TRAMPKARZ STARSZY C1 (roczniki 2004-2006)
Tychy: IV liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
Trener: Dawid Kulisz
Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl -> https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27905.html>>.
Tabela:
Drużyna |
M |
PKT |
Z |
R |
P |
BR |
|
1 |
UKS Grom Świerczyniec |
7 |
17 |
5 |
2 |
0 |
33:12 |
2 |
AKS Nadwiślan Góra |
7 |
14 |
4 |
2 |
1 |
27:10 |
3 |
Znicz Jankowice |
7 |
13 |
4 |
1 |
2 |
23:15 |
4 |
LKS Mizerów |
7 |
13 |
4 |
1 |
2 |
14:15 |
5 |
LKS Frydek |
7 |
10 |
3 |
1 |
3 |
25:19 |
6 |
LKS Studzienice |
7 |
9 |
3 |
0 |
4 |
22:29 |
7 |
LKS Gardawice |
7 |
4 |
1 |
1 |
5 |
16:23 |
8 |
Leśnik Kobiór |
7 |
0 |
0 |
0 |
7 |
8:45 |
Mecze (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć tutaj>>):
k. |
data |
gospodarz |
gość |
wynik |
Strzelcy dla Leśnika |
1 |
01.09.2018 |
Leśnik |
LKS Gardawice |
2:5 |
Mateusz Małek, Mateusz Liszka |
2 |
07.09.2018 |
Grom Świerczyniec |
Leśnik |
14:1 |
samobójcza |
3 |
15.09.2018 |
Leśnik |
Nadwiślan Góra |
4:8 |
Mateusz Liszka 4 |
4 |
23.09.2018 |
Znicz Jankowice |
Leśnik |
7:1 |
Mateusz Liszka |
5 |
29-30.09. |
Leśnik |
pauza |
- |
|
6 |
07.10.2018 |
Frydek |
Leśnik |
3:0w.o |
|
7 |
13-14.10. |
Leśnik |
pauza |
- |
|
8 |
25.10.2018 |
Leśnik |
LKS Studzienice |
0:5 |
|
9 |
27.10.2018 |
LKS Mizerów |
Leśnik |
3:0 |
Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć tutaj>>)
6 - Liszka Mateusz
1 - Małek Mateusz
1 - samobójcza (Grom Świerczyniec)
Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć tutaj>>)
Nazwisko Imię |
Data urodzenia |
Mecze |
Bramki |
Bartyzel Karol |
30.04.2006 |
4 |
- |
Gawroński Michał |
01.01.2004 |
3 |
- |
Jeleń Rafał |
17.11.2006 |
4 |
- |
Kozyra Daniel |
08.12.2004 |
- |
- |
Kreczmer Dawid |
16.01.2006 |
6 |
- |
Kyrcz Kamil |
30.10.2006 |
6 |
- |
Laskowski Kamil |
04.10.2005 |
1 |
- |
Liszka Mateusz |
17.04.2004 |
6 |
6 |
Maiczek Paweł |
07.02.2005 |
4 |
- |
Malcharek Adam |
07.10.2006 |
6 |
- |
Małek Mateusz |
08.07.2004 |
6 |
1 |
Mostowski Tymon |
30.04.2004 |
4 |
- |
Mostowski Borys |
20.11.2006 |
2 |
- |
Mrzyk Szymon |
24.07.2005 |
- |
- |
Musioł Jakub |
03.05.2005 |
- |
- |
Ratajczak Maciej |
26.07.2004 |
2 |
- |
Strączek Piotr |
11.08.2006 |
3 |
- |
Weiner Oliver |
26.10.2004 |
2 |
- |
Wojciechowski Oskar |
11.01.2005 |
- |
- |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MŁODZIK MŁODSZY D2 (roczniki 2007-2008) - pierwsza drużyna
Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Trener: Łukasz Morcinek
Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl -> https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27942.html>>
Tabela
Drużyna |
M |
PKT |
Z |
R |
P |
BR |
|
1 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
8 |
24 |
8 |
0 |
0 |
57:10 |
2 |
LKS Łąka |
8 |
15 |
5 |
0 |
3 |
33:27 |
3 |
LKS Studzienice |
8 |
15 |
5 |
0 |
3 |
23:22 |
4 |
LKS Brzeźce |
8 |
12 |
4 |
0 |
4 |
23:26 |
5 |
Football Project Suszec |
8 |
12 |
4 |
0 |
4 |
26:38 |
6 |
Krupiński Suszec |
8 |
10 |
3 |
1 |
4 |
20:25 |
7 |
UKS SPS I Wola |
8 |
9 |
3 |
0 |
5 |
26:23 |
8 |
Leśnik I Kobiór |
8 |
7 |
2 |
1 |
5 |
17:20 |
9 |
LKS Mizerów |
8 |
3 |
2 |
0 |
7 |
16:50 |
Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć tutaj>>)
k. |
data |
gospodarz |
gość |
wynik |
Strzelcy dla Leśnika |
1 |
02.09.2018 |
Leśnik |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
0:5 |
|
2 |
10.09.2018 |
LKS Studzienice |
Leśnik |
3:2 |
Krzysztof Ciszewski, Michał Koterla |
3 |
15.09.2018 |
Leśnik |
Krupiński Suszec |
1:1 |
Adrian Musioł |
4 |
22.09.2018 |
UKS SPS Wola |
Leśnik |
1:3 |
Franciszek Jańczyk 2, Krzysztof Ciszewski |
5 |
29-30.09. |
Leśnik |
pauza |
- |
|
6 |
09.10.2018 |
LKS Mizerów |
Leśnik |
0:5 |
Miłosz Wiśniewski 2, Emil Błaszczak, Franciszek Jańczyk, Mateusz Danielczyk |
7 |
12.10.2018 |
Leśnik |
LKS Łąka |
0:1 |
|
8 |
21.10.2018 |
Leśnik |
LKS Brzeźce |
2:4 |
Miłosz Wiśniewski, Emil Błaszczak |
9 |
04.11.2018 |
Football Project Suszec |
Leśnik |
5:4 |
Emil Błaszczak 4 |
Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć tutaj>>)
6 - Błaszczak Emil
3 - Janczyk Franciszek, Wiśniewski Miłosz
2 - Ciszewski Krzysztof
1 - Danielczyk Mateusz, Koterla Michał, Musioł Adrian
Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć tutaj>>)
Nazwisko Imię |
Data urodzenia |
Mecze |
Bramki |
Błaszczak Emil |
16.11.2007 |
4 |
6 |
Chlebek Damian |
09.08.2008 |
3 |
- |
Ciszewski Krzysztof |
10.06.2008 |
6 |
2 |
Danielczyk Mateusz |
23.02.2009 |
7 |
1 |
Gruszka Bartosz |
27.05.2008 |
5 |
- |
Jańczyk Franciszek |
31.07.2007 |
6 |
3 |
Janik Krzysztof |
28.06.2007 |
8 |
- |
Koterla Michał |
22.01.2008 |
5 |
1 |
Koterla Patryk |
03.07.2008 |
6 |
- |
Laskowski Patryk |
07.06.2009 |
6 |
- |
Maiczek Karol |
27.05.2008 |
7 |
- |
Mamok Bartosz |
27.08.2007 |
2 |
- |
Młocek Jakub |
09.12.2008 |
7 |
- |
Musioł Adrian |
28.08.2008 |
8 |
1 |
Widłok Maksymilian |
16.04.2007 |
7 |
- |
Wiśniewski Miłosz |
22.03.2007 |
7 |
3 |
Zawadzki Kordian |
17.04.2009 |
8 |
- |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MŁODZIK MŁODSZY D2 (roczniki 2007-2008) - druga drużyna
Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Trener: Adrian Chrobok
Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl -> https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27945.html
Tabela
Drużyna |
M |
PKT |
Z |
R |
P |
BR |
|
1 |
UKS SPS II Wola |
9 |
27 |
9 |
0 |
0 |
66:4 |
2 |
Siódemka Tychy |
9 |
22 |
7 |
1 |
1 |
49:4 |
3 |
Polonia Łaziska Górne |
9 |
18 |
6 |
0 |
3 |
38:16 |
4 |
APN I GKS Tychy |
9 |
16 |
5 |
1 |
3 |
32:20 |
5 |
APN II GKS Tychy |
9 |
12 |
4 |
0 |
5 |
27:32 |
6 |
UKS AP Champions Żory |
9 |
11 |
3 |
2 |
4 |
22:27 |
7 |
Niepokorni Orzesze |
9 |
10 |
3 |
1 |
5 |
22:32 |
8 |
Leśnik II Kobiór |
9 |
9 |
3 |
0 |
6 |
20:45 |
9 |
AKS Nadwiślan Góra |
9 |
7 |
2 |
1 |
6 |
14:38 |
10 |
LKS Gardawice |
9 |
0 |
0 |
0 |
9 |
10:82 |
Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć tutaj>>)
k. |
data |
gospodarz |
gość |
wynik |
Strzelcy dla Leśnika |
1 |
02.09.2018 |
Leśnik II |
Nadwiślan Góra |
1:2 |
Tymoteusz Czaja |
2 |
08.09.2018 |
UKS SPS II Wola |
Leśnik II |
9:0 |
|
3 |
18.09.2018 |
Leśnik II |
APN II GKS Tychy |
5:1 |
Franciszek Jańczyk 4, Stanisław Konieczny |
4 |
23.09.2018 |
Polonia Łaziska Górne |
Leśnik II |
7:1 |
Nikodem Skiba |
5 |
30.09.2018 |
Leśnik II |
LKS Gardawice |
8:0 |
Miłosz Wiśniewski 4, Franciszek Jańczyk 2, Michał Spora, Oskar Skiba |
6 |
06.10.2018 |
Niepokorni Orzesze |
Leśnik II |
2:3 |
Franciszek Jańczyk, Krzysztof Ciszewski, Miłosz Wiśniewski |
7 |
14.10.2018 |
Leśnik II |
APN I GKS Tychy |
1:3 |
Miłosz Wiśniewski |
8 |
21.10.2018 |
UKS AP Champions Żory |
Leśnik II |
8:1 |
Michał Koterla |
9 |
28.10.2018 |
Leśnik II |
Siódemka |
0:13 |
Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć tutaj>>)
7 - Jańczyk Franciszek
6 - Wiśniewski Miłosz
1 - Ciszewski Krzysztof, Czaja Tymoteusz, Konieczny Stanisław, Koterla Michał, Skiba Nikodem, Skiba Oskar, Spora Michał
Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć tutaj>>)
Nazwisko Imię |
Data urodzenia |
Mecze |
Bramki |
Błaszczak Emil |
16.11.2007 |
1 |
- |
Bojdoł Tomasz |
12.12.2008 |
6 |
- |
Borowiec Nikodem |
14.08.2009 |
2 |
- |
Chlebek Damian |
09.08.2008 |
2 |
- |
Ciszewski Krzysztof |
10.06.2008 |
3 |
1 |
Czaja Tymoteusz |
05.07.2007 |
4 |
1 |
Danek Michał |
06.02.2009 |
2 |
- |
Danielczyk Mateusz |
23.02.2009 |
- |
- |
Gruszka Bartosz |
27.05.2008 |
2 |
- |
Jańczyk Franciszek |
31.07.2007 |
5 |
7 |
Janik Krzysztof |
28.06.2007 |
6 |
- |
Kapłon Tymoteusz |
04.03.2008 |
4 |
- |
Kirianov Maksym |
15.12.2008 |
1 |
- |
Konieczny Stanisław |
05.08.2009 |
5 |
1 |
Koterla Michał |
22.01.2008 |
3 |
1 |
Koterla Patryk |
03.07.2008 |
1 |
- |
Laskowski Patryk |
07.06.2009 |
3 |
- |
Liszka Dawid |
07.09.2007 |
4 |
- |
Maiczek Karol |
27.05.2008 |
6 |
- |
Mamok Bartosz |
27.08.2007 |
2 |
- |
Młocek Jakub |
09.12.2008 |
2 |
- |
Musioł Adrian |
28.08.2008 |
6 |
- |
Skiba Nikodem |
02.04.2008 |
6 |
1 |
Skiba Oskar |
05.09.2010 |
5 |
1 |
Spora Michał |
24.09.2008 |
6 |
1 |
Szweda Fabian |
03.07.2009 |
2 |
- |
Uszok Damian |
14.06.2007 |
- |
- |
Waleczek Dawid |
21.06.2008 |
2 |
- |
Widłok Maksymilian |
16.04.2007 |
8 |
- |
Wiśniewski Miłosz |
22.03.2007 |
6 |
6 |
Wojciechowski Tytus |
28.09.2007 |
1 |
- |
Wrona Karol |
23.01.2009 |
1 |
- |
Zagórska Anastazja |
12.01.2008 |
1 |
- |
Zawadzki Kordian |
17.04.2009 |
4 |
- |
Zawierucha Antoni |
25.02.2009 |
- |
- |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ORLIK MŁODSZY E2 (roczniki 2009-2010)
Tychy: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 2
Trener: Adrian Chrobok
Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl -> https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,28125.html
Tabela
Drużyna |
M |
PKT |
Z |
R |
P |
BR |
|
1 |
APN I GKS Tychy |
9 |
24 |
8 |
0 |
1 |
90-33 |
2 |
Siódemka I Tychy |
9 |
24 |
8 |
0 |
1 |
98-19 |
3 |
Polonia Łaziska Górne |
9 |
24 |
8 |
0 |
1 |
91-44 |
4 |
UKS SPS Wola |
9 |
18 |
6 |
0 |
3 |
84-58 |
5 |
Football Project II Suszec |
9 |
15 |
5 |
0 |
4 |
76-52 |
6 |
LKS Łąka |
9 |
9 |
3 |
0 |
6 |
56-82 |
7 |
Leśnik Kobiór |
9 |
9 |
3 |
0 |
6 |
65-72 |
8 |
AKS Nadwiślan Góra |
9 |
9 |
3 |
0 |
6 |
46-57 |
9 |
Raki Gostyń |
9 |
1 |
0 |
1 |
8 |
8-96 |
10 |
Młode Wilki II GKS Tychy |
9 |
1 |
0 |
1 |
8 |
13-114 |
Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć tutaj>>)
k. |
data |
gospodarz |
gość |
wynik |
Strzelcy dla Leśnika |
1 |
01.09.2018 |
Leśnik |
Football II Project Suszec |
7:8 |
Konrad Kubecki 5, Szymon Kawka, Krzysztof Kozik |
2 |
08.09.2018 |
Leśnik |
APN GKS Tychy |
1:18 |
samobójcza |
3 |
14.09.2018 |
LKS Łąka |
Leśnik |
7:3 |
Mikołaj Zagórski 2, Wiktoria Zagórska |
4 |
22.09.2018 |
Leśnik |
Siódemka Tychy |
5:9 |
Konrad Kubecki 5 |
5 |
29.09.2018 |
ABR Raki Gostyń |
Leśnik |
1:9 |
Konrad Kubecki 3, Mikołaj Zagórski 3, Aleksander Gorzawski 2, Antoni Zawierucha |
6 |
06.10.2018 |
Leśnik |
Młode Wilki II GKS Tychy |
16:0 |
Konrad Kubecki 8, Mikołaj Zagórski 3, Szymon Kawka 2, Antoni Zawierucha 2, Krystian Błąkała |
7 |
13.10.2018 |
UKS SPS Wola |
Leśnik |
14:9 |
Konrad Kubecki 8, Mikołaj Zagórski |
8 |
20.10.2018 |
Leśnik |
Nadwiślan Góra |
7:4 |
Konrad Kubecki 2, Antoni Zawierucha, Kordian Zawadzki, Mikołaj Zagórski, samobójcze 2 |
9 |
27.10.2018 |
Polonia Łaziska Górne |
Leśnik |
11:8 |
Konrad Kubecki 5, Mikołaj Zagórski 2, samobójcza |
Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć tutaj>>)
36 - Kubecki Konrad
12 - Zagórski Mikołaj
4 - Zawierucha Antoni
3 - Kawka Szymon
2 - Gorzawski Aleksander
1 - Błąkała Krystian, Kozik Krzysztof, Zagórska Wiktoria, Zawadzki Kordian
4 - samobójcze (APN I GKS Tychy, 2x Nadwiślan Góra, Polonia Łaziska Górne)
Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć tutaj>>)
Nazwisko Imię |
Data urodzenia |
Mecze |
Bramki |
Bazan Szymon |
04.02.2009 |
9 |
- |
Bazan Paweł |
31.01.2011 |
4 |
- |
Błąkała Krystian |
12.10.2009 |
5 |
1 |
Danek Michał |
06.02.2009 |
7 |
- |
Danielczyk Mateusz |
23.02.2009 |
3 |
- |
Gorzawski Aleksander |
09.09.2009 |
8 |
2 |
Hyrnik Jan |
14.01.2009 |
1 |
- |
Kawka Szymon |
01.06.2009 |
7 |
3 |
Kozik Krzysztof |
11.02.2010 |
7 |
1 |
Kubecki Konrad |
22.05.2009 |
8 |
36 |
Kuszka Paweł |
09.06.2009 |
7 |
- |
Laskowski Patryk |
07.06.2009 |
2 |
- |
Oślislok Nadia |
10.03.2010 |
6 |
- |
Pokorski Tobiasz |
17.07.2010 |
- |
- |
Sopyło Amelia |
04.03.2008 |
1 |
- |
Sopyło Natalia |
04.03.2008 |
1 |
- |
Zagórska Anastazja |
12.01.2008 |
9 |
- |
Zagórska Wiktoria |
01.10.2009 |
9 |
1 |
Zagórski Mikołaj |
01.10.2009 |
9 |
12 |
Zawadzki Kordian |
17.04.2009 |
3 |
1 |
Zawierucha Antoni |
25.02.2009 |
5 |
4 |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ŻAK STARSZY F1 (roczniki 2010-2011)
Trener: Dawid Szromek
RUNDA I: Tychy: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 5 (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)
Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl>>: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,28149.html
Drużyny:
Iskra II Pszczyna |
LKS Goczałkowice Zdrój |
Leśnik Kobiór |
LKS Łąka |
Turnieje:
1 kolejka - 7.09.(piątek), 17:00
gospodarz - LKS Łąka - Łąka, Turystyczna 21
Iskra II - Goczałkowice 3:1 ; Iskra II - Leśnik 2:0 ; Łąka - Iskra II 2:3, Leśnik - Goczałkowice 3:1, Łąka - Leśnik 7:3, Goczałkowice - Łąka 4:6
2 kolejka - 15.09.(sobota), 12:00
gospodarz - Iskra II Pszczyna - Pszczyna, L. Zamenhofa 5
Leśnik - Iskra II 0:1 ; Goczałkowice - Łąka 1:2 ; Iskra II - Goczałkowice 3:1 ; Łąka - Leśnik 1:1 ; Goczałkowice - Leśnik 3:3 ; Iskra II - Łąka 1:0
3 kolejka - 21.09.(piątek), 17:00
gospodarz - LKS Łąka - Łąka, Turystyczna 21
Goczałkowice - Iskra II 0:2 ; Leśnik - Iskra II 1:5 ; Goczałkowice - Leśnik 4:1 ; Iskra II - Łąka 3:3 ; Leśnik - Łąka 2:3 ; Łąka - Goczałkowice 3:6
4 kolejka - 29.09.(sobota), 13:00
gospodarz - Leśnik Kobiór - Kobiór, Centralna 117
Łąka - Iskra II 4:1 ; Łąka - Goczałkowice 6:6 ; Goczałkowice - Iskra II 5:3 ; Iskra II - Leśnik 0:2 ; Leśnik - Łąka 3:6 ; Leśnik - Goczałkowice 3:4
RUNDA II: Tychy: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 14 (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)
Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl>>: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,28792.html
Drużyny:
Niepokorni Orzesze |
Leśnik Kobiór |
LKS Wisła Wielka |
LKS Miedźna |
Turnieje:
5 kolejka - 7.10.(niedziela), 9:00
gospodarz - Niepokorni Orzesze - ul. Bukowina 6, Orzesze
Niepokorni - Leśnik 2:1 ; Wisła Wielka - Leśnik 2:5, Niepokorni - Wisła Wielka 4:0,
Niepokorni - Miedźna 3:0 w.o., Wisła Wielka - Miedźna 3:0 w.o. ,Leśnik - Miedźna 3:0 w.o.
6 kolejka - 14.10.(niedziela), 9:00
gospodarz - LKS Wisła Wielka - ul. Mleczna 12, Wisła Wielka
Miedźna - Leśnik 1:1 ; Miedźna - Niepokorni 3:2 ; Wisła Wielka - Miedźna 3:3 ; Niepokorni - Leśnik 2:2 ; Leśnik - Wisła Wielka 6:1 ; Wisła Wielka - Niepokorni 1:2 ;
7 kolejka - 20.10.(sobota), 13:30
gospodarz - LKS Miedźna - ul. Szkolna 24, Miedźna
Leśnik - Wisła Wielka 5:1 ; Niepokorni - Miedźna 2:2 ; Wisła Wielka - Niepokorni 0:5 ; Miedźna - Leśnik 4:0 ; Leśnik - Niepokorni 1:3 ; Miedźna - Wisła Wielka 4:1
8 kolejka - 27.10.(sobota), 13:00
gospodarz - Leśnik Kobiór - Kobiór, Centralna 117
Niepokorni - Miedźna 2:4 ; Niepokorni - Wisła Wielka 3:0 ; Miedźna - Wisła Wielka 5:5 ; Wisła Wielka - Leśnik 1:1 ; Leśnik - Miedźna 1:5 ; Leśnik - Niepokorni 2:2
Kadra: (kadrę można zobaczyć tutaj>>)
Nazwisko Imię |
Data urodzenia |
Bazan Paweł |
31.01.2011 |
Chęś Ksawery |
08.01.2010 |
Dutka Bartosz |
24.09.2010 |
Gaj Rafał |
26.11.2010 |
Grolik Szymon |
13.02.2011 |
Janosz Karolina |
17.06.2009 |
Jastrzemski Jan |
19.10.2010 |
Kapłon Franciszek |
28.09.2010 |
Krzyżowski Jakub |
11.12.2010 |
Maślanka Bartosz |
31.03.2010 |
Mikosz Piotr |
17.02.2011 |
Mrzyk Karol |
22.07.2010 |
Nielaba Maksymilian |
26.01.2011 |
Skiba Oskar |
05.09.2010 |
Tużnik Mateusz |
19.08.2010 |