2016/2017 jesień

JUNIOR MŁODSZY B1 (roczniki 2000-2003)

Bielsko-Tychy: III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "BIELSKO-TYCHY" Grupa 5

Trenerzy: Adrian Cebula i Łukasz Morcinek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,18007.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Iskra Pszczyna

8

24

8

0

0

58:7

2

Krupiński Suszec

8

15

5

0

3

16:26

3

LKS Łąka

8

7

2

1

5

15:33

4

Sokół I Wola

8

7

2

1

5

10:21

5

Leśnik Kobiór

8

6

2

0

6

14:26

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

03.09.2016

Iskra Pszczyna

Leśnik

7:0

2

10.09.2016

Leśnik

LKS Łąka

1:2

Jakub Olchawa

3

16.09.2016

Sokół Wola

Leśnik

4:0

4

24-25.09

Leśnik

pauza

5

05.10.2016

Krupiński Suszec

Leśnik

2:1

Tomasz Liszka

6

09.10.2016

Leśnik

Iskra Pszczyna

2:5

Patryk Maiczek, Paweł Pasternak

7

16.10.2016

LKS Łąka

Leśnik

2:6

Paweł Pasternak 3, Paweł Krzyżowski, Karol Machalica, Patryk Maiczek

8

22.10.2016

Leśnik

Sokół Wola

1:0

Patryk Maiczek

9

29-30.10.

Leśnik

pauza

10

05.11.2016

Leśnik

Krupiński Suszec

3:4

Patryk Maiczek 2, Paweł Pasternak

Strzelcy:

5 – Maiczek Patryk, Pasternak Paweł

1 – Krzyżowski Paweł, Liszka Tomasz, Machalica Karol, Olchawa Jakub

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Minuty

Bramki

Bołdys Artur

20.06.2001

1

80

-

Chrobok Piotr

11.03.2000

8

625

-

Głuszek Miłosz

1

70

-

Grolik Adam

29.04.2001

8

600

-

Jaromin Krzysztof

26.04.2001

7

560

-

Kłyk Konrad

-

-

-

Krzyżowski Konrad

27.07.2003

2

160

-

Krzyżowski Paweł

20.04.2001

5

390

1

Kyrcz Mateusz

20.03.2002

3

95

-

Liszka Tomasz

06.09.2000

8

640

1

Machalica Karol

04.07.2001

8

640

1

Maiczek Patryk

15.11.2000

8

640

5

Mazur Kamil

01.08.2003

4

169

-

Olchawa Jakub

09.02.2000

8

640

1

Panek Miłosz

2003

6

426

-

Pasternak Paweł

30.03.2000

5

385

5

Stec Jakub

2

160

-

Strączek Tomasz

2003

5

200

-

Szafron Maciej

16.07.2001

-

-

-

Szczotka Błażej

28.04.2000

1

80

-

Włodarski Jakub

30.01.2003

2

90

-

Żarowski Jakub

5

400

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK STARSZY D1 (roczniki 2004-2005)

Tychy: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2

Trener: Dawid Kulisz

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,17955.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

GTS Bojszowy

7

16

5

1

1

27:6

2

GOL Bieruń

7

16

5

1

1

28:13

3

Polonia Tychy (dziew.)

7

15

5

0

2

28:10

4

Grom Świerczyniec

7

11

3

2

2

18:11

5

Unia Bieruń Stary

7

10

3

1

3

21:21

6

LKS Gardawice

7

7

2

1

4

13:19

7

Leśnik Kobiór

7

6

2

0

5

14:20

8

Piast Bieruń Nowy

7

0

0

0

7

7:56

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

08.10.2016

GTS Bojszowy

Leśnik

4:1

Paweł Zaremba

2

10.09.2016

Leśnik

Unia Bieruń Stary

1:3

Daniel Kozyra

3

18.09.2016

Piast Bieruń Nowy

Leśnik

2:3

Damian Bukowiec, Mateusz Liszka, samobójcza

4

26.09.2016

Leśnik

Grom Świerczyniec

2:4

Daniel Kozyra, Mateusz Liszka

5

02.10.2016

GOL Bieruń

Leśnik

2:1

Mateusz Liszka

6

08-09.10.

Leśnik

pauza

7

16.10.2016

LKS Gardawice

Leśnik

1:5

Mateusz Liszka 2, Daniel Kozyra, Jakub Musioł, samobójcza

8

22-23.10.

Leśnik

pauza

9

29.10.2016

Leśnik

Polonia Tychy (dziewczyny)

1:4

Daniel Kozyra

Strzelcy:

5 – Liszka Mateusz,

4 – Kozyra Daniel

1 – Bukowiec Damian, Musioł Jakub, Zaremba Paweł

+ 2 samobójcze – Ścierski Kamil (Gardawice), Zajas Dominik (Piast Bieruń)

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Bębenek Paweł

3

-

Bukowiec Damian

05.07.2005

6

1

Grolik Tomasz

20.05.2004

4

-

Kania Dominik

-

-

Kłyk Oskar

7

-

Kozyra Daniel

08.12.2004

7

4

Kyrcz Kamil

30.10.2006

-

-

Laskowski Kamil

04.10.2005

6

-

Liszka Mateusz

17.04.2004

5

5

Maiczek Paweł

07.02.2005

7

-

Małek Mateusz

08.07.2004

1

-

Mostowski Tymon

30.04.2004

-

-

Mrzyk Szymon

24.07.2005

7

-

Musioł Jakub

03.05.2005

6

1

Wojciechowski Oskar

11.01.2005

5

-

Zaremba Paweł

26.10.2005

6

1

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK STARSZY E1 (roczniki 2006-2007)

Tychy: E1 Orlik Grupa 2

Trener: Dawid Szromek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,18149.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

UKS SPS II Wola

8

21

7

0

1

90:17

2

LKS Studzienice

8

18

6

0

2

60:21

3

UMKS Goczałkowice Zdrój

8

15

5

0

3

59:35

4

Iskra II Pszczyna

8

15

5

0

3

49:44

5

LKS Mizerów

8

15

5

0

3

40:48

6

Leśnik Kobiór

8

9

3

0

5

22:43

7

Sokół Orzesze

8

9

3

0

5

38:51

8

LKS Studzionka

8

4

1

1

6

35:57

9

GTS Bojszowy

8

1

0

1

7

9:86

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

04.09.2016

Sokół Orzesze

Leśnik

3:10

Kamil Kyrcz 3, Franciszek Janczyk 2, Michał Kściuczyk 2, Piotr Strączek 2, Paweł Radczuk

2

14.09.2016

Leśnik

LKS Studzienice

6:14

Kamil Kyrcz 3, Piotr Strączek 2, Borys Jańczyk

3

18.09.2016

LKS Mizerów

Leśnik

7:1

Kamil Kyrcz

4

24-25.09.

Leśnik

pauza

5

01.10.2016

UMKS Goczałkowice Zdrój

Leśnik

17:1

Kamil Kyrcz

6

09.10.2016

UKS SPS II Wola

Leśnik

15:3

Kamil Kyrcz 2, Borys Jańczyk

7

16.10.2016

Leśnik

Iskra II Pszczyna

2:8

Miłosz Wiśniewski, Piotr Strączek

8

23.10.2016

LKS Studzionka

Leśnik

2:9

Kamil Kyrcz 4, Damian Uszok 2, Piotr Strączek, Michał Kściuczyk, Miłosz Wiśniewski

9

30.10.2016

Leśnik

GTS Bojszowy

3:0

Kamil Kyrcz, Piotr Strączek, Miłosz Wiśniewski

Strzelcy:

15 – Kyrcz Kamil

7 – Strączek Piotr

3 – Kściuczyk Michał, Wiśniewski Miłosz

2 – Jańczyk Borys, Jańczyk Franciszek, Uszok Damian

1 – Radczuk Paweł

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bramki

Błaszczak Emil

-

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

-

Brożek Tomasz

-

Chlebek Damian

09.08.2008

-

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

-

Czaja Tymoteusz

05.07.2007

-

Falęcik Kacper

-

Gandyk Michał

16.07.2007

-

Głownia Konrad

-

Grabowski Mariusz

-

Gruszka Bartosz

27.05.2008

-

Janik Krzysztof

28.06.2007

-

Jańczyk Borys

31.07.2007

2

Jańczyk Franciszek

2

Jeleń Rafał

17.11.2006

-

Koterla Michał

22.01.2008

-

Koterla Patryk

03.07.2008

-

Kściuczyk Michał

3

Kyrcz Kamil

30.10.2006

15

Liszka Dawid

07.09.2007

-

Maiczek Paweł

07.02.2005

-

Malcharek Adam

06.10.2006

-

Malcharek Błażej

-

Matera Jan

-

Młocek Jakub

09.12.2008

-

Mostowski Borys

20.11.2006

-

Musioł Jakub

03.05.2005

-

Radczuk Paweł

16.07.2008

1

Strączek Piotr

11.08.2006

7

Uszok Damian

14.06.2007

2

Wiśniewski Miłosz

22.03.2007

3

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK STARSZY F1 (roczniki 2008-2009) – pierwsza drużyna

Trener: Łukasz Morcinek

RUNDA I: Tychy: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 3

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,18269.html

Drużyny:

Iskra Pszczyna

LKS Brzeźce

LKS I Wisła Wielka

Leśnik I Kobiór

Turnieje:

1 kolejka - 10.09.2016.(sobota), 12:00

gospodarz – Iskra Pszczyna - Pszczyna, L. Zamenhofa 5

Iskra – Brzeźce 4:0 ; Brzeźce – Wisła W. 2:1 ; Iskra – Leśnik I 2:0 ; Leśnik I – Brzeźce 4:2 ; Leśnik I – Wisła W. 5:0 ; Wisła W. – Iskra 0:5 ;

2 kolejka - 18.09.2016.(niedziela), 9:00

gospodarz – Leśnik I Kobiór - Kobiór, Centralna 117

Iskra – Brzeźce 13:2 ; Brzeźce – Wisła W. 2:6 ; Iskra – Leśnik I 3:2 ; Leśnik I – Brzeźce 9:1 ; Leśnik I – Wisła W. 5:0 ; Wisła W. – Iskra 1:6 ;

3 kolejka - 24.09.2016.(sobota), 9:00

gospodarz - LKS I Wisła Wielka - Wisła Wielka, Mleczna 12

Iskra – Brzeźce 13:0 ; Brzeźce – Wisła W. 5:3 ; Iskra – Leśnik I 7:0 ; Leśnik I – Brzeźce 7:5 ; Leśnik I – Wisła W. 0:3 ; Wisła W. – Iskra 1:3 ;

4 kolejka – 02.10.2016.(niedziela), 10:30

gospodarz – LKS Brzeźce - Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

Iskra – Brzeźce 11:1 ; Brzeźce – Wisła W. 1:5 ; Iskra – Leśnik I 3:1 ; Leśnik I – Brzeźce 7:0 ; Leśnik I – Wisła W. 5:1 ; Wisła W. – Iskra 1:9 ;

RUNDA II: Tychy: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 12

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,18698.html

Drużyny:

UKS SPS II Wola

Leśnik I Kobiór

Raki Gostyń

Turnieje:

1 kolejka - 09.10.2016.(niedziela), 9:00

gospodarz – Raki Gostyń - Rybnicka 141, Gostyń

Wola – Leśnik I 5:0 ; Raki – Wola 2:5 ; Raki - Leśnik I 5:2 ;

2 kolejka - 15.10.2016.(sobota), 9:00

gospodarz – SPS II Wola - Wola, Pszczyńska 9

Wola – Leśnik I 1:4 ; Raki – Wola 1:5 ; Raki - Leśnik I 0:13 ;

3 kolejka - 22.10.2016.

Turniej odwołany

4 kolejka - 30.10.2016.(niedziela), 9:00

gospodarz – Leśnik Kobiór - Kobiór, Centralna 117

Wola – Leśnik I 6:4 ; Raki – Wola 0:8 ; Raki - Leśnik I 2:5 ;

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

Chlebek Damian

09.08.2008

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

Głownia Konrad

Gruszka Bartosz

27.05.2008

Koterla Michał

22.01.2008

Koterla Patryk

03.07.2008

Kuszka Paweł

09.06.2009

Laskowski Patryk

07.06.2009

Maiczek Karol

27.05.2008

Matera Jan

Młocek Jakub

09.12.2008

Musioł Adrian

28.08.2008

Radczuk Paweł

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAK STARSZY F1 (roczniki 2008-2009) – druga drużyna

Trener: Łukasz Morcinek

RUNDA I: Tychy: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 2

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,18268.html

Drużyny:

UKS SPS Wola

LKS Rudołtowice-Ćwiklice

Znicz Jankowice

Leśnik II Kobiór

Turnieje:

1 kolejka - 10.09.2016.(sobota), 10:00

gospodarz – SPS Wola - Wola, Pszczyńska 9

Leśnik II – Znicz 1:3 ; Wola – Leśnik II 8:0 ; Wola – Rudołtowice 1:0 ; Rudołtowice – Znicz 2:0 ; Rudołtowice – Leśnik II 6:0 ; Znicz – Wola 0:4

2 kolejka - 18.09.2016.(niedziela), 10:00

gospodarz – LKS Rudołtowice - Rudołtowice, Wolności

Leśnik II – Znicz 2:5 ; Wola – Leśnik II 17:1 ; Wola – Rudołtowice 12:0 ; Rudołtowice – Znicz 5:2 ; Rudołtowice – Leśnik II 9:1 ; Znicz – Wola 0:9

3 kolejka - 24.09.2016.(sobota), 9:00

gospodarz - SPS Wola - Wola, Pszczyńska 9

Leśnik II – Znicz 12:2 ; Wola – Leśnik II 4:2 ; Wola – Rudołtowice 4:0 ; Rudołtowice – Znicz 4:2 ; Rudołtowice – Leśnik II 3:6 ; Znicz – Wola 0:16

4 kolejka – 02.10.2016.(niedziela), 9:00

gospodarz – Leśnik II Kobiór - Kobiór, Centralna 117

Leśnik II – Znicz 2:3 ; Wola – Leśnik II 10:0 ; Wola – Rudołtowice 5:3 ; Rudołtowice – Znicz 7:1 ; Rudołtowice – Leśnik II 9:0 ; Znicz – Wola 3:6

RUNDA II: Tychy: IV liga okręgowa F1 Żak Grupa 15

Link do rozgrywek na laczynaspilka.pl: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,18701.html

Drużyny:

Leśnik II Kobiór

APN III GKS Tychy

GOL I Bieruń

Siódemka II Tychy

Turnieje:

1 kolejka - 08.10.2016.(sobota), 9:00

gospodarz – Leśnik II Kobiór - Kobiór, Centralna 117

Leśnik II – APN III 3:2 ; GOL I – Siódemka II 1:3 ; APN III – Siódemka II 1:4 ; Leśnik II – GOL I 1:4 ; GOL I – APN III 3:0 ; Siódemka II - Leśnik II 5:0

2 kolejka - 16.10.2016.(niedziela), 10:00

gospodarz – GOL I Bieruń - Bieruń, Warszawska 270

Leśnik II – APN III 1:1 ; GOL I – Siódemka II 1:1 ; APN III – Siódemka II 0:7 ; Leśnik II – GOL I 0:4 ; GOL I – APN III 3:1 ; Siódemka II - Leśnik II 1:0

3 kolejka - 23.10.2016.(niedziela), 12:00

gospodarz – Siódemka II Tychy - Tychy, Hanny i Kazimierza Wejchertów

Leśnik II – APN III 3:2 ; GOL I – Siódemka II 0:0 ; APN III – Siódemka II 1:2 ; Leśnik II – GOL I 0:4 ; GOL I – APN III 5:0 ; Siódemka II - Leśnik II 0:1

4 kolejka - 30.10.2016.(niedziela), 9:00

gospodarz – APN III GKS Tychy - Tychy, gen. Andersa 22

Leśnik II – APN III 8:0 ; GOL I – Siódemka II 2:3 ; APN III – Siódemka II 0:4 ; Leśnik II – GOL I 2:4 ; GOL I – APN III 3:1 ; Siódemka II - Leśnik II 3:0

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bojdoł Tomasz

12.12.2008

Chlebek Damian

09.08.2008

Ciszewski Krzysztof

10.06.2008

Danielczyk Mateusz

23.02.2009

Głownia Konrad

Gruszka Bartosz

27.05.2008

Koterla Michał

22.01.2008

Koterla Patryk

03.07.2008

Kuszka Paweł

09.06.2009

Laskowski Patryk

07.06.2009

Maiczek Karol

27.05.2008

Matera Jan

Młocek Jakub

09.12.2008

Musioł Adrian

28.08.2008

Radczuk Paweł

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SKRZATY (rocznik 2009-2011)

Trener: Adrian Chrobok

Tabeli nie prowadzono. Leśnik rywalizował z:

Siódemka Tychy

Polonia Tychy (dziewczyny)

Znicz Jankowice

Czułowianka Tychy

Raki Gostyń

Football Projekt Suszec

Skrzaty - 1 kolejka

11.09.2016.(niedziela), 10:00 gospodarz: Leśnik Kobiór

Skrzaty - 2 kolejka

17.09.2016.(sobota), 9:00 gospodarz: Siódemka Tychy

Skrzaty - 3 kolejka

25.09.2016.(niedziela), 10:00 turniej w Suszcu: Projekt Football Suszec, Leśnik Kobiór, Znicz Jankowice

Skrzaty - 4 kolejka

01.10.2016.(sobota), 10:00 turniej w Kobiórze: Leśnik Kobiór, Polonia Tychy, Projekt Football Suszec

Skrzaty - 5 kolejka

nie grają

Skrzaty - 6 kolejka

15.10.2016.(sobota), 10:00 turniej w Suszcu: Projekt Football Suszec, Leśnik Kobiór, Znicz Jankowice, Raki Gostyń

Skrzaty - 7 kolejka

turniej w Jankowicach odwołany

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?