2015/2016 wiosna

JUNIOR MŁODSZY B1 (roczniki 1999-2001)

Tychy: IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)

Trener: Piotr Dąbkowski.

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,15651.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

UKS Warszowice

11

29

9

2

0

34:8

2

Piast Bieruń

11

27

9

0

2

38:12

3

Leśnik Kobiór

11

23

7

2

2

33:14

4

Czarni Piasek

11

22

7

1

3

64:20

5

LKS Gardawice

11

18

5

3

3

22:15

6

JUW-e Jaroszowice

11

17

5

2

4

33:35

7

Fortuna Wyry

11

14

4

2

5

42:35

8

LKS Studzionka

11

13

4

1

6

40:39

9

Siódemka Tychy

11

12

3

3

5

16:23

10

LKS Rudołtowice

11

11

3

2

6

17:31

11

Czapla Kryry

11

3

1

0

10

14:76

12

LKS Goczałkowice

11

0

0

0

11

11:56

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

09.04.2016

Leśnik

Piast Bieruń

0:1

2

17.04.2016

Czapla Kryry

Leśnik

1:6

Patryk Maiczek 4, Maciej Szafron, Paweł Krzyżowski

3

24.04.2016

Leśnik

LKS Studzionka

4:0

Krzysztof Jaromin 3, Paweł Krzyżowski

4

29.04.2016

LKS Goczałkowice

Leśnik

0:6

Marcin Koterla 4, Patryk Maiczek, Piotr Chrobok

5

07.05.2016

Leśnik

Siódemka Tychy

1:1

Błażej Szczotka

6

15.05.2016

JUW-e Jaroszowice

Leśnik

3:5

Patryk Maiczek 3, Marcin Koterla, Jakub Olchawa

7

25.05.2016

Leśnik

LKS Rudołtowice

2:2

Marcin Koterla, Patryk Maiczek

8

27.05.2016

LKS Gardawice

Leśnik

0:2

Tomasz Liszka, Patryk Maiczek

9

04.06.2016

Leśnik

Fortuna Wyry

2:0

Maciej Szafron, Paweł Krzyżowski

10

15.06.2016

Leśnik

Czarni Piasek

4:2

Patryk Maiczek 2, Paweł Krzyżowski, Jakub Olchawa

11

19.06.2016

UKS Warszowice

Leśnik

4:1

Patryk Maiczek

Strzelcy:

13 – Maiczek Patryk

6 – Koterla Marcin

4 – Krzyżowski Paweł

3 – Jaromin Krzysztof

2 – Olchawa Jakub, Szafron Maciej

1 – Chrobok Piotr, Liszka Tomasz, Szczotka Błażej

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Minuty

Bramki

Berski Adam

13.04.1999

-

-

-

Bołdys Artur

20.06.2001

7

475

-

Chrobok Piotr

11.03.2000

9

518

1

Grolik Adam

29.04.2001

11

880

-

Jaromin Krzysztof

26.04.2001

8

640

3

Kmiecik Maksymilian

28.02.2001

1

26

-

Kordys Tomasz

27.05.2000

-

-

-

Koterla Marcin

08.04.1999

8

640

6

Krzyżowski Paweł

20.04.2001

10

625

4

Kyrcz Mateusz

20.03.2002

5

99

-

Liszka Tomasz

06.09.2000

11

880

1

Machalica Karol

04.07.2001

11

880

-

Maiczek Patryk

15.11.2000

11

855

13

Maiczek Mateusz

28.09.1999

-

-

-

Maiczek Wojciech

-

-

-

Olchawa Dominik

19.07.2002

2

74

-

Olchawa Jakub

09.02.2000

10

800

2

Pasternak Paweł

30.03.2000

11

880

-

Seweryn Wojciech

03.03.1999

-

-

-

Simka Dariusz

01.08.2000

-

-

-

Szafron Maciej

16.07.2001

7

528

2

Szczotka Błażej

28.04.2000

11

880

1

Tobjasz Bartłomiej

28.06.2000

-

-

-

Zakrzewski Krystian

08.10.1999

-

-

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK STARSZY D1 (roczniki 2003-2005)

Tychy: IV liga okręgowa D1 Młodzik

Trener: Dawid Szromek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,15694.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

APN GKS Tychy

8

22

7

1

0

35:6

2

Znicz Jankowice

8

19

6

1

1

45:8

3

LKS Studzienice

8

16

5

1

2

29:23

4

Leśnik Kobiór

8

15

5

0

3

30:16

5

Czapla Kryry

8

10

3

1

4

19:18

6

GOSiR Chełm Śląski

8

7

2

1

5

12:27

7

UKS Suszec

8

6

2

0

6

10:34

8

UMKS Goczałkowice Zdrój

8

5

1

2

5

11:31

9

JUW-e Jaroszowice

8

4

1

1

6

11:39

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

08.04.2016

Czapla Kryry

Leśnik

1:3

Mateusz Małek, Daniel Kozyra, Mateusz Liszka

2

16-17.04.

Leśnik

pauza

3

25.04.2016

Znicz Jankowice

Leśnik

2:1

Jakub Włodarski

4

01.05.2016

Leśnik

LKS Studzienice

3:4

Mateusz Liszka, Daniel Kozyra, Mateusz Małek

5

07.05.2016

UKS Suszec

Leśnik

0:5

Miłosz Panek 2, Jakub Włodarski 2, Kamil Mazur

6

16.05.2016

JUW-e Jaroszowice

Leśnik

2:7

Jakub Włodarski 4, Miłosz Panek 2, Mateusz Liszka

7

21.05.2016

Leśnik

GOSir Chełm Śląski

4:2

Mateusz Liszka, Daniel Kozyra, Miłosz Panek, Jakub Włodarski

8

30.05.2016

UMKS Goczałkowice Zdrój

Leśnik

1:7

Mateusz Liszka 3, Daniel Kozyra 2, Jakub Włodarski, Miłosz Panek

9

05.06.2016

Leśnik

APN GKS Tychy

0:4

Strzelcy:

9 - Włodarski Jakub,

7 - Liszka Mateusz,

6 - Panek Miłosz,

5 - Kozyra Daniel,

2 - Małek Mateusz,

1 - Mazur Kamil.

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bramki

Chęś Przemysław

-

Grolik Tomasz

20.05.2004

-

Kania Alicja

-

Kłyk Konrad

-

Kozyra Daniel

08.12.2004

5

Krzyżowski Konrad

27.07.2003

-

Laskowski Kamil

04.10.2005

-

Liszka Mateusz

17.04.2004

7

Maiczek Paweł

07.02.2005

-

Małek Mateusz

08.07.2004

2

Mazur Kamil

01.08.2003

1

Mostowski Tymon

30.04.2004

-

Musioł Jakub

03.05.2005

-

Panek Miłosz

6

Schmidt Bartosz

-

Strączek Tomasz

-

Włodarski Jakub

30.01.2003

9

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK STARSZY E1 (roczniki 2005-2007)

Tychy: E1 Orlik Grupa 6 (RW)

Trener: Dawid Kulisz

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,15717.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Polonia Tychy

8

21

7

0

0

81:41

2

APN II GKS Tychy

8

15

5

0

1

77:41

3

Leśnik Kobiór

8

14

4

2

3

64:41

4

Polonia II Łaziska Górne

8

13

4

1

3

69:36

5

Polonia-Czułowianka Tychy

8

13

4

1

3

58:34

6

GOL I Bieruń

8

12

4

0

4

74:54

7

GOSiR Chełm Śląski

8

7

2

1

5

35:79

8

Fortuna Wyry

8

4

1

1

6

46:68

9

Ogrodnik Cielmice

8

3

1

1

7

19:135

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

10.04.2016

Leśnik

Polonia-Czułowianka Tychy

7:7

Szymon Mrzyk 2, Jakub Musioł 2, Kamil Laskowski, Paweł Maiczek, Paweł Zaremba

2

17.04.2016

Leśnik

Fortuna Wyry

8:5

Paweł Zaremba 4, Przemysław Chęś, Paweł Bębenek, Kamil Laskowski, Szymon Mrzyk.

3

23.04.2016

GOL Bieruń

Leśnik

7:9

Przemysław Chęś 3, Szymon Mrzyk 2, Kamil Laskowski 2, Jakub Musioł, Paweł Maiczek

4

04.05.2016

Leśnik

GOSiR Chełm Śląski

11:4

Jakub Musioł 3, Przemysław Chęś 2, Szymon Mrzyk 2, Kamil Kyrcz 2, Piotr Strączek, Paweł Zaremba

5

07.05.2016

Polonia Tychy

Leśnik

w.o.

Obustronny walkower

6

14-15.05.

Leśnik

pauza

7

22.05.2016

Polonia II Łaziska Górne

Leśnik

6:6

Kamil Laskowski 2, Przemysław Chęś, Kamil Kyrcz, Jakub Musioł, samobójcza

8

29.05.2016

Leśnik

Ogrodnik Cielmice

16:1

Przemysław Chęś 5, Jakub Musioł 4, Szymon Mrzyk 3, Paweł Zaremba 3, Kamil Laskowski

9

04.06.2016

APN II GKS Tychy

Leśnik

8:7

Paweł Zaremba 4, Oskar Wojciechowski, Przemysław Chęś, Jakub Musioł

Strzelcy:

13 - Chęś Przemysław, Zaremba Paweł

12 - Musioł Jakub

10 - Mrzyk Szymon

7 - Laskowski Kamil

3 - Kyrcz Kamil

2 - Maiczek Paweł

1 - Bębenek Paweł, Strączek Piotr, Wojciechowski Oskar

+ 1 samobójcza

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bramki

Bębenek Paweł

1

Bukowiec Damian

-

Chęś Przemysław

13

Dąbal Maksymilian

-

Jeleń Rafał

17.11.2006

-

Kajor Kacper

-

Kania Dominik

-

Kłyk Oskar

-

Kreczmer Dawid

16.01.2006

-

Kyrcz Kamil

3

Laskowski Kamil

7

Maiczek Paweł

07.02.2005

2

Mostowski Borys

20.11.2006

-

Mrzyk Szymon

24.07.2005

10

Musioł Jakub

03.05.2005

12

Olczyk Piotr

-

Strączek Piotr

11.08.2006

1

Swowoda Kamil

-

Wieczorek Kamil

-

Wojciechowski Oskar

11.01.2005

1

Zaremba Paweł

26.10.2005

13

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAKI (rocznik 2008 i młodsi)

Trener: Łukasz Morcinek

Żaki - 1 kolejka

16.04.2016.(sobota), 11:30 turniej w Kobiórze: Leśnik Kobiór, Leśnik II Kobiór, Fortuna Wyry, Grom Świerczyniec

Żaki - 2 kolejka

24.04.16.(niedziela), 9:30 turniej w Kobiórze: Leśnik Kobiór, Leśnik II Kobiór, JUW-e Jaroszowice, Gol Bieruń

Żaki - 3 kolejka

30.04.2016.(sobota), 10:30 Polonia Tychy (gospodarz) + Leśnik Kobiór + Leśnik II Kobiór + Czułowianka Tychy

Żaki - 4 kolejka

7.05.2016.(sobota), 10:00 Sokół Orzesze (gospodarz) + Leśnik Kobiór + Leśnik II Kobiór + APN GKS Tychy ---> ODWOŁANY

Żaki - 5 kolejka

14.05.2016.(sobota), 10:00 Leśnik Kobiór (gospodarz) + Leśnik II Kobiór + Grom Świerczyniec + Sokół Orzesze

Żaki - 6 kolejka

22.05.2016.(niedziela), 10:00 JUW-e Jaroszowice (gospodarz) + Leśnik Kobiór + Leśnik II Kobiór + Polonia Tychy

Żaki - 7 kolejka

29.05.2016.(niedziela), 12:00 turniej w Tychach (ul.Andersa 22), APN II GKS Tychy, Gol I Bieruń, Leśnik Kobiór, Leśnik II Kobiór

Żaki - 8 kolejka

4.06.2016.(sobota), 10:00 Sokół Wola (gospodarz) + Leśnik Kobiór + JUW-e Jaroszowice

4.06.2016.(sobota), 12:00 Leśnik II Kobiór - turniej w Pszczynie

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Błaszczak Emil

Bojdoł Tomasz

Chlebek Damian

Ciszewski Krzysztof

Czaja Tymoteusz

Danielczyk Mateusz

Głownia Konrad

Gruszka Bartosz

Jańczyk Borys

Kłobuch Jakub

Koterla Michał

Koterla Patryk

Kściuczyk Michał

Kuszka Paweł

Laskowski Patryk

Liszka Dawid

Maiczek Karol

Matera Jan

Młocek Jakub

Musioł Adrian

Radczuk Paweł

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SKRZATY (rocznik 2009-2010)

Trener: Adrian Chrobok

Skrzaty - 1 kolejka

17.04.2016.(niedziela), 12:00 turniej w Kobiórze: Leśnik Kobiór, Siódemka Tychy, Grom Tychy, Polonia Tychy, Znicz Jankowice

Skrzaty - 2 kolejka

1.05.2016.(niedziela), 10:00 Znicz Jankowice (gospodarz) + Leśnik Kobiór + Siódemka Tychy + Polonia Tychy + Project Futbol Suszec

Skrzaty - 4 kolejka

21.05.2016.(sobota), 10:30 turniej w Tychach - gospodarz Polonia Tychy

Skrzaty - 5 kolejka

4.06.2016.(sobota), 10:00 turniej w Suszcu

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?