2018/2019 wiosna

MŁODZIK MŁODSZY D2 (roczniki 2007-2008)

Trener: Łukasz Morcinek

Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>>: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,30760.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Iskra Pszczyna

8

24

8

0

0

59:10

2

Polonia Łaziska Górne

8

21

7

0

1

64:8

3

UKS SPS I Wola

8

16

5

1

2

48:14

4

Krupiński Suszec

8

14

4

2

2

17:17

5

Football Project Suszec

8

9

3

0

5

18:43

6

LKS Łąka

8

9

3

0

5

21:28

7

Leśnik Kobiór

8

9

3

0

5

14:36

8

LKS Studzienice

8

3

1

0

7

17:60

9

LKS Brzeźce

8

1

0

1

7

9:51

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

05.04.2019

LKS Brzeźce

Leśnik

1:3

Miłosz Wiśniewski 2, Franciszek Jańczyk

2

13.04.2019

Leśnik

Krupiński Suszec

0:2

3

06.05.2019

Football Project Suszec

Leśnik

5:0

4

04-05.05.

Leśnik

pauza

-

5

13.05.2019

LKS Studzienice

Leśnik

1:7

Miłosz Wiśniewski 3, Franciszek Jańczyk 2, Krzysztof Janik 2

6

19.05.2019

Polonia Łaziska Górne

Leśnik

10:0

7

25.05.2019

Leśnik

LKS Łąka

3:2

Franciszek Jańczyk, Mateusz Danielczyk, Maksymilian Widłok

8

31.05.2019

UKS SPS I Wola

Leśnik

10:1

Miłosz Wiśniewski

9

10.06.2019

Leśnik

Iskra Pszczyna

0:5

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć tutaj>>)

6 - Wiśniewski Miłosz

4 - Jańczyk Franciszek

2 - Janik Krzysztof

1 - Danielczyk Mateusz, Widłok Maksymilian

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Błaszczak Emil

16.11.2007

-

-

Chlebek Damian

09.08.2008

6

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

6

-

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

7

1

Gruszka Bartosz

27.05.2008

7

-

Jańczyk Franciszek

31.07.2007

8

4

Janik Krzysztof

28.06.2007

8

2

Koterla Michał

22.01.2008

2

-

Koterla Patryk

03.07.2008

5

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

4

-

Maiczek Karol

27.05.2008

7

-

Mamok Bartosz

27.08.2007

1

-

Młocek Jakub

09.12.2008

6

-

Musioł Adrian

28.08.2008

7

-

Widłok Maksymilian

16.04.2007

8

1

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

7

6

Zawadzki Kordian

17.04.2009

7

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK STARSZY E1 (roczniki 2008-2009)

Trener: Adrian Chrobok

Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 (RW)

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,30880.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

LKS AMP Miedźna

8

19

6

1

1

57-28

2

LKS Mizerów

8

18

6

0

2

61-23

3

Leśnik Kobiór

8

17

5

2

1

47-32

4

Krupiński Suszec

8

14

4

2

2

45-41

5

Iskra II Pszczyna

8

13

4

1

3

39-38

6

LKS Wisła Wielka

8

7

2

1

5

30-43

7

Znicz Jankowice

8

7

2

1

5

27-55

8

UKS Grom Świerczyniec

8

5

1

2

5

28-48

9

GTS Bojszowy

8

3

1

0

7

22-48

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

06.04.2019

Leśnik

GTS Bojszowy

10:3

Nikodem Skiba 4, Adrian Musioł 2, Adrian Szczyrba 2, Karol Maiczek, samobójcza

2

13.04.2019

Iskra II Pszczyna

Leśnik

12:3

Nikodem Skiba, Oskar Skiba, Adrian Szczyrba

3

28.04.2019

Leśnik

Grom Świerczyniec

3:0 w.o.

walkower

4

05.05.2019

LKS Mizerów

Leśnik

3:6

Krzysztof Ciszewski 2, Jakub Młocek 2, Nikodem Skiba 2

5

08.05.2019

Leśnik

LKS Wisła Wielka

11:3

Krzysztof Ciszewski 3, Karol Maiczek 2, Adrian Musioł 2, Oskar Skiba 2, Nikodem Skiba, Antoni Zawierucha

6

18.05.2019

Znicz Jankowice

Leśnik

5:8

Oskar Skiba 3, Stanisław Konieczny 3, Damian Chlebek 2

7

25.05.2019

Leśnik

Krupiński Suszec

3:3

Oskar Skiba, Tymoteusz Kapłon, Nikodem Skiba

8

05.06.2019

Leśnik

LKS AMP Miedźna

3:3

Tymoteusz Kapłon, Adrian Musioł, Krzysztof Ciszewski

9

08-09.06.

Leśnik

pauza

-

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć tutaj>>)

9 - Skiba Nikodem

7 - Skiba Oskar

6 - Ciszewski Krzysztof

5 - Musioł Adrian

3 - Konieczny Stanisław, Maiczek Karol, Szczyrba Adrian

2 - Chlebek Damian, Kapłon Tymoteusz, Młocek Jakub

1 - Zawierucha Antoni

+ 1 samobójcza (GTS Bojszowy)

+ 3 gole za walkower z Gromem Świerczyniec

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

7

-

Borowiec Nikodem

14.08.2009

1

-

Chlebek Damian

09.08.2008

2

2

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

3

6

Danek Michał

06.02.2009

2

-

Gruszka Bartosz

27.05.2008

5

-

Kapłon Tymoteusz

04.03.2008

4

2

Kirianov Maksym

15.12.2008

5

-

Klaja Szymon

02.02.2009

2

-

Konieczny Stanisław

05.08.2009

3

3

Koterla Michał

22.01.2008

-

-

Koterla Patryk

03.07.2008

1

-

Maiczek Karol

27.05.2008

6

3

Młocek Jakub

09.12.2008

3

2

Musioł Adrian

28.08.2008

4

5

Skiba Nikodem

02.04.2008

6

9

Skiba Oskar

05.09.2010

7

7

Sopyła Amelia

04.03.2008

3

-

Sopyło Natalia

04.03.2008

4

-

Spora Michał

24.09.2008

7

-

Szczyrba Adrian

27.07.2008

7

3

Szweda Fabian

03.07.2009

-

-

Waleczek Dawid

21.06.2008

-

-

Wrona Karol

23.01.2009

5

-

Zagórska Anastazja

12.01.2008

-

-

Zawierucha Antoni

25.02.2009

4

1

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK MŁODSZY E2 (roczniki 2009-2010)

Trener: Adrian Chrobok

Tychy: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 2 (RW)

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>>: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,30906.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Polonia Łaziska Górne

9

27

9

0

0

92-40

2

UKS SPS Wola

9

24

8

0

1

98-34

3

Leśnik Kobiór

9

18

6

0

3

95-45

4

LKS Woszczyce

9

18

6

0

3

59-46

5

Football Project II Suszec

9

13

4

1

4

81-42

6

AKS Nadwiślan Góra

9

13

4

1

4

41-48

7

Iskra II Pszczyna

9

12

4

0

5

40-58

8

LKS Brzeźce

9

3

1

0

8

27-98

9

Krupiński Suszec

9

3

1

0

8

22-81

10

Czapla Kryry

9

3

1

0

8

25-88

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

06.04.2019

Leśnik

UKS SPS Wola

3:10

Aleksander Gorzawski, Mateusz Danielczyk, Kordian Zawadzki

2

14.04.2019

Leśnik

Nadwiślan Góra

12:4

Patryk Laskowski 3, Kordian Zawadzki 2, Aleksander Gorzawski 2, Konrad Kubecki 2, Mikołaj Zagórski, Paweł Kuszka, Wiktoria Zagórska

3

27.04.2019

Krupiński Suszec

Leśnik

4:12

Mikołaj Zagórski 4, Konrad Kubecki 3, Mateusz Danielczyk 2, Kordian Zawadzki, Paweł Kuszka, Patryk Laskowski

4

04.05.2019

Leśnik

LKS Brzeźce

23:1

Konrad Kubecki 12, Kordian Zawadzki 6, Fabian Szweda 2, Mikołaj Zagórski 2, Paweł Kuszka

5

13.05.2019

Czapla Kryry

Leśnik

2:12

Paweł Kuszka 4, Szymon Kawka 3, Konrad Kubecki 3, Mikołaj Zagórski, Jan Hyrnik

6

18.05.2019

Leśnik

Polonia Łaziska Górne

6:7

Szymon Kawka 2, Mateusz Danielczyk 2, Konrad Kubecki, Kordian Zawadzki

7

27.05.2019

Football II Project Suszec

Leśnik

12:3

Konrad Kubecki, Szymon Kawka, Kordian Zawadzki

8

03.06.2019

Leśnik

Iskra II Pszczyna

14:2

Kordian Zawadzki 6, Konrad Kubecki 3, Mikołaj Zagórski 2, Fabian Szweda 2, Paweł Kuszka

9

11.06.2019

Leśnik

LKS Woszczyce

10:3

Kordian Zawadzki 3, Konrad Kubecki 2, Mikołaj Zagórski 2, Szymon Kawka 2, Patryk Laskowski

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć tutaj>>)

27 - Kubecki Konrad

21 - Zawadzki Kordian

12 - Zagórski Mikołaj

8 - Kawka Szymon, Kuszka Paweł

5 - Danielczyk Mateusz, Laskowski Patryk

4 - Szweda Fabian

3 - Gorzawski Aleksander

1 - Hyrnik Jan, Zagórska Wiktoria

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bazan Szymon

04.02.2009

7

-

Bazan Paweł

31.01.2011

5

-

Danek Michał

06.02.2009

9

-

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

4

5

Gorzawski Aleksander

09.09.2009

7

3

Hyrnik Jan

14.01.2009

5

1

Kawka Szymon

01.06.2009

5

8

Kozik Krzysztof

11.02.2010

8

-

Kubecki Konrad

22.05.2009

9

27

Kuszka Paweł

09.06.2009

9

8

Laskowski Patryk

07.06.2009

3

5

Oślislok Nadia

10.03.2010

7

-

Szweda Fabian

03.07.2009

6

4

Zagórska Anastazja

12.01.2008

9

-

Zagórska Wiktoria

01.10.2009

8

1

Zagórski Mikołaj

01.10.2009

9

12

Zawadzki Kordian

17.04.2009

8

21

Zawierucha Antoni

25.02.2009

-

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK STARSZY F1 (roczniki 2010-2011)

Trener: Dawid Szromek

RUNDA I: Tychy: F1 Żak Grupa 4 (RW) (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl:https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,30913.html

Drużyny:

Grom Świerczyniec

Leśnik Kobiór

Znicz Jankowice

MKS Lędziny

Turnieje:

1 kolejka - 7.04.2019.(niedziela), 12:00

gospodarz - Lędziny, Pokoju

Grom – Leśnik -:-, Znicz – MKS -:-, Leśnik – Znicz -:-, MKS – Grom -:-, Grom – Znicz -:-, MKS – Leśnik -:-

2 kolejka - 14.04.2019.(niedziela), 14:30

gospodarz - Boisko Szkolne (Świerczyniec, Sierpowa 38)

Grom – Leśnik -:-, Znicz – MKS -:-, Leśnik – Znicz -:-, MKS – Grom -:-, Grom – Znicz -:-, MKS – Leśnik -:-

3 kolejka - 28.04.2019.(niedziela), 9:00

gospodarz - LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

Grom – Leśnik -:-, Znicz – MKS -:-, Leśnik – Znicz -:-, MKS – Grom -:-, Grom – Znicz -:-, MKS – Leśnik -:-

4 kolejka - 5.05.2019.(niedziela), 11:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Grom – Leśnik -:-, Znicz – MKS -:-, Leśnik – Znicz -:-, MKS – Grom -:-, Grom – Znicz -:-, MKS – Leśnik -:-

RUNDA II: Tychy: F1 Żak Grupa 8 (RW) (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,31326.html

Drużyny:

Pniówek Pawłowice Śląskie

Iskra Pszczyna

LKS Łąka

Leśnik Kobiór

Turnieje:

5 kolejka - 17.05.2019.(piątek), 17:00

gospodarz - LKS ŁĄKA (Łąka, Turystyczna 21)

Pniówek – Iskra -:-, Łąka – Leśnik -:-, Iskra – Łąka -:-, Pniówek – Leśnik -:-, Leśnik – Iskra -:-, Łąka – Pniówek -:-

6 kolejka - 25.05.2019.(sobota), 11:00

gospodarz - Pawłowice, Sportowa 7

Pniówek – Iskra -:-, Łąka – Leśnik -:-, Iskra – Łąka -:-, Pniówek – Leśnik -:-, Leśnik – Iskra -:-, Łąka – Pniówek -:-

7 kolejka - 2.06.2019.(niedziela), 8:00

gospodarz - Orlik (sztuczna nawierzchnia) (Pszczyna, L. Zamenhofa 5)

Pniówek – Iskra -:-, Łąka – Leśnik -:-, Iskra – Łąka -:-, Pniówek – Leśnik -:-, Leśnik – Iskra -:-, Łąka – Pniówek -:-

8 kolejka - 9.06.2019.(niedziela), 11:00

gospodarz - LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Pniówek – Iskra -:-, Łąka – Leśnik -:-, Iskra – Łąka -:-, Pniówek – Leśnik -:-, Leśnik – Iskra -:-, Łąka – Pniówek -:-

Kadra (kadrę można zobaczyć także tutaj>>):

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bazan Paweł

31.01.2011

Chęś Ksawery

08.01.2010

Dutka Bartosz

24.09.2010

Gaj Rafał

26.11.2010

Grolik Szymon

13.02.2011

Jastrzemski Jan

19.10.2010

Kapłon Franciszek

28.09.2010

Krzyżowski Jakub

11.12.2010

Maślanka Bartosz

31.03.2010

Mrzyk Karol

22.07.2010

Nielaba Maksymilian

26.01.2011

Tużnik Mateusz

19.08.2010

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?