2017/2018 wiosna

JUNIOR MŁODSZY B1 (roczniki 2001-2004)

Tychy: IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)

Trener: Stanisław Gaża

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,25140.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

AKS Nadwiślan Góra

12

31

10

1

1

31:7

2

Orlik Czechowice-Dziedzice

12

28

9

1

2

53:11

3

Nowy MKS Sokół Orzesze

12

27

8

3

1

27:9

4

Siódemka Tychy

12

25

8

1

3

33:21

5

GTS Bojszowy

12

24

8

0

4

42:22

6

LKS Rudołtowice

12

22

7

1

4

36:20

7

MKS Lędziny

12

18

5

3

4

43:27

8

LKS Czarków

12

16

5

1

6

26:30

9

Polonia Łaziska Górne

12

15

5

0

7

31:33

10

Czapla Kryry

12

8

2

2

8

16:45

11

Fortuna Wyry

12

7

2

1

9

16:44

12

Unia Bieruń Stary

12

6

2

0

10

27:49

13

Leśnik Kobiór

12

0

0

0

12

1:64

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

08.04.2018

Leśnik

Polonia Łaziska Górne

1:9

samobójcza

2

14.04.2018

MKS Lędziny

Leśnik

11:0

3

22.04.2018

Leśnik

Czapla Kryry

0:3

4

29.04.2018

Nowy Sokół Orzesze

Leśnik

3:0w.o.

Leśnik nie dojechał na mecz

5

01.05.2018

Leśnik

Nadwiślan

0:3w.o.

nie odbył się

6

06.05.2018

Unia Bieruń Stary

Leśnik

9:0

7

13.05.2018

Leśnik

Orlik Czechowice-Dziedzice

0:11

Leśnik wycofał się z rozgrywek po 7 kolejkach

Strzelcy:

1 – samobójcza (Kamil Opiła (Polonia Ł.))

KADRA

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Minuty

Bramki

ŻK

CZK 2x ŻK

CZK od razu

Babiński Wojciech

16.11.2002

-

-

-

-

-

-

Bołdys Artur

20.06.2001

1

80

-

-

-

-

Figołuszka Jakub

09.07.2002

3

240

-

-

-

-

Grolik Tomasz

20.05.2004

-

-

-

-

-

-

Grolik Adam

29.04.2001

1

80

-

-

-

-

Jaromin Krzysztof

26.04.2001

2

160

-

-

-

-

Jaromin Wojciech

23.11.2002

4

280

-

-

-

-

Kmiecik Maksymilian

28.02.2001

-

-

-

-

-

-

Kozyra Daniel

08.12.2004

-

-

-

-

-

-

Kozyra Jakub

30.11.2002

3

240

-

2

-

-

Krzyżowski Konrad

27.07.2003

3

240

-

-

-

-

Kyrcz Mateusz

20.03.2002

4

320

-

-

-

-

Liszka Mateusz

17.04.2004

3

240

-

-

-

-

Loska Sebastian

19.02.2002

4

317

-

-

-

-

Machalica Karol

04.07.2001

-

-

-

-

-

-

Maiczek Wojciech

30.12.2001

-

-

-

-

-

-

Małek Mateusz

08.07.2004

2

120

-

-

-

-

Mazur Kamil

01.08.2003

-

-

-

-

-

-

Mincer Krystian

18.10.2002

-

-

-

-

-

-

Mostowski Tymon

30.04.2004

3

240

-

-

-

-

Olchawa Dominik

19.07.2002

-

-

-

-

-

-

Ratajczak Maciej

26.07.2004

4

243

-

-

-

-

Strączek Tomasz

31.07.2003

4

320

-

-

-

-

Weiner Oliwier

26.10.2004

1

80

-

-

-

-

Włodarski Jakub

30.01.2003

-

-

-

-

-

-

Brak danych za mecz Leśnik – Orlik 0:11 (7k)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tychy: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)

Trener: Dawid Kulisz

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,25172.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

APN GKS Tychy

8

21

7

0

1

76:7

2

MKS Lędziny

8

21

7

0

1

55:14

3

Raki Gostyń

8

12

4

0

4

30:29

4

LKS Rudołtowice

8

6

2

0

6

18:56

5

Leśnik Kobiór

8

0

0

0

8

12:85

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

08.04.2018

MKS Lędziny

Leśnik

11:2

Kamil Laskowski, Adam Malcharek

2

14-15.04.

Leśnik

pauza

3

24.04.2018

Leśnik

LKS Rudołtowice

3:5

Kamil Laskowski, Kamil Kyrcz, Piotr Strączek

4

28.04.2018

APN GKS Tychy

Leśnik

26:0

5

05.05.2018

Leśnik

Raki Gostyń

1:13

Szymon Mrzyk

6

18.05.2018

Leśnik

MKS Lędziny

2:5

Adam Malcharek, Szymon Mrzyk

7

19-20.05.

Leśnik

pauza

8

25.05.2018

LKS Rudołtowice

Leśnik

4:3

Piotr Strączek, Paweł Radczuk, MIłosz Wiśniewski

9

02.06.2018

Leśnik

APN GKS Tychy

0:15

10

08.06.2018

Raki Gostyń

Leśnik

6:1

Borys Jańczyk

Strzelcy:

2 - Laskowski Kamil, Malcharek Adam, Mrzyk Szymon, Strączek Piotr

1 - Jańczyk Borys, Kyrcz Kamil, Radczuk Paweł, Wiśniewski Miłosz

KADRA

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bartyzel Karol

30.04.2006

4

-

Bukowiec Damian

05.07.2005

4

-

Janik Krzysztof

28.06.2007

4

-

Jańczyk Borys

31.07.2007

1

1

Jeleń Rafał

17.11.2006

6

-

Kreczmer Dawid

16.01.2005

7

-

Kruczek Gustaw

1

-

Kyrcz Kamil

30.10.2006

8

1

Laskowski Kamil

04.10.2005

6

2

Maiczek Paweł

07.02.2005

6

-

Malcharek Adam

06.10.2006

8

2

Mrzyk Szymon

24.07.2005

6

2

Radczuk Paweł

16.07.2008

2

1

Strączek Piotr

11.08.2006

8

2

Widłok Maksymilian

16.04.2007

2

-

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

5

1

Zaremba Paweł

26.10.2005

6

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK STARSZY E1 (roczniki 2007-2008) – pierwsza drużyna

Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik (RW) "MISTRZOWSKA"

Trener: Łukasz Morcinek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,25177.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Siódemka I Tychy

11

30

10

0

1

104:18

2

Iskra I Pszczyna

11

27

9

0

2

112:22

3

APN I GKS Tychy

11

26

8

2

1

108:17

4

Trójka Czechowice-Dziedzice

11

25

8

1

2

83:37

5

UKS Grom Tychy

11

19

6

1

4

61:60

6

UKS SPS I Wola

11

16

5

1

5

58:63

7

MKS Lędziny

11

16

5

1

5

68:68

8

LKS Łąka

11

15

5

0

6

64:81

9

Polonia Łaziska Górne

11

9

2

3

6

39:81

10

Unia Bieruń Stary

11

6

2

0

9

51:122

11

Leśnik I Kobiór

11

2

0

2

9

23:85

12

UMKS Goczałkowice Zdrój

11

1

0

1

10

31:148

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

08.04.2018

Leśnik I

Unia Bieruń Stary

3:9

Krzysztof Ciszewski, Karol Maiczek, Miłosz Wiśniewski

2

14.04.2018

LKS Łąka

Leśnik I

14:2

Miłosz Wiśniewski 2

3

21.04.2018

Leśnik I

MKS Lędziny

3:7

Miłosz Wiśniewski 2, Paweł Radczuk

4

28.04.2018

UKS Grom Tychy

Leśnik

5:1

Maksymilian Widłok

5

05.05.2018

Leśnik I

UKS SPS I Wola

1:6

Miłosz Wiśniewski

6

12.05.2018

APN I GKS Tychy

Leśnik I

9:1

Paweł Radczuk

7

20.05.2018

Leśnik I

Iskra I Pszczyna

2:8

Patryk Laskowski, Paweł Radczuk

8

27.05.2018

UMKS Goczałkowice-Zdrój

Leśnik I

3:3

Paweł Radczuk, Krzysztof Ciszewski, Kordian Zawadzki

9

03.06.2018

Leśnik I

Siódemka I Tychy

0:16

10

18.06.2018

Polonia Łaziska Górne

Leśnik I

5:5

Paweł Radczuk 3, Kordian Zawadzki 2

11

17.06.2018

Leśnik I

Trójka Czechowice-Dziedzice

2:4

Paweł Radczuk 2

Strzelcy:

9 - Radczuk Paweł

6 - Wiśniewski Miłosz

3 - Zawadzki Kordian

2 - Ciszewski Krzysztof

1 - Laskowski Patryk, Maiczek Karol, Widłok Maksymilian

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

-

-

Chlebek Damian

09.08.2008

1

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

6

2

Czaja Tymoteusz

05.07.2007

-

-

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

3

-

Gandyk Michał

16.07.2007

-

-

Gruszka Bartosz

27.05.2008

4

-

Jańczyk Borys

31.07.2007

5

-

Janik Krzysztof

28.06.2007

10

-

Kapłon Tymoteusz

04.03.2008

-

-

Koterla Michał

22.01.2008

3

-

Koterla Patryk

03.07.2008

3

-

Kuszka Paweł

09.06.2009

-

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

8

1

Liszka Dawid

07.09.2007

-

-

Maiczek Karol

27.05.2008

8

1

Mamok Bartosz

27.08.2007

-

-

Młocek Jakub

09.12.2008

3

-

Musioł Adrian

28.08.2008

9

-

Radczuk Paweł

16.07.2008

10

9

Skiba Nikodem

02.04.2008

-

-

Spora Michał

24.09.2008

-

-

Uszok Damian

14.06.2007

-

-

Widłok Maksymilian

16.04.2007

9

1

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

6

6

Zagórska Anastazja

12.01.2008

-

-

Zawadzki Kordian

17.04.2009

9

3

Brak danych za mecz Leśnik I – Siódemka I 0:16 (9k)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK STARSZY E1 (roczniki 2007-2008) – druga drużyna

Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)

Trener: Adrian Chrobok

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,25225.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Nowy Sokół Orzesze

8

21

7

0

1

76:14

2

LKS Rudołtowice

8

17

5

2

1

51:28

3

LKS Gardawice

8

16

5

1

2

59:37

4

Polonia II Łaziska Górne

8

16

5

1

2

51:34

5

UKS AP Champions Orzesze

8

10

3

1

4

52:47

6

Siódemka III Tychy

8

8

2

2

4

42:41

7

Niepokorni Orzesze

8

7

2

1

5

39:70

8

LKS II Mizerów

8

6

2

0

6

31:76

9

Leśnik II Kobiór

8

3

1

0

7

36:90

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

08.04.2018

Leśnik II

Siódemka III Tychy

5:13

Mateusz Danielczyk 3, Michał Koterla, Tomasz Bojdoł

2

13.04.2018

LKS Rudołtowice

Leśnik II

13:1

Patryk Laskowski

3

22.04.2018

Leśnik II

UKS AP Champions Orzesze

8:11

Kordian Zawadzki 4, Bartosz Mamok 2, Michał Koterla , Damian Uszok

4

29.04.2018

Nowy Sokół Orzesze

Leśnik II

11:0

5

05-06.05.

Leśnik II

pauza

6

12.05.2018

LKS II Mizerów

Leśnik II

11:4

Bartosz Mamok 3, Nikodem Skiba

7

20.05.2018

Leśnik II

LKS Gardawice

3:11

Mateusz Danielczyk 2, Bartosz Mamok

8

27.05.2018

Leśnik II

Polonia II Łaziska Górne

4:15

Bartosz Mamok 2, Mateusz Danielczyk, Patryk Koterla

9

03.06.2018

Niepokorni Orzesze

Leśnik II

5:11

Bartosz Gruszka 5, Bartosz Mamok 3, Miłosz Wiśniewski, Kordian Zawadzki,, Tymoteusz Kapłon

Strzelcy:

11 - Mamok Bartosz

6 - Danielczyk Mateusz

5 - Gruszka Bartosz, Zawadzki Kordian

2 - Koterla Michał

1 - Bojdoł Tomasz, Kapłon Tymoteusz, Koterla Patryk, Laskowski Patryk, Skiba Nikodem, Uszok Damian, Wiśniewski Miłosz

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

3

1

Borowiec Nikodem

14.08.2009

-

-

Chlebek Damian

09.08.2008

5

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

-

-

Czaja Tymoteusz

05.07.2007

4

-

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

3

6

Gandyk Michał

16.07.2007

2

-

Gruszka Bartosz

27.05.2008

6

5

Janik Krzysztof

28.06.2007

1

-

Kapłon Tymoteusz

04.03.2008

2

1

Konieczny Stanisław

05.08.2009

-

-

Koterla Michał

22.01.2008

6

2

Koterla Patryk

03.07.2008

3

1

Kozyra Mateusz

-

-

Kruczek Julian

19.04.2009

-

-

Kuszka Paweł

09.06.2009

-

-

Laskowski Patryk

07.06.2009

1

1

Liszka Dawid

07.09.2007

6

-

Maiczek Karol

27.05.2008

-

-

Mamok Bartosz

27.08.2007

7

11

Młocek Jakub

09.12.2008

5

-

Musioł Adrian

28.08.2008

-

-

Radczuk Paweł

16.07.2008

1

-

Skiba Nikodem

02.04.2008

5

1

Spora Michał

24.09.2008

4

-

Uszok Damian

14.06.2007

7

1

Widłok Maksymilian

16.04.2007

1

-

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

1

1

Wojciechowski Tytus

28.09.2007

1

-

Zagórska Anastazja

12.01.2008

-

-

Zawadzki Kordian

17.04.2009

3

5

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK STARSZY F1 (roczniki 2009-2010) – pierwsza drużyna

Trener: Adrian Chrobok

RUNDA I: Tychy: F1 Żak Grupa 4 (RW)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,25230.html

Drużyny:

Leśnik I Kobiór

LKS Rudołtowice

LKS Brzeźce

LKS Goczałkowice

Turnieje:

1 kolejka - 14.04.2018.(sobota), 13:00

gospodarz – Leśnik I Kobiór - Kobiór, Centralna 117

Leśnik I – Goczałkowice 3:1 ; Leśnik I – Rudołtowice 0:2 ; Goczałkowice – Brzeźce 3:6 ; Rudołtowice – Goczałkowice 3:0 ; Rudołtowice – Brzeźce 1:1 ; Brzeźce – Leśnik I 3:1

2 kolejka - 22.04.2018.(niedziela), 10:00

gospodarz – LKS Rudołtowice - Rudołtowice, Wolności

Leśnik I – Goczałkowice 2:3 ; Leśnik I – Rudołtowice 5:3 ; Goczałkowice – Brzeźce 2:2 ; Rudołtowice – Goczałkowice 2:1 ; Rudołtowice – Brzeźce 4:3 ; Brzeźce – Leśnik I 5:5

3 kolejka - 29.04.2018.(niedziela), 8:30

gospodarz – LKS Brzeźce - Brzeźce, Ofiar Faszyzmu 4a

Leśnik I – Goczałkowice 3:2 ; Leśnik I – Rudołtowice 3:4 ; Goczałkowice – Brzeźce 1:3 ; Rudołtowice – Goczałkowice 6:1 ; Rudołtowice – Brzeźce 4:3 ; Brzeźce – Leśnik I 3:3

4 kolejka – 06.05.2018.(niedziela), 9:00

gospodarz – LKS Goczałkowice - ul. Uzdrowiskowa 44, Goczałkowice-Zdrój

Leśnik I – Goczałkowice 4:0 ; Leśnik I – Rudołtowice 2:1 ; Goczałkowice – Brzeźce 3:6 ; Rudołtowice – Goczałkowice 5:0 ; Rudołtowice – Brzeźce 5:2 ; Brzeźce – Leśnik I 1:5

RUNDA II: Tychy: F1 Żak Grupa 12 (RW)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,25585.html

Drużyny:

Iskra I Pszczyna

Leśnik I Kobiór

Pniówek I Pawłowice Śląskie

LKS I Mizerów

Turnieje:

1 kolejka - 08.06.2018.(piątek), 16:00

gospodarz – Iskra I Pszczyna - Pszczyna, L. Zamenhofa 5

Mizerów I – Leśnik I 1:1 ; Iskra I – Mizerów I 2:2 ; Mizerów I – Pniówek I 1:4 ; Pniówek I – Leśnik I 2:1 ; Leśnik I – Iskra I 0:1 ; Iskra I – Pniówek I 1:4

2 kolejka - 20.05.2018.(niedziela), 9:00

gospodarz – LKS I Mizerów – Mizerów, Wyzwolenia

Mizerów I – Leśnik I 3:4 ; Iskra I – Mizerów I 5:1 ; Mizerów I – Pniówek I 9:2 ; Pniówek I – Leśnik I 2:2 ; Leśnik I – Iskra I 2:6 ; Iskra I – Pniówek I 9:3

3 kolejka - 26.05.2018.(sobota), 10:00

gospodarz – Leśnik I Kobiór - Kobiór, Centralna 117

Mizerów I – Leśnik I 0:3 ; Iskra I – Mizerów I 3:3 ; Mizerów I – Pniówek I 5:5 ; Pniówek I – Leśnik I 4:6 ; Leśnik I – Iskra I 3:1 ; Iskra I – Pniówek I 5:4

4 kolejka - 03.06.2018.(niedziela), 9:00

gospodarz – Pniówek I Pawłowice Śląskie - ul. Sportowa 7, Pawłowice

Mizerów I – Leśnik I 2:0 ; Iskra I – Mizerów I 5:0 ; Mizerów I – Pniówek I 2:2 ; Pniówek I – Leśnik I 2:2 ; Leśnik I – Iskra I 1:3 ; Iskra I – Pniówek I 1:1

KADRA

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bazan Szymon

04.02.2009

Bazan Paweł

31.01.2011

Błąkała Krystian

12.10.2009

Borowiec Nikodem

14.08.2009

Chęs Ksawery

08.01.2010

Czysz Igor

25.01.2012

Danek Michał

06.02.2009

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

Dutka Bartosz

24.09.2010

Gaj Rafał

26.11.2010

Gorzawski Aleksander

09.09.2009

Grolik Szymon

13.02.2011

Janosz Karolina

17.06.2009

Jastrzemski Jan

19.10.2010

Kapłon Franciszek

28.09.2010

Kawka Szymon

01.06.2009

Konieczny Stanisław

05.08.2009

Kozik Krzysztof

11.02.2010

Kruczek Julian

19.04.2009

Krzyżowski Jakub

11.12.2010

Kuszka Paweł

09.06.2009

Laskowski Patryk

07.06.2009

Maślanka Bartosz

31.03.2010

Matera Karol

18.06.2009

Mikosz Piotr

17.02.2011

Mrzyk Karol

22.07.2010

Oślislok Nadia

10.03.2010

Pokorski Tobiasz

17.07.2010

Rodak Kacper

12.07.2011

Skiba Oskar

05.09.2010

Sopyło Amelia

04.03.2008

Sopyło Natalia

04.03.2008

Tużnik Mateusz

19.08.2010

Zagórska Anastazja

12.01.2008

Zagórska Wiktoria

01.10.2009

Zagórski Mikołaj

01.10.2009

Zaręba Tymoteusz

26.11.2011

Zawadzki Kordian

17.04.2009

Zawierucha Jan

27.08.2012

Zawierucha Antoni

25.02.2009

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK STARSZY F1 (roczniki 2009-2010) – druga drużyna

Trener: Dawid Szromek

RUNDA I: Tychy: F1 Żak Grupa 5 (RW)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,25231.html

Drużyny:

Iskra II Pszczyna

UKS II SPS Wola

Leśnik II Kobiór

Pniówek II Pawłowice

Turnieje:

1 kolejka - 14.04.2018.(sobota), 10:00

gospodarz – UKS II SPS Wola - Wola, Pszczyńska 9

Wola II – Leśnik II 8:1 ; Leśnik II – Pniówek II 3:0 ; Wola II – Iskra II 4:3 ; Leśnik II – Iskra II 0:4 ; Iskra II – Pniówek II 6:0 ; Pniówek II – Wola II 2:3

2 kolejka - 20.04.2018.(piątek), 17:00

gospodarz – Leśnik II Kobiór - Kobiór, Centralna 117

Wola II – Leśnik II 7:1 ; Leśnik II – Pniówek II 2:7 ; Wola II – Iskra II 5:2 ; Leśnik II – Iskra II 1:4 ; Iskra II – Pniówek II 7:8 ; Pniówek II – Wola II 0:12

3 kolejka - 29.04.2018.(niedziela), 12:30

gospodarz – Pniówek II Pawłowice Śląskie - Pawłowice, Sportowa 7

Wola II – Leśnik II 6:0 ; Leśnik II – Pniówek II 3:2 ; Wola II – Iskra II 1:8 ; Leśnik II – Iskra II 0:7 ; Iskra II – Pniówek II 6:4 ; Pniówek II – Wola II 7:9

4 kolejka – 05.05.2018.(sobota), 8:00

gospodarz – Iskra II Pszczyna - Pszczyna, L. Zamenhofa 5

Wola II – Leśnik II 4:0 ; Leśnik II – Pniówek II 0:5 ; Wola II – Iskra II 4:2 ; Leśnik II – Iskra II 0:8 ; Iskra II – Pniówek II 5:1 ; Pniówek II – Wola II 0:3

RUNDA II: Tychy: F1 Żak Grupa 18 (RW)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,25591.html

Drużyny:

Leśnik II Kobiór

LKS II Łąka

LKS Studzienice

Znicz Jankowice

Turnieje:

1 kolejka - 12.05.2018.(sobota), 9:00

gospodarz – Leśnik II Kobiór - Kobiór, Centralna 117

Łąka II – Studzienice 3:3 ; Znicz – Studzienice 0:3 ; Studzienice – Leśnik II 10:2 ; Leśnik II – Łąka 1:6 ; Leśnik II – Znicz 3:0 ; Znicz – Łąka II 0:3

2 kolejka - 20.05.2018.(niedziela), 9:00

gospodarz – Znicz Jankowice - Jankowice, Żubrów 36

Łąka II – Studzienice 2:5 ; Znicz – Studzienice 1:8 ; Studzienice – Leśnik II 3:2 ; Leśnik II – Łąka 2:2 ; Leśnik II – Znicz 0:6 ; Znicz – Łąka II 3:5

3 kolejka - 26.05.2018.(sobota), 9:00

gospodarz – LKS Studzienice – Studzienice, Bażantów 40

Łąka II – Studzienice 3:8 ; Znicz – Studzienice 0:3 ; Studzienice – Leśnik II 5:3 ; Leśnik II – Łąka 3:3 ; Leśnik II – Znicz 3:0 ; Znicz – Łąka II 0:3

4 kolejka - 02.06.2018.(sobota), 9:00

gospodarz – LKS Łąka - Łąka, Turystyczna 21

Łąka II – Studzienice 4:3 ; Znicz – Studzienice 2:2 ; Studzienice – Leśnik II 2:2 ; Leśnik II – Łąka 1:2 ; Leśnik II – Znicz 3:3 ; Znicz – Łąka II 1:4

KADRA

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bazan Szymon

04.02.2009

Bazan Paweł

31.01.2011

Błąkała Krystian

12.10.2009

Borowiec Nikodem

14.08.2009

Chęs Ksawery

08.01.2010

Czysz Igor

25.01.2012

Danek Michał

06.02.2009

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

Dutka Bartosz

24.09.2010

Gaj Rafał

26.11.2010

Gorzawski Aleksander

09.09.2009

Grolik Szymon

13.02.2011

Janosz Karolina

17.06.2009

Jastrzemski Jan

19.10.2010

Kapłon Franciszek

28.09.2010

Kawka Szymon

01.06.2009

Konieczny Stanisław

05.08.2009

Kozik Krzysztof

11.02.2010

Kruczek Julian

19.04.2009

Krzyżowski Jakub

11.12.2010

Kuszka Paweł

09.06.2009

Laskowski Patryk

07.06.2009

Maślanka Bartosz

31.03.2010

Matera Karol

18.06.2009

Mikosz Piotr

17.02.2011

Mrzyk Karol

22.07.2010

Oślislok Nadia

10.03.2010

Pokorski Tobiasz

17.07.2010

Rodak Kacper

12.07.2011

Skiba Oskar

05.09.2010

Sopyło Amelia

04.03.2008

Sopyło Natalia

04.03.2008

Tużnik Mateusz

19.08.2010

Zagórska Anastazja

12.01.2008

Zagórska Wiktoria

01.10.2009

Zagórski Mikołaj

01.10.2009

Zaręba Tymoteusz

26.11.2011

Zawadzki Kordian

17.04.2009

Zawierucha Jan

27.08.2012

Zawierucha Antoni

25.02.2009

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?