2016/2017 wiosna

TRAMPKARZ MŁODSZY C2 (roczniki 2003-2005)

Tychy: IV liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)

Trener: Dawid Kulisz

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,20012.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

ZET Tychy

8

24

8

0

0

61:4

2

Stal Chełm Śląski

8

13

4

1

3

37:17

3

Leśnik Kobiór

8

11

3

2

3

26:28

4

LKS Wisła Wielka

8

6

2

0

6

26:47

5

Czapla Kryry

8

4

1

1

6

12:66

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

09.04.2017

ZET Tychy

Leśnik

5:1

b.d.

2

16.05.2017

Leśnik

LKS Wisła Wielka

1:3

Daniel Kozyra

3

10.05.2017

Czapla Kryry

Leśnik

3:3

Tomasz Grolik, Kamil Mazur, Oskar Wojciechowski

4

06-07.05.

Leśnik

pauza

5

13.05.2017

Leśnik

Stal Chełm Śląski

2:2

Tymon Mostowski, Miłosz Panek

6

20.05.2017

Leśnik

ZET

0:11

7

30.05.2017

LKS Wisła Wielka

Leśnik

4:5

Kamil Mazur 2, Kamil Laskowski, Daniel Kozyra, Mateusz Małek

8

03.06.2017

Leśnik

Czapla Kryry

12:0

Mateusz Liszka 4, Daniel Kozyra 2, Tymon Mostowski 2, Kamil Mazur, Mateusz Małek, Kamil Laskowski, Tomasz Strączek

9

10-11.06.

Leśnik

pauza

10

17.06.2017

Stal Chełm Śląski

Leśnik

0:2

Tomasz Strączek, Mateusz Małek

Strzelcy:

4 – Kozyra Daniel, Liszka Miłosz, Mazur Kamil

3 – Małek Mateusz, Mostowski Tymon

2 – Laskowski Kamil, Strączek Tomasz

1 – Grolik Tomasz, Panek Miłosz, Wojciechowski Oskar

+ 1 bramka z ZET-ką Tychy (b.d.)

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bukowiec Damian

05.07.2005

5

-

Gawrońska Gabriela

-

-

Gawroński Michał

1

-

Grolik Tomasz

20.05.2004

7

1

Kłyk Oskar

6

-

Kozyra Daniel

08.12.2004

7

4

Krzyżowski Konrad

27.07.2003

7

-

Laskowski Kamil

04.10.2005

6

2

Liszka Mateusz

17.04.2004

5

4

Maiczek Paweł

07.02.2005

4

-

Małek Mateusz

08.07.2004

4

3

Mazur Kamil

01.08.2003

7

4

Mostowski Tymon

30.04.2004

6

3

Mrzyk Szymon

24.07.2005

4

-

Musioł Jakub

03.05.2005

-

-

Panek Miłosz

2003

4

1

Strączek Tomasz

2003

7

2

Wojciechowski Oskar

11.01.2005

4

1

Zaremba Paweł

26.10.2005

5

-

Brak danych za mecz ZET – Leśnik 5:1 (1k)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK STARSZY E1 (roczniki 2006-2007)

Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 (RW)

Trener: Dawid Szromek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,20031.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

APN IV GKS Tychy

9

27

9

0

0

143:9

2

APN V GKS Tychy

9

24

8

0

1

104:15

3

JUW-e Jaroszowice

9

16

5

1

3

63:48

4

Leśnik Kobiór

9

15

5

0

4

62:47

5

UKS SPS Wola

9

15

5

0

4

63:51

6

Stal Chełm Śląski

9

13

4

1

4

61:65

7

GTS Bojszowy

9

9

3

0

6

49:106

8

Czułowianka Tychy

9

9

3

0

6

25:81

9

MKS Lędziny

9

6

2

0

7

27:98

10

UKS Grom Świerczyniec

9

0

0

0

9

13:90

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

09.04.2017

Leśnik

UKS SPS Wola

8:2

b.d.

2

22.04.2017

APN V GKS Tychy

Leśnik

12:0

3

03.05.2017

Leśnik

Czułowianka Tychy

14:1

Kamil Kyrcz 6, Borys Jańczyk 4, Dawid Liszka 2, Michał Kściuczyk, Damian Uszok

4

06.05.2017

JUW-e Jaroszowice

Leśnik

7:3

Miłosz Wiśniewski 3

5

14.05.2017

Leśnik

GTS Bojszowy

8:5

Miłosz Wiśniewski 4, Borys Jańczyk 2, Kamil Kyrcz, Damian Uszok

6

18.05.2017

APN IV GKS Tychy

Leśnik

13:0

7

28.05.2017

Leśnik

Stal Chełm Śląski

2:4

Miłosz Wiśniewski, Borys Jańczyk

8

02.06.2017

Leśnik

MKS Lędziny

9:1

b.d.

9

09.06.2017

Grom Świerczyniec

Leśnik

2:18

Borys Jańczyk 6, Paweł Radczuk 4, Dawid Liszka 3, Miłosz Wisniewski 2, Kamil Kyrcz 2, Adam Malcharek

Strzelcy:

13 – Jańczyk Borys

10 – Wiśniewski Miłosz

9 – Kyrcz Kamil

5 – Liszka Dawid

4 – Radczuk Paweł

2 – Uszok Damian

1 – Kściuczyk Michał, Malcharek Adam

+ 8 bramek z SPS Wola (b.d.)

+ 9 bramek z MKS-em Lędziny (b.d.)

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bramki

Błaszczak Emil

-

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

-

Brożek Tomasz

-

Chlebek Damian

09.08.2008

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

-

Czaja Tymoteusz

05.07.2007

-

Falęcik Kacper

-

Gandyk Michał

16.07.2007

-

Głownia Konrad

-

Grabowski Mariusz

-

Gruszka Bartosz

27.05.2008

-

Janik Krzysztof

28.06.2007

-

Jańczyk Borys

31.07.2007

13

Jeleń Rafał

17.11.2006

-

Koterla Michał

22.01.2008

-

Koterla Patryk

03.07.2008

-

Kściuczyk Michał

1

Kyrcz Kamil

30.10.2006

9

Liszka Dawid

07.09.2007

5

Maiczek Paweł

07.02.2005

-

Malcharek Adam

06.10.2006

1

Malcharek Błażej

-

Matera Jan

-

Młocek Jakub

09.12.2008

-

Mostowski Borys

20.11.2006

-

Musioł Jakub

03.05.2005

-

Radczuk Paweł

16.07.2008

4

Strączek Piotr

11.08.2006

-

Uszok Damian

14.06.2007

2

Widłok Maksymilian

-

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

10

brak danych za dwa mecze (17 bramek): Leśnik – SPS Wola 8:2 (1k) ; Leśnik – MKS Lędziny 9:1 (8k)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK STARSZY F1 (roczniki 2008-2009)

Trener: Łukasz Morcinek

RUNDA I: Tychy: F1 Żak Grupa 8 (RW)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,20045.html

Drużyny:

Piast Bieruń

GOL Bieruń

UKS I SPS Wola

Leśnik Kobiór

Turnieje:

1 kolejka - 08.04.2017.(sobota), 10:45

gospodarz – GOL Bieruń – Bieruń, Warszawska 270

Piast – GOL 1:5 ; GOL – Wola 3:1 ; Leśnik – Piast 0:6 ; Wola – Piast 12:1 ; GOL – Leśnik 8:0 ; Leśnik – Wola 0:14

2 kolejka - 23.04.2017.(niedziela), 13:00

gospodarz – Leśnik I Kobiór - Kobiór, Centralna 117

Piast – GOL 1:1 ; GOL – Wola 0:8 ; Leśnik – Piast 1:1 ; Wola – Piast 4:1 ; GOL – Leśnik 4:4 ; Leśnik – Wola 2:4

3 kolejka - 29.04.2017.(sobota), 11:00

gospodarz – Piast Bieruń – Bieruń, Warszawska 270

Piast – GOL 0:2 ; GOL – Wola 0:1 ; Leśnik – Piast 1:5 ; Wola – Piast 6:0 ; GOL – Leśnik 1:1 ; Leśnik – Wola 0:4

4 kolejka - 05.05.2017.(piątek), 17:00

gospodarz – UKS I SPS Wola - Wola, Pszczyńska 9

Piast – GOL 0:4 ; GOL – Wola 1:2 ; Leśnik – Piast 1:1 ; Wola – Piast 4:0 ; GOL – Leśnik 2:0 ; Leśnik – Wola 0:2

RUNDA II: Tychy: F1 Żak Grupa 17 (RW)

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,20497.html

Drużyny:

APN II GKS Tychy

GOL Bieruń

ZET Tychy

Leśnik Kobiór

Turnieje:

1 kolejka - 28.05.2017.(niedziela), 13:00

gospodarz – Leśnik I Kobiór - Kobiór, Centralna 117

APN II – GOL 2:2 ; APN II – ZET 2:1 ; Leśnik – APN II 1:0 ; GOL – Leśnik 0:6 ; ZET – GOL 0:2 ; Leśnik – ZET 12:0

2 kolejka - 03.06.2017.(sobota), 13:30

gospodarz – APN II GKS Tychy - Tychy, gen. Andersa 22

APN II – GOL 0:5 ; APN II – ZET 7:0 ; Leśnik – APN II 0:5 ; GOL – Leśnik 5:1 ; ZET – GOL 1:8 ; Leśnik – ZET 0:2

3 kolejka - 11.06.2017.(niedziela), 10:00

gospodarz – GOL Bieruń - Bieruń, Warszawska 270

APN II – GOL 3:2 ; APN II – ZET 5:0 ; Leśnik – APN II 0:7 ; GOL – Leśnik 0:5 ; ZET – GOL 0:7 ; Leśnik – ZET 2:3

4 kolejka - 17.06.2017.(sobota), 9:00

gospodarz – ZET Tychy - Tychy, Władysława Sikorskiego 110

APN II – GOL 1:6 ; APN II – ZET 4:1 ; Leśnik – APN II 2:4 ; GOL – Leśnik 2:2 ; ZET – GOL 0:6 ; Leśnik – ZET 4:2

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

Chlebek Damian

09.08.2008

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

Głownia Konrad

Gruszka Bartosz

27.05.2008

Koterla Michał

22.01.2008

Koterla Patryk

03.07.2008

Kuszka Paweł

09.06.2009

Laskowski Patryk

07.06.2009

Maiczek Karol

27.05.2008

Matera Jan

Młocek Jakub

09.12.2008

Musioł Adrian

28.08.2008

Radczuk Paweł

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SKRZATY (rocznik 2010-2011)

Trener: Adrian Chrobok

Leśnik rywalizował z:

Polonia Tychy (dziewczyny), Znicz Jankowice, Raki Gostyń, Gol Bieruń, Football Projekt Suszec, UKS Warszowice, Fortuna Wyry

Skrzaty - 2 kolejka

06.05.2017.(sobota), 10:00 Gol Bieruń (gospodarz), Leśnik Kobiór, Polonia Tychy, Znicz Jankowice

Skrzaty - 3 kolejka

13.05.2017.(sobota), 10:00 Gol Bieruń (gospodarz), Leśnik Kobiór, Polonia Tychy, Znicz Jankowice

Skrzaty - 4 kolejka

20.05.2017.(sobota), 10:00 Polonia Tychy (gospodarz), Leśnik Kobiór, Znicz Jankowice, Gol Bieruń

Skrzaty - 5 kolejka

27.05.2017.(sobota), 10:00 Football Projekt Suszec (gospodarz), Leśnik Kobiór, Znicz Jankowice, UKS Warszowice

Skrzaty - 6 kolejka

03.06.2017.(sobota), 10:00 UKS Warszowice (gospodarz), Leśnik Kobiór, Znicz Jankowice, Football Projekt Suszec

Skrzaty - 7 kolejka

10.06.2017.(sobota), 9:00 Leśnik Kobiór (gospodarz), Gol Bieruń, Fortuna Wyry, Polonia Tychy

Skrzaty - 8 kolejka (ostatnia)

17.06.2017.(sobota), 10:00 Raki Gostyń (gospodarz), Leśnik Kobiór, Football Projekt Suszec, UKS Warszowice

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?