS Tychy

Fortuna Wyry

Turnieje: (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

5 kolejka - 02.10.2021.(sobota), 9:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

6 kolejka – 10.10.2021.(niedziela), 9:00

gospodarz - Kompleks Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy (Tychy, gen. Andersa 22)

7 kolejka - 17.10.2021.(niedziela), 9:00

gospodarz - STADION MIEJSKI (Łaziska Górne, Sportowa 3)

8 kolejka - 24.10.2021.(niedziela), 9:00

gospodarz - Obiekt sportowo-rekreacyjny im.braci Góralczyków (Wyry, Józefa Markiela 46)

KADRA (kadrę można zobaczyć także tutaj>>):

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Babis Leon

06.09.2013

Czaja Maksymilian

17.03.2013

Danek Józef

20.01.2014

Klaja Antoni

29.07.2013

Klimek Wiktor

01.10.2014

Kossakowski Sebastian

04.12.2013

Kozik Wojciech

04.02.2014

Kozyra Bartosz

22.01.2015

Pater-Rodriguez Diego

02.02.2014

Wilgus Wojciech

15.06.2013

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SKRZAT MŁODSZY G2 (rocznik 2016)

Trener: Dawid Jakubczyk

RUNDA I: Tychy: G2 Skrzat

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www2.laczynaspilka.pl/druzyna-sezon/lesnik-kobior/468133.html

Drużyny:

Leśnik Kobiór

Raki Gostyń

LKS Brzeźce

LKS Wisła Wielka

Turnieje: (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

1 kolejka – 05.09.2021.(niedziela), 11:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

2 kolejka - 18.09.2021.(sobota), 11:30

gospodarz - Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

3 kolejka - 03.10.2021.(niedziela), 15:00

gospodarz - LKS Wisła Wielka (Wisła Wielka, Mleczna 12)

4 kolejka - 16.10.2021.(sobota), 9:00

gospodarz - ul. Rybnicka 141 A, Gostyń

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?