2019/2020 jesień

MŁODZIK STARSZY D1 (roczniki 2007-2009)

Tychy: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3

Trener: Łukasz Morcinek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl -> https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33918.html

Tabela:

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Fortuna Wyry

7

21

7

0

0

60:1

2

MKS Lędziny

7

18

6

0

1

30:17

3

KP GKS Tychy S.A.

7

12

4

0

3

30:30

4

Leśnik Kobiór

7

10

3

1

3

22:22

5

LKS Studzienice

7

7

2

1

4

15:26

6

Polonia III Łaziska Górne

7

7

2

1

4

8:27

7

BAP GOL Bieruń

7

7

2

1

4

22:25

8

Znicz Jankowice (dziewczyny)

7

0

0

0

7

4:43

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

31.08.2019

Leśnik

KP GKS Tychy

0:5

2

07.09.2019

Znicz Jankowice (dziewczyny)

Leśnik

0:7

Franciszek Jańczyk 3, Miłosz Wiśniewski 2, Kordian Zawadzki, Adrian Musioł

3

14.09.2019

Leśnik

Polonia III Łaziska Górne

7:0

Kordian Zawadzki 2, Oliwier Rok, Franciszek Jańczyk, Miłosz Wiśniewski, Jakub Duraj, Bartosz Gruszka

4

21-22.09.

Leśnik

pauza

-

5

28.09.2019

Fortuna Wyry

Leśnik

11:0

6

05.10.2019

Leśnik

MKS Lędziny

0:2

7

12-13.10.

Leśnik

pauza

-

8

21.10.2019

Leśnik

Studzienice

6:2

Franciszek Jańczyk 3, Miłosz Wiśniewski 3

9

27.10.2019

GOL Bieruń

Leśnik

2:2

Miłosz Wiśniewski 2

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć tutaj>>)

8 – Miłosz Wiśniewski

7 – Franciszek Jańczyk

3 – Kordian Zawadzki

1 – Oliwier Rok, Jakub Duraj, Bartosz Gruszka, Adrian Musioł

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Chlebek Damian

09.08.2008

-

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

5

-

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

5

-

Duraj Jakub

28.12.2007

6

1

Gruszka Bartosz

27.05.2008

4

1

Jańczyk Franciszek

31.07.2007

7

7

Janik Krzysztof

28.06.2007

6

-

Koterla Michał

22.01.2008

2

-

Koterla Patryk

03.07.2008

5

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

6

-

Maiczek Karol

27.05.2008

7

-

Mamok Bartosz

27.08.2007

4

-

Młocek Jakub

09.12.2008

5

-

Musioł Adrian

28.08.2008

5

1

Pach Bartosz

03.02.2008

2

-

Rok Oliwier

05.08.2007

4

1

Widłok Maksymilian

16.04.2007

6

-

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

6

8

Zawadzki Kordian

17.04.2009

7

3

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK MŁODSZY D2 (roczniki 2008-2009)

Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1

Trener: Dawid Kulisz

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl -> https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33919.html

Tabela:

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

UKS SPS Wola

7

21

7

0

0

52:6

2

LKS Miedźna

7

12

4

0

3

21:23

3

Siódemka I Tychy

7

12

4

0

3

27:16

4

LKS Wisła Wielka

7

12

4

0

3

18:23

5

Znicz Jankowice

7

10

3

1

3

18:27

6

Krupiński Suszec

7

7

2

1

4

17:18

7

LKS Mizerów

7

5

1

2

4

15:30

8

Leśnik Kobiór

7

3

1

0

6

17:42

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

31.08.2019

UKS SPS Wola

Leśnik

10:0

2

10.09.2019

Leśnik

LKS Mizerów

5:1

Jakub Młocek 2, Krzysztof Ciszewski, Karol Maiczek, samobójcza

3

15.09.2019

LKS Wisła Wielka

Leśnik

5:3

Karol Maiczek 2, Tymoteusz Kapłon

4

21-22.09.

Leśnik

pauza

-

5

29.09.2019

LKS AMP Miedźna

Leśnik

5:2

Adrian Szczyrba, Michał Spora

6

05-06.10.

Leśnik

pauza

-

7

13.10.2019

Znicz Jankowice

Leśnik

8:5

Karol Maiczek 3, Krzysztof Ciszewski 2

8

19.10.2019

Siódemka Tychy

Leśnik

9:0

9

26.10.2019

Leśnik

Krupiński Suszec

2:4

Adrian Szczyrba 2

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć tutaj>>)

6 – Karol Maiczek

3 – Adrian Szczyrba, Krzysztof Ciszewski

2 – Jakub Młocek

1 – Michał Spora, Tymoteusz Kapłon

+ 1 samobójcza - Szymon Kempny z Mizerowa

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

6

-

Borowiec Nikodem

14.08.2009

-

-

Chlebek Damian

09.08.2008

-

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

3

3

Danek Michał

06.02.2009

-

-

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

-

-

Gburczyk Mateusz

12.11.2008

2

-

Gruszka Bartosz

27.05.2008

5

-

Kapłon Tymoteusz

04.03.2008

6

1

Kirianov Maksym

15.12.2008

2

-

Klaja Szymon

02.02.2009

3

-

Konieczny Stanisław

05.08.2009

4

-

Koterla Michał

22.01.2008

2

-

Koterla Patryk

03.07.2008

1

-

Kubecki Konrad

22.05.2009

1

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

-

-

Maiczek Karol

27.05.2008

4

6

Młocek Jakub

09.12.2008

6

2

Musioł Adrian

28.08.2008

2

-

Pach Bartosz

03.02.2008

1

-

Skiba Nikodem

02.04.2008

5

-

Skiba Oskar

05.09.2010

6

-

Sopyło Amelia

04.03.2008

1

-

Sopyło Natalia

04.03.2008

1

-

Spora Michał

24.09.2008

7

1

Stankowski Igor

19.09.2008

3

-

Szczyrba Adrian

27.07.2008

6

3

Wrona Karol

23.01.2009

3

-

Zagórska Anastazja

12.01.2008

2

-

Zagórska Wiktoria

01.10.2009

-

-

Zagórski Mikołaj

01.10.2009

1

-

Zawadzki Kordian

17.04.2009

-

-

Zawierucha Antoni

25.02.2009

1

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK STARSZY E1 (roczniki 2009-2010)

Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3

Trener: Adrian Chrobok

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33935.html

Tabela:

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Iskra II Pszczyna

10

28

9

1

0

109:39

2

Football II Project Suszec

10

23

7

2

1

75:42

3

Leśnik Kobiór

10

19

6

1

3

82:36

4

LKS Brzeźce

10

10

3

1

6

65:78

5

Krupiński Suszec

10

7

2

1

7

41:76

6

Czapla Kryry

10

0

0

0

10

12:113

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

02.09.2019

LKS Brzeźce

Leśnik

3:7

Kordian Zawadzki 3, Konrad Kubecki 3, Ksawery Chęś

2

09.09.2019

Leśnik

Iskra II Pszczyna

4:9

Kordian Zawadzki 2, Konrad Kubecki 2

3

16.09.2019

Czapla Kryry

Leśnik

0:19

Konrad Kubecki 4, Wiktoria Zagórska 4, Paweł Kuszka 3, Anastazja Zagórska 2, Nadia Oślislok 2, Jan Hyrnik, Fabian Szweda, Bartosz Mazur, Szymon Kawka

4

22.09.2019

Leśnik

Krupiński

11:0

Konrad Kubecki 4, Kordian Zawadzki 3, Mikołaj Zagórski 2, Nadia Oślislok, Aleksander Gorzawski

5

30.09.2019

Football II Project Suszec

Leśnik

3:3

Konrad Kubecki 2, Kordian Zawadzki

6

06.10.2019

Leśnik

LKS Brzeźce

8:2

Konrad Kubecki 3, Fabian Szweda 3, Wiktoria Zagórska, Paweł Kuszka

7

12.10.2019

Iskra II Pszczyna

Leśnik

13:2

Konrad Kubecki, Tymon Kwiatkowski

8

20.10.2019

Leśnik

Czapla Kryry

20:0

Michał Danek 6, Konrad Kubecki 3, Szymon Kawka 3, Ksawery Chęś 3, Paweł Kuszka 2, Mikołaj Zagórski, Wiktoria Zagórska, samobójcza

9

27.10.2019

Krupiński Suszec

Leśnik

1:5

Mikołaj Zagórski 2, Konrad Kubecki, Paweł Kuszka, Szymon Kawka

10

10.11.2019

Leśnik

Football II Project Suszec

3:5

Kordian Zawadzki, Mikołaj Zagórski, Paweł Kuszka

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

23 – Konrad Kubecki

10 – Kordian Zawadzki

8 – Paweł Kuszka

6 – Mikołaj Zagórski, Michał Danek, Wiktoria Zagórska

5 – Szymon Kawka

4 – Ksawery Chęś, Fabian Szweda

3 – Nadia Oślislok

2 – Anastazja Zagórska

1 – Bartosz Mazur, Jan Hyrnik, Tymon Kwiatkowski, Aleksander Gorzawski

+1 samobójcza – Noel Adamski (Czapla Kryry)

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bazan Szymon

04.02.2009

-

-

Bazan Paweł

31.01.2011

-

-

Chęś Ksawery

08.01.2010

9

4

Danek Michał

06.02.2009

10

6

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

1

-

Gorzawski Aleksander

09.09.2009

9

1

Hyrnik Jan

14.01.2009

9

1

Kawka Szymon

01.06.2009

9

5

Kozik Krzysztof

11.02.2010

8

-

Kubecki Konrad

22.05.2009

10

23

Kuszka Paweł

09.06.2009

10

8

Kwiatkowski Tymon

04.11.2009

4

1

Laskowski Patryk

07.06.2009

2

-

Mazur Bartosz

28.08.2009

9

1

Oślislok Nadia

10.03.2010

7

3

Skiba Oskar

05.09.2010

-

-

Szweda Fabian

03.07.2009

7

4

Zagórska Anastazja

12.01.2008

10

2

Zagórska Wiktoria

01.10.2009

10

6

Zagórski Mikołaj

01.10.2009

10

6

Zawadzki Kordian

17.04.2009

6

10

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK MŁODSZY E2 (roczniki 2010-2011)

Tychy: IV liga okręgowa E2 Młodzik Grupa 3

Trenerzy: Dawid Szromek i Dawid Kulisz

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33940.html

Tabela:

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

LKS Mizerów

9

27

9

0

0

85:10

2

Leśnik Kobiór

9

24

8

0

1

89:25

3

UKS BAP II Gol Bieruń

9

18

6

0

3

52:38

4

Niepokorni Orzesze

9

16

5

1

3

63:15

5

UKS Josieniec Radostowice

9

13

4

1

4

57:69

6

Piast Bieruń

9

13

4

1

4

46:77

7

Krupiński Suszec

9

8

2

2

5

33:40

8

Raki Gostyń

9

7

2

1

6

22:61

9

Polonia II Łaziska Górne

9

3

1

0

8

24:67

10

Fortuna Wyry

9

3

1

0

8

18:87

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć także tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

18.09.2019

Fortuna Wyry

Leśnik

3:17

Szymon Grolik 4, Wiktoria Zagórska 3, Jakub Krzyżowski 3, Paweł Bazan 2, Bartosz Dutka 2, Nadia Oślislok, Franciszek Kapłon, Rafał Gaj

2

07.09.2019

Leśnik

Josieniec Radostowice

16:1

Jakub Krzyżowski 3, Bartosz Dudka 3, Franciszek Kapłon 3, Szymon Grolik 2, Ksawery Chęś 2, Nadia Oślislok, Wiktoria Zagórska, Karol Mrzyk

3

14.09.2019

Piast Bieruń Nowy

Leśnik

2:22

Szymon Grolik 7, Ksawery Chęś 5, Franciszek Kapłon 2, Jakub Krzyżowski 2, Wiktoria Zagórska 2, Krzysztof Kozik, Oskar Skiba, Bartosz Dutka, Karol Mrzyk

4

21.09.2019

Leśnik

GOL II Bieruń

8:2

Paweł Bazan 3, Szymon Grolik 2, Jakub Krzyżowski, Bartosz Dutka, Ksawery Chęś

5

28.09.2019

Raki Gostyń

Leśnik

1:10

Franciszek Kapłon 4, Karol Mrzyk 3, Szymon Grolik, Ksawery Chęś, Bartosz Maślanka

6

09.10.2019

Leśnik

Polonia II Łaziska Górne

6:4

Szymon Grolik 3, Bartosz Maślanka 3

7

14.10.2019

LKS Mizerów

Leśnik

8:2

Szymon Grolik, Wiktoria Zagórska

8

19.10.2019

Niepokorni Orzesze

Leśnik

1:4

Ksawery Chęś 3, Oskar Skiba

9

26.10.2019

Leśnik

Krupiński Suszec

4:3

Bartosz Maślanka, Franciszek Kapłon, Paweł Bazan, Ksawery Chęś

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć także tutaj>>)

20 - Szymon Grolik

13 - Ksawery Chęś

11 - Franciszek Kapłon

9 - Jakub Krzyżowski

7 - Bartosz Dutka, Wiktoria Zagórska

6 - Paweł Bazan

5 - Bartosz Maślanka, Karol Mrzyk

2 - Oskar Skiba, Nadia Oślislok

1 - Rafał Gaj, Krzysztof Kozik

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć także tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bazan Paweł

31.01.2011

7

6

Chełstowski Kornel

30.03.2010

3

-

Chęś Ksawery

08.01.2010

8

13

Dutka Bartosz

24.09.2010

8

7

Gaj Rafał

26.11.2010

9

1

Grolik Szymon

13.02.2011

9

20

Jastrzemski Jan

19.10.2010

-

-

Kapłon Franciszek

28.09.2010

9

11

Kozik Krzysztof

11.02.2010

7

1

Krzyżowski Jakub

11.12.2010

8

9

Kubecki Kamil

13.08.2010

4

-

Maślanka Bartosz

31.03.2010

5

5

Mrzyk Karol

22.07.2010

8

5

Nielaba Maksymilian

26.01.2011

-

-

Oślislok Nadia

10.03.2010

2

2

Pokorski Tobiasz

17.07.2010

4

-

Skiba Oskar

05.09.2010

5

2

Tużnik Mateusz

19.08.2010

8

-

Zagórska Wiktoria

01.10.2009

4

7

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK STARSZY F1 (roczniki 2011-2012)

Trenerzy: Dawid Szromek i Dawid Kulisz

RUNDA I: Tychy: F1 Żak Grupa 4 (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,33992.html ,

Drużyny:

LKS Goczałkowice

LKS Rudołtowice

Leśnik Kobiór

Turnieje:

1 kolejka - 1.09.2019.(niedziela), 13:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Leśnik – Rudołtowice 2:4, Leśnik – Goczałkowice 7:0, Goczałkowice – Rudołtowice 3:6

2 kolejka - 8.09.2019.(niedziela), 9:00

gospodarz - Rudołtowice, Wolności

Leśnik – Rudołtowice 7:1, Leśnik – Goczałkowice 10:0, Goczałkowice – Rudołtowice 2:4

3 kolejka - 15.09.2019.(niedziela), 9:00

gospodarz - ul. Wisławy Szymborskiej 1, Goczałkowice-Zdrój

Leśnik – Rudołtowice 5:3, Leśnik – Goczałkowice 6:1, Goczałkowice – Rudołtowice 0:7

4 kolejka - 22.09.2019.(niedziela), 13:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Leśnik – Rudołtowice 6:2, Leśnik – Goczałkowice 6:0, Goczałkowice – Rudołtowice 0:8

RUNDA II: Tychy: F1 Żak Grupa 8 (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,34589.html

Drużyny:

Football Project Suszec

Leśnik Kobiór

LKS Rudołtowice

LKS Wisła Mała

Turnieje:

5 kolejka - 29.09.2019.(niedziela), 9:00

gospodarz - ul. Wolności , Rudołtowice

Suszec – Leśnik 3:6, Rudołtowice – Wisła M. 5:2, Suszec – Wisła M. 8:0, Leśnik – Rudołtowice 4:1, Wisła M. – Leśnik 0:9, Rudołtowice – Suszec 2:0

6 kolejka - 5.10.2019.(sobota), 10:00

gospodarz - GKS Krupiński Suszec (Suszec, Piaskowa 35)

Suszec – Leśnik -:-, Rudołtowice – Wisła M. -:-, Suszec – Wisła M. -:-, Leśnik – Rudołtowice -:-, Wisła M. – Leśnik -:-, Rudołtowice – Suszec -:-

7 kolejka - 13.10.2019.(niedziela), 13:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Suszec – Leśnik 5:4, Rudołtowice – Wisła M. 5:1, Suszec – Wisła M. 8:0, Leśnik – Rudołtowice 4:3, Wisła M. – Leśnik 0:6, Rudołtowice – Suszec 3:6

8 kolejka - 20.10.2019.(niedziela), 9:00

gospodarz - LKS WISŁA MAŁA (Wisła Mała, Sokola 10)

Suszec – Leśnik 7:2, Rudołtowice – Wisła M. 6:4, Suszec – Wisła M. 1:10, Leśnik – Rudołtowice 3:6, Wisła M. – Leśnik 3:6, Rudołtowice – Suszec 3:3

Kadra (kadrę można zobaczyć także tutaj>>):

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bazan Paweł

31.01.2011

Białoń Tymoteusz

14.09.2012

Grolik Szymon

13.02.2011

Hutyra Miłosz

04.05.2012

Janik Damian

21.09.2011

Jastrzemski Fabian

30.09.2012

Kurzak Filip

12.03.2012

Lazarek Szymon

29.03.2012

Lesiak Miłosz

27.01.2012

Nielaba Maksymilian

26.01.2011

Oślislok Milan

24.07.2012

Richta Jakub

20.03.2011

Wilgus Karol

22.09.2011

Zaremba Rafał

08.01.2011

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK MŁODSZY F2 (roczniki 2012-2013)

Trener: Adrian Chrobok.

RUNDA I: Tychy: F2 Żak Grupa 4 (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,34293.html

Drużyny:

Akademia Sportu KSB Lędziny

JUW-e Jaroszowice

Unia Bieruń Stary

Leśnik Kobiór

Turnieje:

1 kolejka - 1.09.2019.(niedziela), 11:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Leśnik – KSB Lędziny 3:6, JUW-e – Unia 1:1, Leśnik – JUW-e 6:2, KSB Lędziny – Unia 4:3, Unia – Leśnik 3:6, KSB Lędziny – JUW-e 3:4

2 kolejka - 7.09.2019.(sobota), 12:30

gospodarz - Orlik (Lędziny, Pokoju 4)

Leśnik – KSB Lędziny 2:5, JUW-e – Unia 2:6, Leśnik – JUW-e 4:2, KSB Lędziny – Unia 3:2, Unia – Leśnik 6:5, KSB Lędziny – JUW-e 3:2

3 kolejka - 14.09.2019.(sobota), 11:00

gospodarz - Orlik LO (Bieruń, Licealna 17)

Leśnik – KSB Lędziny 3:0 w.o., JUW-e – Unia 8:2, Leśnik – JUW-e 3:2, KSB Lędziny – Unia 0:3 w.o., Unia – Leśnik 6:8, KSB Lędziny – JUW-e 0:3 w.o.

4 kolejka - 21.09.2019.(sobota), 10:00

gospodarz - OKS JUWe (Tychy, Sportowa 6)

Leśnik – KSB Lędziny 5:2, JUW-e – Unia 2:3, Leśnik – JUW-e 4:2, KSB Lędziny – Unia 4:4, Unia – Leśnik 0:2, KSB Lędziny – JUW-e 4:3

RUNDA II: Tychy: F2 Żak Grupa 7 (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,34595.html

Drużyny:

UKS SPS Wola

Akademia Sportu KSB Lędziny

Unia Bieruń Stary

Leśnik Kobiór

Turnieje:

5 kolejka - 28.09.2019.(sobota), 11:00

gospodarz - ul. Wolności , Rudołtowice

Wola – Unia 5:0, Leśnik – KSB Lędziny 5:1, Unia – Leśnik 6:3, KSB Lędziny – Wola 0:6, Leśnik – Wola 2:6, Unia – KSB Lędziny 7:3,

6 kolejka - 6.10.2019.(niedziela), 11:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Wola – Unia 8:0, Leśnik – KSB Lędziny 2:2, Unia – Leśnik 3:4, KSB Lędziny – Wola 1:7, Leśnik – Wola 3:4, Unia – KSB Lędziny 0:2,

7 kolejka - 13.10.2019.(niedziela), 9:00

gospodarz - Orlik (Wola, Pszczyńska 9)

Wola – Unia 5:1, Leśnik – KSB Lędziny 3:0 w.o., Unia – Leśnik 4:1, KSB Lędziny – Wola 0:3 w.o., Leśnik – Wola 1:4, Unia – KSB Lędziny 3:0 w.o.,

8 kolejka - 19.10.2019.(sobota), 12:30

gospodarz - ul. Sportowa 6, Tychy

Wola – Unia 2:2, Leśnik – KSB Lędziny 1:4, Unia – Leśnik 3:2, KSB Lędziny – Wola 1:3, Leśnik – Wola 2:3, Unia – KSB Lędziny 2:1,

Kadra (kadrę można zobaczyć także tutaj>>):

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Białoń Tymoteusz

14.09.2012

Czysz Igor

25.01.2012

Hoffmann Szymon

14.04.2012

Hutyra Miłosz

04.05.2012

Hyrnik Antoni

02.03.2012

Jastrzemski Fabian

30.09.2012

Jastrzemski Piotr

29.11.2012

Kurzak Filip

12.03.2012

Lazarek Szymon

29.03.2012

Lesiak Miłosz

27.01.2012

Malcharek Olaf

27.06.2012

Oślislok Milan

24.07.2012

Schmidt Michał

27.05.2012

Stalmach Marcin

21.06.2012

Wilgus Wojciech

15.06.2013

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?