2015/2016 jesień

JUNIOR MŁODSZY B1 (roczniki 1999-2001)

Tychy: IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2

Trener: Piotr Dąbkowski.

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,13537.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

ZET Tychy

8

20

6

2

0

45:4

2

Leśnik Kobiór

8

14

4

2

2

18:10

3

Siódemka Tychy

8

9

3

0

5

14:21

4

Piast Bieruń

8

9

3

0

5

18:28

5

LKS I Goczałkowice

8

6

2

0

6

12:44

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

23.08.2015

Leśnik

Siódemka Tychy

1:2

Patryk Maiczek

2

29.08.2015

Leśnik

Piast Bieruń

2:1

Marcin Koterla 2

3

05-06.09.

Leśnik

pauza

4

12.09.2015

Leśnik

LKS I Goczałkowice

3:2

Patryk Maiczek 2, Paweł Pasternak

5

20.09.2015

ZET Tychy

Leśnik

2:2

Marcin Koterla, Paweł Pasternak

6

26.09.2015

Siódemka Tychy

Leśnik

0:2

Marcin Koterla 2

7

03.10.2015

Piast Bieruń

Leśnik

3:1

Jakub Olchawa

8

10-11.10.

Leśnik

pauza

9

16.10.2015

LKS I Goczałkowice

Leśnik

0:7 w.o.

Paweł Pasternak 2, Marcin Koterla 2, Tomasz Liszka, Bartłomiej Tobjasz, Adam Grolik

10

25.10.2015

Leśnik

ZET

0:0

Strzelcy:

7 – Koterla Marcin

4 – Pasternak Paweł

3 – Maiczek Patryk

1 – Grolik Adam, Liszka Tomasz, Olchawa Jakub, Tobjasz Bartłomiej

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Minuty

Bramki

Berski Adam

13.04.1999

6

195

-

Bołdys Artur

20.06.2001

4

247

-

Chrobok Piotr

11.03.2000

6

250

-

Grolik Adam

29.04.2001

8

640

1

Jaromin Krzysztof

26.04.2001

6

460

-

Kordys Tomasz

27.05.2000

-

-

-

Koterla Marcin

08.04.1999

8

640

7

Krzyżowski Paweł

20.04.2001

6

185

-

Kyrcz Mateusz

20.03.2002

-

-

-

Liszka Tomasz

06.09.2000

8

608

1

Machalica Karol

04.07.2001

7

375

-

Maiczek Patryk

15.11.2000

8

635

3

Maiczek Mateusz

28.09.1999

1

13

-

Olchawa Dominik

19.07.2002

1

3

-

Olchawa Jakub

09.02.2000

7

534

1

Pasternak Paweł

30.03.2000

5

387

4

Seweryn Wojciech

03.03.1999

8

640

-

Simka Dariusz

01.08.2000

-

-

-

Szczotka Błażej

28.04.2000

7

560

-

Tobjasz Bartłomiej

28.06.2000

8

488

1

Zakrzewski Krystian

08.10.1999

2

160

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK STARSZY D1 (roczniki 2003-2004)

Tychy: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Trener: Dawid Szromek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> : https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,13690.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

MKS Lędziny

10

24

8

0

2

43:12

2

Leśnik Kobiór

10

24

8

0

2

40:14

3

GOSiR Chełm Śląski

10

13

4

1

5

20:21

4

APN II GKS Tychy

10

13

4

1

5

25:27

5

Unia Bieruń Stary

10

7

2

1

7

18:47

6

JUW-e Jaroszowice

10

6

1

3

6

12:37

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

08.11.2015

MKS Lędziny

Leśnik

4:1

Konrad Kłyk

2

21.09.2015

JUW-e Jaroszowice

Leśnik

1:3

Daniel Kozyra, Tomasz Strączek, Mateusz Liszka

3

05.09.2015

Leśnik

APN II GKS Tychy

2:1

Kamil Mazur, Miłosz Panek

4

11.09.2015

Unia Bieruń Stary

Leśnik

2:8

Miłosz Panek 2, Daniel Kozyra 2, Tomasz Strączek, Bartosz Schmidt, Tymon Mostowski, Tomasz Grolik

5

19.09.2015

Leśnik

GOSiR Chełm Śląski

2:3

Kamil Mazur, Miłosz Panek

6

26.09.2015

Leśnik

MKS Lędziny

2:0

Daniel Kozyra, Miłosz Panek

7

03.10.2015

Leśnik

JUW-e Jaroszowice

2:0

Daniel Kozyra, samobójcza

8

10.10.2015

APN II GKS Tychy

Leśnik Kobiór

1:4

Miłosz Panek 3, Mateusz Liszka

9

17.10.2015

Leśnik

Unia Bieruń Stary

10:0

Miłosz Panek 5, Mateusz Małek, Tymon Mostowski, Mateusz Liszka, Daniel Kozyra, Tomasz Grolik

10

24.10.2015

GOSiR Chełm Śląski

Leśnik

2:6

Przemysław Chęś 3, Daniel Kozyra 2, Tomasz Strączek

Strzelcy:

13 – Panek Miłosz

8 – Kozyra Daniel

3 – Chęś Przemysław, Liszka Mateusz, Strączek Tomasz

2 – Grolik Tomasz, Mazur Kamil, Mostowski Tymon

1 – Kłyk Konrad, Małek Mateusz, Schmidt Bartosz

+1 samobójcza

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Bramki

Chęś Przemysław

2

3

Grolik Tomasz

20.05.2004

10

2

Kania Alicja

-

-

Kłyk Konrad

9

1

Kozyra Daniel

08.12.2004

10

8

Krzyżowski Konrad

27.07.2003

9

-

Laskowski Kamil

04.10.2005

-

-

Liszka Mateusz

17.04.2004

10

3

Maiczek Paweł

07.02.2005

-

-

Małek Mateusz

08.07.2004

10

1

Mazur Kamil

01.08.2003

10

2

Mostowski Tymon

30.04.2004

10

2

Musioł Jakub

03.05.2005

-

-

Panek Miłosz

9

13

Schmidt Bartosz

9

1

Strączek Tomasz

10

3

Włodarski Jakub

30.01.2003

1

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIK STARSZY E1 (roczniki 2005-2007)

Tychy: E1 Orlik Grupa 2

Trener: Dawid Kulisz

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,13880.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

LKS Łąka

8

24

8

0

0

90:17

2

Polonia II Łaziska Górne

8

21

7

0

1

60:21

3

LKS Brzeźce

8

15

5

0

3

59:35

4

Leśnik Kobiór

8

13

4

1

3

49:44

5

LKS Rudołtowice

8

11

3

2

3

40:48

6

Znicz Jankowice

8

8

2

2

4

22:43

7

UMKS Goczałkowice

8

8

2

2

4

38:51

8

LKS I Mizerów

8

3

1

0

7

35:57

9

LKS Woszczyce

8

1

0

1

7

9:86

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

28.08.2015

Leśnik

LKS Brzeźce

7:5

Kamil Laskowski 3, Paweł Maiczek, Oskar Kłyk, Paweł Bębenek, Paweł Zaremba

2

07.09.2015

LKS I Mizerów

Leśnik

3:12

Przemysław Chęś 4, Paweł Zaremba 3, Jakub Musioł 2, Szymon Mrzyk, Paweł Bębenek, Kamil Laskowski

3

11.09.2015

Leśnik

LKS Rudołtowice

3:6

Przemysław Chęś 2, Kamil Laskowski

4

24.09.2015

Polonia II Łaziska Górne

Leśnik

10:0

5

25.09.2015

Leśnik

UMKS Goczałkowice

6:6

Przemysław Chęś 2, Szymon Mrzyk 2, Kamil Kyrcz, Paweł Maiczek

6

04.10.2015

LKS Woszczyce

Leśnik

1:7

Przemysław Chęś 3,Kamil Laskowski 2, Paweł Bębenek, Szymon Mrzyk

7

09.10.2015

Leśnik

Znicz Jankowice

8:1

Przemysław Chęś 4, Kamil Laskowski 2, Jakub Musioł, samobójcza

8

19.10.2015

LKS Łąka

Leśnik

12:6

Szymon Mrzyk 3, Przemysław Chęś 2, Kamil Laskowski

9

24-25.10.

Leśnik

pauza

Strzelcy:

17 - Chęś Przemysław

10 - Laskowski Kamil

7 - Mrzyk Szymon

4 - Zaremba Paweł

3 - Bębenek Paweł, Musioł Jakub

2 - Maiczek Paweł

1 - Kłyk Oskar, Kyrcz Kamil

+ 1 samobójcza

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bramki

Bębenek Paweł

3

Bukowiec Damian

-

Chęś Przemysław

17

Dąbal Maksymilian

-

Jeleń Rafał

17.11.2006

-

Kajor Kacper

-

Kania Dominik

-

Kłyk Oskar

1

Kreczmer Dawid

16.01.2006

-

Kyrcz Kamil

1

Laskowski Kamil

10

Maiczek Paweł

07.02.2005

2

Mostowski Borys

20.11.2006

-

Mrzyk Szymon

24.07.2005

7

Musioł Jakub

03.05.2005

3

Olczyk Piotr

-

Strączek Piotr

11.08.2006

-

Swowoda Kamil

-

Wieczorek Kamil

-

Wojciechowski Oskar

11.01.2005

-

Zaremba Paweł

26.10.2005

4

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAKI (rocznik 2008 i młodsi)

Trener: Łukasz Morcinek

Żaki - 1 kolejka

5.09.(sobota), 8:30 turniej w Woli: UKS I SPS Wola + Sokół Orzesze + Leśnik Kobiór

Żaki - turniej w Świerczyńcu odwołany, zamiast turnieju sparing w Kobiórze

12.09.2015.(sobota), 9:00 sparing: Leśnik Kobiór - APN GKS Tychy

Żaki - 3 kolejka

19.09.2015.(sobota), 10:00 turniej w Jankowicach: Znicz + Leśnik Kobiór + LKS Rudołtowice-Ćwiklice

Żaki - 4 kolejka

27.09.2015.(niedziela), 10:00 turniej w Kobiórze: Leśnik + LKS Brzeźce + Fortuna Wyry

Żaki - 6 kolejka

11.10.2015.(niedziela), 9:00 turniej w Kobiórze: Leśnik + Znicz Jankowice + Fortuna Wyry

Żaki - 7 kolejka

17.10.2015.(sobota), 14:00 turniej w Tychach: APN II GKS + Sokół Orzesze + Leśnik Kobiór

Żaki - 8 kolejka

24.10.2015.(sobota), 10:00 turniej w Kobiórze: Leśnik + LKS Rudołtowice-Ćwiklice + Fortuna Wyry

Żaki - 9 kolejka

7.11.2015.(sobota), 11:00 turniej w Świerczyńcu: Grom Świerczyniec + Leśnik Kobiór + LKS Brzeźce

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SKRZATY (rocznik 2009-2010)

Trener: Adrian Chrobok

Skrzaty - 1 kolejka

13.09.2015.(niedziela), 10:00 turniej w Jaroszowicach

Skrzaty - 2 kolejka

20.09.2015.(niedziela), 13:00 turniej na sztucznym boisku przy ulicy Edukacji w Tychach

Skrzaty - 3 kolejka

27.09.2015.(niedziela), 8:30 - turniej na orliku w Lędzinach

Skrzaty - 4 kolejka

4.10.2015.(niedziela), 10:00 turniej w Jaroszowicach

Skrzaty - 5 kolejka

11.10.2015.(niedziela), 11:00 turniej w Kobiórze

Skrzaty - 6 kolejka

18.10.2015.(niedziela), 10:00 turniej w Jaroszowicach (w razie niepogody turniej odwołany)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?