2020/2021 jesień

TRAMPKARZ MŁODSZY C2 (roczniki 2007-2009)

Tychy: IV liga okręgowa C2 Trampkarz

Trener: Łukasz Morcinek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,38784.html

Tabela:

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Polonia II Łaziska Górne

8

22

7

1

0

58:13

2

GKS Tychy

8

21

7

0

1

49:15

3

Football Project Suszec

8

19

6

1

1

61:13

4

MKS Lędziny

8

13

4

1

3

36:21

5

Leśnik Kobiór

8

13

4

1

3

30:31

6

Niepokorni Orzesze

8

9

3

0

5

22:41

7

UKS BAP GOL Bieruń

8

6

2

0

6

23:48

8

Polonia III Łaziska Górne

8

3

1

0

7

20:60

9

Pniówek Pawłowice

8

0

0

0

8

13:70

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

30.08.2020

GKS Tychy

Leśnik

13:1

Bartosz Mamok

2

05.09.2020

Leśnik

Niepokorni Orzesze

4:2

Miłosz Wiśniewski 2, Franciszek Jańczyk, Bartosz Mamok

3

12.09.2020

Pniówek Pawłowice

Leśnik

2:3

Bartosz Mamok 2, Maksymilian Widłok

4

19-20.09.

Leśnik

pauza

5

27.09.2020

Polonia II Łaziska Górne

Leśnik

8:2

Franciszek Jańczyk, Emil Błaszczak

6

04.10.2020

GOL Bieruń

Leśnik

1:6

Nikodem Warpas 2, Miłosz Wiśniewski 2, Bartosz Mamok, Emil Błaszczak

7

11.10.2020

Leśnik

Football Project Suszec

1:4

Emil Błaszczak

8

07.11.2020

MKS Lędziny

Leśnik

1:1

Bartosz Mamok

9

25.10.2020

Leśnik

Polonia III Łaziska Górne

12:0

Franciszek Jańczyk 2, Nikodem Warpas 2, Jakub Duraj, Emil Błaszczak, Patryk Laskowski, Bartosz Mamok, Karol Maiczek, Bartosz Gruszka, Kordian Zawadzki, Adrian Musioł

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

7 – Bartosz Mamok

4 – Nikodem Warpas, Miłosz Wiśniewski, Emil Błaszczak, Franciszek Jańczyk

1 – Kordian Zawadzki, Jakub Duraj, Maksymilian Widłok, Bartosz Gruszka, Patryk Laskowski, Karol Maiczek, Adrian Musioł

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Błaszczak Emil

16.11.2007

8

4

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

-

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

6

-

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

1

-

Duraj Jakub

28.12.2007

7

1

Godzic Tymon

19.01.2007

7

-

Gruszka Bartosz

27.05.2008

6

1

Jańczyk Franciszek

31.07.2007

7

4

Janik Krzysztof

28.06.2007

-

-

Koterla Patryk

03.07.2008

5

-

Kubecki Konrad

22.05.2009

-

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

5

1

Maiczek Karol

27.05.2008

7

1

Mamok Bartosz

27.08.2007

7

7

Młocek Jakub

09.12.2008

8

-

Musioł Adrian

28.08.2008

7

1

Pach Bartosz

03.02.2008

-

-

Rok Oliwier

05.08.2007

7

-

Warpas Nikodem

10.11.2007

7

4

Widłok Maksymilian

16.04.2007

7

1

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

7

4

Zawadzki Kordian

17.04.2009

8

1

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK D1+D2 (roczniki 2008-2009)

Tychy: V liga okręgowa D1 Młodzik "+ D2"

Trener: Dawid Kulisz

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,38844.html

Tabela:

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

MKS Lędziny

9

27

9

0

0

63:8

2

Football Project II Suszec

9

22

7

1

1

66:17

3

LKS II Miedźna

9

22

7

1

1

61:15

4

UKS RIO Pielgrzymowice

9

18

6

0

3

34:61

5

Leśnik Kobiór

9

15

5

0

4

52:41

6

LKS Mizerów

9

12

4

0

5

38:22

7

Akademia Sportu KSB Lędziny

9

9

3

0

6

38:53

8

Polonia Międzyrzecze

9

3

1

0

8

12:38

9

LKS Studzionka

9

3

1

0

8

11:95

10

Polonia Tychy (dziewczyny)

9

3

1

0

8

20:45

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

29-30.08.

Polonia Międzyrzecze

Leśnik

0:3 w.o.

2

09.09.2020

Leśnik

KSB Lędziny

12:5

Nikodem Skiba 4, Oskar Skiba 2, Tymoteusz Kapłon 2, Adrian Szczyrba 2, Antoni Zawierucha, samobójcza

3

15.09.2020

LKS Studzionka

Leśnik

1:15

Krzysztof Ciszewski 4, Oskar Skiba 4, Adrian Szczyrba 3, Stanisław Konieczny 2, Antoni Zawierucha 2

4

19.09.2020

Leśnik

MKS Lędziny

2:5

Stanisław Konieczny, Michał Spora

5

25.09.2020

RIO Pielgrzymowice

Leśnik

5:2

Antoni Zawierucha, Adrian Szczyrba

6

03.10.2020

LKS II Miedźna

Leśnik

8:2

Stanisław Konieczny, Adrian Szczyrba

7

11.10.2020

Leśnik

Polonia Tychy (dziewczyny)

8:5

Adrian Szczyrba 3, Bartosz Gruszka 3, Michał Spora, Antoni Zawierucha

8

21.10.2020

LKS Mizerów

Leśnik

3:4

Stanisław Konieczny, Antoni Zawierucha, Bartosz Gruszka, Oskar Skiba

9

24.10.2020

Leśnik

Football II Project Suszec

4:9

Bartosz Gruszka, Oskar Skiba, Adrian Szczyrba, Stanisław Konieczny

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

11 – Adrian Szczyrba

8 – Oskar Skiba

6 – Antoni Zawierucha, Stanisław Konieczny

5 – Bartosz Gruszka

4 – Krzysztof Ciszewski, Nikodem Skiba

2 – Michał Spora, Tymoteusz Kapłon

+ 1 samobójcza (Filip Przybyłek (Akademia Sportu KSB Lędziny))

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

8

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

4

4

Gaj Antoni

23.08.2008

4

-

Gburczyk Mateusz

12.11.2008

6

-

Gorzawski Aleksander

09.09.2009

-

-

Gruszka Bartosz

27.05.2008

3

5

Kapłon Franciszek

28.09.2010

-

-

Kapłon Tymoteusz

04.03.2008

7

2

Kirianov Maksym

15.12.2008

8

-

Klaja Szymon

02.02.2009

-

-

Konieczny Stanisław

05.08.2009

6

6

Koterla Patryk

03.07.2008

-

-

Kubecki Konrad

22.05.2009

-

-

Kuszka Paweł

09.06.2009

-

-

Maiczek Karol

27.05.2008

-

-

Musioł Adrian

28.08.2008

-

-

Skiba Nikodem

02.04.2008

6

4

Skiba Oskar

05.09.2010

6

8

Sopyło Amelia

04.03.2008

1

-

Sopyło Natalia

04.03.2008

1

-

Spora Michał

24.09.2008

8

2

Stankowski Igor

19.09.2008

-

-

Szczyrba Adrian

27.07.2008

8

11

Wrona Karol

23.01.2009

5

-

Zagórski Mikołaj

01.10.2009

-

-

Zawierucha Antoni

25.02.2009

6

6

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK MŁODSZY D2 (roczniki 2009-2010)

Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3

Trener: Adrian Chrobok

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,38840.html

Tabela:

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Siódemka I Tychy

8

24

8

0

0

49:8

2

GKS I Tychy

8

15

5

0

3

37:23

3

Leśnik Kobiór

8

9

3

0

5

21:45

4

APN IV GKS Tychy

8

6

2

0

6

18:26

5

APN I GKS Tychy

8

6

2

0

6

24:47

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

01.09.2020

Leśnik

Siódemka Tychy

1:5

Fabian Szweda

2

06.09.2020

APN IV GKS Tychy

Leśnik

4:2

Anastazja Zagórska, Mikołaj Zagórski

3

13.09.2020

Leśnik

GKS Tychy

0:18

4

19-20.09.

Leśnik

pauza

5

30.09.2020

Leśnik

APN I GKS Tychy

4:2

Kordian Zawadzki 3, Szymon Kawka

6

26.09.2020

Siódemka Tychy

Leśnik

8:2

Kordian Zawadzki 2

7

03.10.2020

Leśnik

APN GKS IV Tychy

9:6

Konrad Kubecki 3, Mikołaj Zagórski 3, Kordian Zawadzki, Aleksander Gorzawski, Paweł Kuszka

8

11.10.2020

GKS Tychy

Leśnik

3:1

Mikołaj Zagórski

9

17-18.10.

Leśnik

pauza

10

24.10.2020

APN IV GKS Tychy

Leśnik

0:2

Szymon Kawka, Aleksander Gorzawski

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

6 – Kordian Zawadzki

5 – Mikołaj Zagórski

3 – Konrad Kubecki

2 – Szymon Kawka, Aleksander Gorzawski

1 – Paweł Kuszka, Anastazja Zagórska, Fabian Szweda

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Chęś Ksawery

08.01.2010

6

-

Danek Michał

06.02.2009

7

-

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

1

-

Gorzawski Aleksander

09.09.2009

7

2

Kawka Szymon

01.06.2009

7

2

Kozik Krzysztof

11.02.2010

6

-

Kubecki Konrad

22.05.2009

8

3

Kuszka Paweł

09.06.2009

8

1

Kwiatkowski Tymon

04.11.2009

5

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

-

-

Mazur Bartosz

28.08.2009

7

-

Oślislok Nadia

10.03.2010

8

-

Szweda Fabian

03.07.2009

3

1

Zagórska Anastazja

12.01.2008

4

1

Zagórska Wiktoria

01.10.2009

7

-

Zagórski Mikołaj

01.10.2009

8

5

Zawadzki Kordian

17.04.2009

7

6

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK STARSZY E1 (roczniki 2010-2011)

Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik "MISTRZOWSKA" Grupa 1

Trener: Dawid Szromek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,38845.html

Tabela:

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

APN I GKS Tychy

9

22

7

1

1

89:26

2

Akademia BVB im. Łukasza Piszczka

9

21

7

0

2

133:42

3

Polonia I Łaziska Górne

9

21

7

0

2

90:34

4

Trójka Czechowice-Dziedzice

9

19

6

1

2

51:28

5

UKS BAP GOL I Bieruń

9

15

5

0

4

51:59

6

LKS Brzeźce

9

13

4

1

4

51:68

7

Siódemka Tychy

9

12

4

0

5

55:60

8

UKS SPS Wola

9

4

1

1

7

33:105

9

Iskra Pszczyna

9

3

1

0

8

29:102

10

Leśnik Kobiór

9

2

0

2

7

37:95

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

29.08.2020

Siódemka Tychy

Leśnik

11:1

Jakub Krzyżowski

2

06.09.2020

Leśnik

APN I GKS Tychy

4:10

Ksawery Chęś, Szymon Grolik, Jakub Krzyżowski, Karol Mrzyk

3

12.09.2020

GOL I Bieruń

Leśnik

10:3

Ksawery Chęś 2, Szymon Grolik

4

19.09.2020

UKS SPS Wola

Leśnik

9:9

Bartosz Maślanka 4, Franciszek Kapłon 3, Paweł Bazan, Oskar Skiba

5

27.09.2020

Leśnik

Polonia I Łaziska Górne

3:16

Bartosz Maślanka, Ksawery Chęś, Szymon Grolik

6

06.10.2020

Iskra Pszczyna

Leśnik

6:4

Szymon Grolik 2, Ksawery Chęś, Franciszek Kapłon

7

11.10.2020

Leśnik

LKS Brzeźce

4:11

Szymon Grolik 2, Rafał Gaj, Franciszek Kapłon

8

28.10.2020

Trójka Czechowice

Leśnik

4:4

Ksawery Chęś 2, Mateusz Tużnik, Rafał Gaj

9

25.10.2020

Leśnik

Akademia BVB

5:18

Szymon Grolik 2, Ksawery Chęś 2, Rafał Gaj

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

9 – Ksawery Chęś, Szymon Grolik

5 – Franciszek Kapłon, Bartosz Maślanka

3 – Rafał Gaj

2 – Jakub Krzyżowski

1 – Mateusz Tużnik, Karol Mrzyk, Paweł Bazan, Oskar Skiba

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bazan Paweł

31.01.2011

7

1

Chęś Ksawery

08.01.2010

8

9

Diadyk Jakub

04.09.2010

-

-

Dutka Bartosz

24.09.2010

8

-

Gaj Rafał

26.11.2010

8

3

Grolik Szymon

13.02.2011

8

9

Jastrzemski Jan

19.10.2010

8

-

Kapłon Franciszek

28.09.2010

5

5

Kozik Krzysztof

11.02.2010

4

-

Krzyżowski Jakub

11.12.2010

8

2

Kubecki Kamil

13.08.2010

2

-

Maślanka Bartosz

31.03.2010

4

5

Mrzyk Karol

22.07.2010

7

1

Oślislok Nadia

10.03.2010

-

-

Richta Jakub

20.03.2011

3

-

Skiba Oskar

05.09.2010

2

1

Tużnik Mateusz

19.08.2010

8

1

Zagórska Wiktoria

01.10.2009

-

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK STARSZY F1 (roczniki 2012-2013)

Trener: Adrian Chrobok

RUNDA I: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 1 (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl>>: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,38861.html

Drużyny:

UKS SPS Wola

Akademia BVB Im. Łukasza Piszczka

Leśnik Kobiór

Iskra I Pszczyna

Turnieje:

1 kolejka – 30.08.2020.(niedziela), 9:00

gospodarz - Orlik (Wola, Pszczyńska 9)

Leśnik – Iskra 0:3, Akademia BVB – Wola 1:3; Wola – Leśnik 1:1, Iskra – Akademia BVB 3:1; Leśnik – Akademia BVB 7:6 ; Wola – Iskra 1:1

2 kolejka - 5.09.2020.(sobota), 9:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Leśnik – Iskra 0:3, Akademia BVB – Wola 6:1; Wola – Leśnik 2:3, Iskra – Akademia BVB 1:2; Leśnik – Akademia BVB 1:2 ; Wola – Iskra 1:1

3 kolejka - 12.09.2020.(sobota), 9:00

gospodarz - Goczałkowice-Zdrój, Józefa Krzyżanowskiego 1

Leśnik – Iskra 0:7, Akademia BVB – Wola 1:3; Wola – Leśnik 4:0, Iskra – Akademia BVB 0:0; Leśnik – Akademia BVB 3:5 ; Wola – Iskra 0:7

4 kolejka - 19.09.2020.(sobota), 13:00

gospodarz - Piast (sztuczna nawierzchnia) (Pszczyna, Kazimierza Wielkiego 5)

Leśnik – Iskra 2:0, Akademia BVB – Wola 2:2; Wola – Leśnik 2:0, Iskra – Akademia BVB 0:7; Leśnik – Akademia BVB 2:2 ; Wola – Iskra 5:0

RUNDA II: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 9 (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl>>: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,39535.html

Drużyny:

LKS Łąka

Leśnik Kobiór

Krupiński Suszec

LKS Brzeźce

Turnieje:

5 kolejka - 25.10.2020.(niedziela), 9:00 pierwotnie zaplanowany na 26.10.2020

gospodarz - STADION W SUSZCU (Suszec, Piaskowa 33)

Leśnik – Łąka 1:3, Brzeźce – Krupiński 1:1, Brzeźce – Łąka 2:2, Krupiński – Leśnik 1:2, Leśnik – Brzeźce 3:1, Łąka – Krupiński 0:2

6 kolejka - 3.10.2020.(sobota), 11:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Leśnik – Łąka 4:1, Brzeźce – Krupiński 1:3, Brzeźce – Łąka 3:2, Krupiński – Leśnik 1:0, Leśnik – Brzeźce 2:0, Łąka – Krupiński 3:2

7 kolejka - 11.10.2020.(niedziela), 9:00

gospodarz - Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

Leśnik – Łąka 2:0, Brzeźce – Krupiński 3:3, Brzeźce – Łąka 3:2, Krupiński – Leśnik 5:3, Leśnik – Brzeźce 2:2, Łąka – Krupiński 1:3

8 kolejka - 17.10.2020.(sobota), 10:30

gospodarz - LKS ŁĄKA (Łąka, Turystyczna 21)

Leśnik – Łąka 2:5, Brzeźce – Krupiński 5:3, Brzeźce – Łąka 8:3, Krupiński – Leśnik 4:1, Leśnik – Brzeźce 3:6, Łąka – Krupiński 2:4

Kadra (kadrę można zobaczyć także tutaj>>):

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Białoń Tymoteusz

14.09.2012

Bojdoł Dawid

Hoffmann Szymon

14.04.2012

Hutyra Miłosz

04.05.2012

Jastrzemski Fabian

30.09.2012

Jastrzemski Piotr

29.11.2012

Kurzak Filip

12.03.2012

Lesiak Miłosz

27.01.2012

Malcharek Olaf

27.06.2012

Oślislok Milan

24.07.2012

Schmidt Michał

27.05.2012

Stalmach Marcin

21.06.2012

Zawierucha Jan

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK MŁODSZY F2 (roczniki 2013-2014)

Trener: Michalina Czaja

RUNDA I: IV liga okręgowa F2 Żak Grupa 1 (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl>>: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,38883.html

Drużyny:

UKS SPS Wola

Leśnik Kobiór

Iskra Pszczyna

Znicz Jankowice

Turnieje:

1 kolejka – 29.08.2020.(sobota), 9:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Wola – Iskra 5:5, Znicz – Wola 1:6, Iskra – Leśnik 7:0, Znicz – Iskra 0:8, Leśnik – Wola 0:6, Leśnik – Znicz 1:6,

2 kolejka - 5.09.2020.(sobota), 11:00

gospodarz - LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

Wola – Iskra 2:2, Znicz – Wola 2:1, Iskra – Leśnik 1:0, Znicz – Iskra 1:3, Leśnik – Wola 0:2, Leśnik – Znicz 2:3,

3 kolejka - 13.09.2020.(niedziela), 13:00

gospodarz - Piast (sztuczna nawierzchnia) (Pszczyna, Kazimierza Wielkiego 5)

Wola – Iskra 2:2, Znicz – Wola 2:4, Iskra – Leśnik 5:0, Znicz – Iskra 3:1, Leśnik – Wola 0:5, Leśnik – Znicz 0:4,

4 kolejka - 19.09.2020.(sobota), 11:30

gospodarz - Orlik (Wola, Pszczyńska 9)

Wola – Iskra 1:0, Znicz – Wola 0:5, Iskra – Leśnik 10:1, Znicz – Iskra 0:3, Leśnik – Wola 1:4, Leśnik – Znicz 2:4,

RUNDA II: IV liga okręgowa F2 Żak Grupa 5 (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl>>: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,39541.html

Drużyny:

LKS Łąka

Leśnik Kobiór

Krupiński Suszec

LKS Brzeźce

Turnieje:

5 kolejka - 25.10.2020.(niedziela), 11:00 pierwotnie zaplanowany na 26.10.2020

gospodarz - STADION W SUSZCU (Suszec, Piaskowa 33)

Leśnik – Łąka 1:3, Brzeźce – Krupiński 0:3, Brzeźce – Łąka 5:0, Krupiński – Leśnik 1:0, Leśnik – Brzeźce 1:1, Łąka – Krupiński 1:2

6 kolejka - 3.10.2020.(sobota), 13:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Leśnik – Łąka 4:5, Brzeźce – Krupiński 0:1, Brzeźce – Łąka 3:1, Krupiński – Leśnik 2:2, Leśnik – Brzeźce 1:3, Łąka – Krupiński 2:1

7 kolejka - 11.10.2020.(niedziela), 11:00

gospodarz - Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

Leśnik – Łąka 4:4, Brzeźce – Krupiński 2:0, Brzeźce – Łąka 2:4, Krupiński – Leśnik 3:0, Leśnik – Brzeźce 0:4, Łąka – Krupiński 4:2

8 kolejka - 17.10.2020.(sobota), 9:00

gospodarz - LKS ŁĄKA (Łąka, Turystyczna 21)

Leśnik – Łąka 6:4, Brzeźce – Krupiński 2:2, Brzeźce – Łąka 3:3, Krupiński – Leśnik 2:1, Leśnik – Brzeźce 5:3, Łąka – Krupiński 3:2

Kadra (kadrę można zobaczyć także tutaj>>):

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Babis Leon

Czaja Maksymilian

Danek Józef

Klaja Antoni

Klimek Wiktor

Kossakowski Sebastian

Kozik Wojciech

Krysta Jakub

Kulawiak Wiktor

Rodriguez Diego

Szałaśny Tymon

Tonder Julia

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?