2018/2019 jesień

TRAMPKARZ STARSZY C1 (roczniki 2004-2006)

Tychy: IV liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1

Trener: Dawid Kulisz

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl -> https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27905.html>>.

Tabela:

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

UKS Grom Świerczyniec

7

17

5

2

0

33:12

2

AKS Nadwiślan Góra

7

14

4

2

1

27:10

3

Znicz Jankowice

7

13

4

1

2

23:15

4

LKS Mizerów

7

13

4

1

2

14:15

5

LKS Frydek

7

10

3

1

3

25:19

6

LKS Studzienice

7

9

3

0

4

22:29

7

LKS Gardawice

7

4

1

1

5

16:23

8

Leśnik Kobiór

7

0

0

0

7

8:45

Mecze (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć tutaj>>):

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

01.09.2018

Leśnik

LKS Gardawice

2:5

Mateusz Małek, Mateusz Liszka

2

07.09.2018

Grom Świerczyniec

Leśnik

14:1

samobójcza

3

15.09.2018

Leśnik

Nadwiślan Góra

4:8

Mateusz Liszka 4

4

23.09.2018

Znicz Jankowice

Leśnik

7:1

Mateusz Liszka

5

29-30.09.

Leśnik

pauza

-

6

07.10.2018

Frydek

Leśnik

3:0w.o

7

13-14.10.

Leśnik

pauza

-

8

25.10.2018

Leśnik

LKS Studzienice

0:5

9

27.10.2018

LKS Mizerów

Leśnik

3:0

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć tutaj>>)

6 - Liszka Mateusz

1 - Małek Mateusz

1 - samobójcza (Grom Świerczyniec)

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bartyzel Karol

30.04.2006

4

-

Gawroński Michał

01.01.2004

3

-

Jeleń Rafał

17.11.2006

4

-

Kozyra Daniel

08.12.2004

-

-

Kreczmer Dawid

16.01.2006

6

-

Kyrcz Kamil

30.10.2006

6

-

Laskowski Kamil

04.10.2005

1

-

Liszka Mateusz

17.04.2004

6

6

Maiczek Paweł

07.02.2005

4

-

Malcharek Adam

07.10.2006

6

-

Małek Mateusz

08.07.2004

6

1

Mostowski Tymon

30.04.2004

4

-

Mostowski Borys

20.11.2006

2

-

Mrzyk Szymon

24.07.2005

-

-

Musioł Jakub

03.05.2005

-

-

Ratajczak Maciej

26.07.2004

2

-

Strączek Piotr

11.08.2006

3

-

Weiner Oliver

26.10.2004

2

-

Wojciechowski Oskar

11.01.2005

-

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK MŁODSZY D2 (roczniki 2007-2008) - pierwsza drużyna

Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1

Trener: Łukasz Morcinek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl -> https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27942.html>>

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Pniówek Pawłowice Śląskie

8

24

8

0

0

57:10

2

LKS Łąka

8

15

5

0

3

33:27

3

LKS Studzienice

8

15

5

0

3

23:22

4

LKS Brzeźce

8

12

4

0

4

23:26

5

Football Project Suszec

8

12

4

0

4

26:38

6

Krupiński Suszec

8

10

3

1

4

20:25

7

UKS SPS I Wola

8

9

3

0

5

26:23

8

Leśnik I Kobiór

8

7

2

1

5

17:20

9

LKS Mizerów

8

3

2

0

7

16:50

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

02.09.2018

Leśnik

Pniówek Pawłowice Śląskie

0:5

2

10.09.2018

LKS Studzienice

Leśnik

3:2

Krzysztof Ciszewski, Michał Koterla

3

15.09.2018

Leśnik

Krupiński Suszec

1:1

Adrian Musioł

4

22.09.2018

UKS SPS Wola

Leśnik

1:3

Franciszek Jańczyk 2, Krzysztof Ciszewski

5

29-30.09.

Leśnik

pauza

-

6

09.10.2018

LKS Mizerów

Leśnik

0:5

Miłosz Wiśniewski 2, Emil Błaszczak, Franciszek Jańczyk, Mateusz Danielczyk

7

12.10.2018

Leśnik

LKS Łąka

0:1

8

21.10.2018

Leśnik

LKS Brzeźce

2:4

Miłosz Wiśniewski, Emil Błaszczak

9

04.11.2018

Football Project Suszec

Leśnik

5:4

Emil Błaszczak 4

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć tutaj>>)

6 - Błaszczak Emil

3 - Janczyk Franciszek, Wiśniewski Miłosz

2 - Ciszewski Krzysztof

1 - Danielczyk Mateusz, Koterla Michał, Musioł Adrian

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Błaszczak Emil

16.11.2007

4

6

Chlebek Damian

09.08.2008

3

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

6

2

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

7

1

Gruszka Bartosz

27.05.2008

5

-

Jańczyk Franciszek

31.07.2007

6

3

Janik Krzysztof

28.06.2007

8

-

Koterla Michał

22.01.2008

5

1

Koterla Patryk

03.07.2008

6

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

6

-

Maiczek Karol

27.05.2008

7

-

Mamok Bartosz

27.08.2007

2

-

Młocek Jakub

09.12.2008

7

-

Musioł Adrian

28.08.2008

8

1

Widłok Maksymilian

16.04.2007

7

-

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

7

3

Zawadzki Kordian

17.04.2009

8

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK MŁODSZY D2 (roczniki 2007-2008) - druga drużyna

Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2

Trener: Adrian Chrobok

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl -> https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27945.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

UKS SPS II Wola

9

27

9

0

0

66:4

2

Siódemka Tychy

9

22

7

1

1

49:4

3

Polonia Łaziska Górne

9

18

6

0

3

38:16

4

APN I GKS Tychy

9

16

5

1

3

32:20

5

APN II GKS Tychy

9

12

4

0

5

27:32

6

UKS AP Champions Żory

9

11

3

2

4

22:27

7

Niepokorni Orzesze

9

10

3

1

5

22:32

8

Leśnik II Kobiór

9

9

3

0

6

20:45

9

AKS Nadwiślan Góra

9

7

2

1

6

14:38

10

LKS Gardawice

9

0

0

0

9

10:82

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

02.09.2018

Leśnik II

Nadwiślan Góra

1:2

Tymoteusz Czaja

2

08.09.2018

UKS SPS II Wola

Leśnik II

9:0

3

18.09.2018

Leśnik II

APN II GKS Tychy

5:1

Franciszek Jańczyk 4, Stanisław Konieczny

4

23.09.2018

Polonia Łaziska Górne

Leśnik II

7:1

Nikodem Skiba

5

30.09.2018

Leśnik II

LKS Gardawice

8:0

Miłosz Wiśniewski 4, Franciszek Jańczyk 2, Michał Spora, Oskar Skiba

6

06.10.2018

Niepokorni Orzesze

Leśnik II

2:3

Franciszek Jańczyk, Krzysztof Ciszewski, Miłosz Wiśniewski

7

14.10.2018

Leśnik II

APN I GKS Tychy

1:3

Miłosz Wiśniewski

8

21.10.2018

UKS AP Champions Żory

Leśnik II

8:1

Michał Koterla

9

28.10.2018

Leśnik II

Siódemka

0:13

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć tutaj>>)

7 - Jańczyk Franciszek

6 - Wiśniewski Miłosz

1 - Ciszewski Krzysztof, Czaja Tymoteusz, Konieczny Stanisław, Koterla Michał, Skiba Nikodem, Skiba Oskar, Spora Michał

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Błaszczak Emil

16.11.2007

1

-

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

6

-

Borowiec Nikodem

14.08.2009

2

-

Chlebek Damian

09.08.2008

2

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

3

1

Czaja Tymoteusz

05.07.2007

4

1

Danek Michał

06.02.2009

2

-

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

-

-

Gruszka Bartosz

27.05.2008

2

-

Jańczyk Franciszek

31.07.2007

5

7

Janik Krzysztof

28.06.2007

6

-

Kapłon Tymoteusz

04.03.2008

4

-

Kirianov Maksym

15.12.2008

1

-

Konieczny Stanisław

05.08.2009

5

1

Koterla Michał

22.01.2008

3

1

Koterla Patryk

03.07.2008

1

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

3

-

Liszka Dawid

07.09.2007

4

-

Maiczek Karol

27.05.2008

6

-

Mamok Bartosz

27.08.2007

2

-

Młocek Jakub

09.12.2008

2

-

Musioł Adrian

28.08.2008

6

-

Skiba Nikodem

02.04.2008

6

1

Skiba Oskar

05.09.2010

5

1

Spora Michał

24.09.2008

6

1

Szweda Fabian

03.07.2009

2

-

Uszok Damian

14.06.2007

-

-

Waleczek Dawid

21.06.2008

2

-

Widłok Maksymilian

16.04.2007

8

-

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

6

6

Wojciechowski Tytus

28.09.2007

1

-

Wrona Karol

23.01.2009

1

-

Zagórska Anastazja

12.01.2008

1

-

Zawadzki Kordian

17.04.2009

4

-

Zawierucha Antoni

25.02.2009

-

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK MŁODSZY E2 (roczniki 2009-2010)

Tychy: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 2

Trener: Adrian Chrobok

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl -> https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,28125.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

APN I GKS Tychy

9

24

8

0

1

90-33

2

Siódemka I Tychy

9

24

8

0

1

98-19

3

Polonia Łaziska Górne

9

24

8

0

1

91-44

4

UKS SPS Wola

9

18

6

0

3

84-58

5

Football Project II Suszec

9

15

5

0

4

76-52

6

LKS Łąka

9

9

3

0

6

56-82

7

Leśnik Kobiór

9

9

3

0

6

65-72

8

AKS Nadwiślan Góra

9

9

3

0

6

46-57

9

Raki Gostyń

9

1

0

1

8

8-96

10

Młode Wilki II GKS Tychy

9

1

0

1

8

13-114

Mecze: (wszyskie wyniki oraz relację z meczów można zobaczyć tutaj>>)

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

01.09.2018

Leśnik

Football II Project Suszec

7:8

Konrad Kubecki 5, Szymon Kawka, Krzysztof Kozik

2

08.09.2018

Leśnik

APN GKS Tychy

1:18

samobójcza

3

14.09.2018

LKS Łąka

Leśnik

7:3

Mikołaj Zagórski 2, Wiktoria Zagórska

4

22.09.2018

Leśnik

Siódemka Tychy

5:9

Konrad Kubecki 5

5

29.09.2018

ABR Raki Gostyń

Leśnik

1:9

Konrad Kubecki 3, Mikołaj Zagórski 3, Aleksander Gorzawski 2, Antoni Zawierucha

6

06.10.2018

Leśnik

Młode Wilki II GKS Tychy

16:0

Konrad Kubecki 8, Mikołaj Zagórski 3, Szymon Kawka 2, Antoni Zawierucha 2, Krystian Błąkała

7

13.10.2018

UKS SPS Wola

Leśnik

14:9

Konrad Kubecki 8, Mikołaj Zagórski

8

20.10.2018

Leśnik

Nadwiślan Góra

7:4

Konrad Kubecki 2, Antoni Zawierucha, Kordian Zawadzki, Mikołaj Zagórski, samobójcze 2

9

27.10.2018

Polonia Łaziska Górne

Leśnik

11:8

Konrad Kubecki 5, Mikołaj Zagórski 2, samobójcza

Strzelcy: (strzelców oraz inne statystyki można zobaczyć tutaj>>)

36 - Kubecki Konrad

12 - Zagórski Mikołaj

4 - Zawierucha Antoni

3 - Kawka Szymon

2 - Gorzawski Aleksander

1 - Błąkała Krystian, Kozik Krzysztof, Zagórska Wiktoria, Zawadzki Kordian

4 - samobójcze (APN I GKS Tychy, 2x Nadwiślan Góra, Polonia Łaziska Górne)

Kadra: (kadrę oraz statystyki wszystkich zawodników można zobaczyć tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bazan Szymon

04.02.2009

9

-

Bazan Paweł

31.01.2011

4

-

Błąkała Krystian

12.10.2009

5

1

Danek Michał

06.02.2009

7

-

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

3

-

Gorzawski Aleksander

09.09.2009

8

2

Hyrnik Jan

14.01.2009

1

-

Kawka Szymon

01.06.2009

7

3

Kozik Krzysztof

11.02.2010

7

1

Kubecki Konrad

22.05.2009

8

36

Kuszka Paweł

09.06.2009

7

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

2

-

Oślislok Nadia

10.03.2010

6

-

Pokorski Tobiasz

17.07.2010

-

-

Sopyło Amelia

04.03.2008

1

-

Sopyło Natalia

04.03.2008

1

-

Zagórska Anastazja

12.01.2008

9

-

Zagórska Wiktoria

01.10.2009

9

1

Zagórski Mikołaj

01.10.2009

9

12

Zawadzki Kordian

17.04.2009

3

1

Zawierucha Antoni

25.02.2009

5

4

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK STARSZY F1 (roczniki 2010-2011)

Trener: Dawid Szromek

RUNDA I: Tychy: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 5 (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl>>: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,28149.html

Drużyny:

Iskra II Pszczyna

LKS Goczałkowice Zdrój

Leśnik Kobiór

LKS Łąka

Turnieje:

1 kolejka - 7.09.(piątek), 17:00

gospodarz - LKS Łąka - Łąka, Turystyczna 21

Iskra II - Goczałkowice 3:1 ; Iskra II - Leśnik 2:0 ; Łąka - Iskra II 2:3, Leśnik - Goczałkowice 3:1, Łąka - Leśnik 7:3, Goczałkowice - Łąka 4:6

2 kolejka - 15.09.(sobota), 12:00

gospodarz - Iskra II Pszczyna - Pszczyna, L. Zamenhofa 5

Leśnik - Iskra II 0:1 ; Goczałkowice - Łąka 1:2 ; Iskra II - Goczałkowice 3:1 ; Łąka - Leśnik 1:1 ; Goczałkowice - Leśnik 3:3 ; Iskra II - Łąka 1:0

3 kolejka - 21.09.(piątek), 17:00

gospodarz - LKS Łąka - Łąka, Turystyczna 21

Goczałkowice - Iskra II 0:2 ; Leśnik - Iskra II 1:5 ; Goczałkowice - Leśnik 4:1 ; Iskra II - Łąka 3:3 ; Leśnik - Łąka 2:3 ; Łąka - Goczałkowice 3:6

4 kolejka - 29.09.(sobota), 13:00

gospodarz - Leśnik Kobiór - Kobiór, Centralna 117

Łąka - Iskra II 4:1 ; Łąka - Goczałkowice 6:6 ; Goczałkowice - Iskra II 5:3 ; Iskra II - Leśnik 0:2 ; Leśnik - Łąka 3:6 ; Leśnik - Goczałkowice 3:4

RUNDA II: Tychy: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 14 (Terminarz turniejów można znaleźć także tutaj>>)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl>>: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,28792.html

Drużyny:

Niepokorni Orzesze

Leśnik Kobiór

LKS Wisła Wielka

LKS Miedźna

Turnieje:

5 kolejka - 7.10.(niedziela), 9:00

gospodarz - Niepokorni Orzesze - ul. Bukowina 6, Orzesze

Niepokorni - Leśnik 2:1 ; Wisła Wielka - Leśnik 2:5, Niepokorni - Wisła Wielka 4:0,

Niepokorni - Miedźna 3:0 w.o., Wisła Wielka - Miedźna 3:0 w.o. ,Leśnik - Miedźna 3:0 w.o.

6 kolejka - 14.10.(niedziela), 9:00

gospodarz - LKS Wisła Wielka - ul. Mleczna 12, Wisła Wielka

Miedźna - Leśnik 1:1 ; Miedźna - Niepokorni 3:2 ; Wisła Wielka - Miedźna 3:3 ; Niepokorni - Leśnik 2:2 ; Leśnik - Wisła Wielka 6:1 ; Wisła Wielka - Niepokorni 1:2 ;

7 kolejka - 20.10.(sobota), 13:30

gospodarz - LKS Miedźna - ul. Szkolna 24, Miedźna

Leśnik - Wisła Wielka 5:1 ; Niepokorni - Miedźna 2:2 ; Wisła Wielka - Niepokorni 0:5 ; Miedźna - Leśnik 4:0 ; Leśnik - Niepokorni 1:3 ; Miedźna - Wisła Wielka 4:1

8 kolejka - 27.10.(sobota), 13:00

gospodarz - Leśnik Kobiór - Kobiór, Centralna 117

Niepokorni - Miedźna 2:4 ; Niepokorni - Wisła Wielka 3:0 ; Miedźna - Wisła Wielka 5:5 ; Wisła Wielka - Leśnik 1:1 ; Leśnik - Miedźna 1:5 ; Leśnik - Niepokorni 2:2

Kadra: (kadrę można zobaczyć tutaj>>)

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bazan Paweł

31.01.2011

Chęś Ksawery

08.01.2010

Dutka Bartosz

24.09.2010

Gaj Rafał

26.11.2010

Grolik Szymon

13.02.2011

Janosz Karolina

17.06.2009

Jastrzemski Jan

19.10.2010

Kapłon Franciszek

28.09.2010

Krzyżowski Jakub

11.12.2010

Maślanka Bartosz

31.03.2010

Mikosz Piotr

17.02.2011

Mrzyk Karol

22.07.2010

Nielaba Maksymilian

26.01.2011

Skiba Oskar

05.09.2010

Tużnik Mateusz

19.08.2010

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?