2014/2015 wiosna

TRAMPKARZ STARSZY C1 (roczniki 2000-2002)

III liga wojewódzka C1 Trampkarz "wiosna" Grupa 5

Trener: Dawid Kulisz

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,11882.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Piast Bieruń

10

22

7

1

2

47:22

2

UKS Suszec

10

21

7

0

3

33:30

3

Sokół Wola

10

19

6

1

3

24:17

4

Leśnik Kobiór

10

12

4

0

6

29:28

5

APN GKS Tychy

10

12

4

0

6

30:28

6

Lukam Skoczów

10

3

1

0

9

12:50

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

11.04.2015

Leśnik

UKS Suszec

0:4

2

18.04.2015

Leśnik

APN GKS Tychy

4:0

Błażej Szczotka, Bartosz Gogol, Tomasz Kordys, Bartłomiej Tobjasz

3

25.04.2015

Piast Bieruń

Leśnik

7:2

Piotr Chrobok, Patryk Maiczek

4

02.05.2015

Leśnik

Sokół Wola

0:1

5

09.05.2015

Lukam Skoczów

Leśnik

1:9

Bartłomiej Tobjasz 2, Bartosz Gogol 2, Paweł Krzyżowski 2, Patryk Maiczek, Jakub Olchawa, Błażej Szczotka

6

10.06.2015

UKS Suszec

Leśnik

5:3

Krzysztof Jaromin, Jakub Olchawa, Paweł Krzyżowski

7

23.05.2015

APN GKS Tychy

Leśnik

7:3

Bartosz Gogol, Karol Machalica, Patryk Maiczek

8

30.05.2015

Leśnik

Piast Bieruń

0:2

9

03.06.2016

Sokół Wola

Leśnik

0:3w.o.

Na boisku 3:2 / Patryk Maiczek 2

10

13.06.2016

Leśnik

Lukam Skoczów

5:1

Patryk Maiczek 2, Bartłomiej Tobjasz, Jakub Olchawa, Bartosz Gogol

Strzelcy:

7 – Maiczek Patryk

5 – Gogol Bartosz

4 – Tobjasz Bartłomiej

3 – Krzyżowski Paweł, Olchawa Jakub

2 – Szczotka Błażej

1 – Chrobok Piotr, Jaromin Krzysztof, Kordys Tomasz, Machalica Karol

+ 1 gol za walkower

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Minuty

Bramki

Bołdys Artur

20.06.2001

9

600

-

Chrobok Piotr

11.03.2000

8

310

1

Gogol Bartosz

01.05.2002

10

800

5

Grolik Adam

29.04.2001

10

800

-

Jaromin Krzysztof

26.04.2001

9

705

1

Kordys Tomasz

27.05.2000

5

400

1

Krzyżowski Paweł

20.04.2001

10

376

3

Kyrcz Mateusz

20.03.2002

-

-

-

Liszka Tomasz

06.09.2000

9

305

-

Machalica Karol

04.07.2001

10

790

1

Maiczek Patryk

15.11.2000

9

720

7

Mincer Krystian

18.10.2002

1

0

-

Olchawa Jakub

09.02.2000

10

800

3

Simka Dariusz

01.08.2000

8

620

-

Szczotka Błażej

28.04.2000

10

800

2

Tobjasz Bartłomiej

28.06.2000

10

774

4

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK MŁODSZY D2 (roczniki 2003-2005)

Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3

Trener: Dawid Szromek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,12132.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

MOSM III Tychy

10

28

9

1

0

48:10

2

LKS I Łąka

10

21

7

0

3

33:31

3

MKS I Lędziny

10

14

4

2

4

28:19

4

Iskra Pszczyna

10

13

4

1

5

25:19

5

Pniówek Pawłowice Śląskie

10

7

2

1

7

18:47

6

Leśnik Kobiór

10

4

1

1

8

14:40

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

18.04.2015

MOSM III Tychy

Leśnik

8:0

2

25.04.2015

Leśnik

MKS I Lędziny

2:1

Mateusz Liszka, Tymon Mostowski

3

01.05.2015

Iskra Pszczyna

Leśnik

4:2

Miłosz Panek, Kamil Mazur

4

09.05.2015

Leśnik

Pniówek Pawłowice Śląskie

1:2

Daniel Kozyra

5

16.05.2015

LKS I Łąka

Leśnik

5:2

Tomasz Strączek, Miłosz Panek

6

23.05.2015

Leśnik

MOSM III Tychy

1:4

Miłosz Panek

7

01.06.2015

MKS I Lędziny

Leśnik

2:2

Mateusz Liszka, Miłosz Panek

8

06.06.2015

Leśnik

Iskra Pszczyna

1:4

b.d.

9

13.06.2015

Pniówek Pawłowice Śląskie

Leśnik Kobiór

5:2

Miłosz Panek 2

10

20.06.2015

Leśnik

LKS I Łąka

1:5

Tymon Mostowski

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Błaszczyk Maksymilian

Grolik Tomasz

20.05.2004

Kajor Kacper

Kania Alicja

Kłyk Konrad

Kozyra Daniel

08.12.2004

Krzyżowski Konrad

27.07.2003

Liszka Mateusz

17.04.2004

Maiczek Paweł

07.02.2005

Małek Mateusz

08.07.2004

Mazur Kamil

01.08.2003

Mostowski Tymon

30.04.2004

Mrzyk Szymon

24.07.2005

Musioł Jakub

03.05.2005

Olczyk Piotr

Panek Miłosz

Sikora Miłosz

Strączek Tomasz

Włodarski Jakub

30.01.2003

Zaremba Paweł

26.10.2005

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIKI (roczniki 2004-2005)

Trener: Paweł Targiel.

1 kolejka – 19.04.2015.(niedziela)

10:00 LKS Rudołtowice-Ćwiklice (gospodarz) + Leśnik Kobiór + Znicz Jankowice

2 kolejka – 25.04.2015.(sobota)

8:00 Leśnik Kobiór (gospodarz) + Josieniec Radostowice + LKS Brzeźce

3 kolejka – 2.05.2015.(sobota)

10:00 MKS Lędziny (gospodarz) + Grom Świerczyniec + Leśnik Kobiór + Fortuna Wyry – turniej odwołany

4 kolejka – 9.05.2015.(sobota)

9:30 Unia Bieruń Stary (gospodarz) + Leśnik Kobiór + Josieniec Radostowice + Siódemka Tychy

5 kolejka – 16.05.2015.(sobota)

8:00 Leśnik Kobiór (gospodarz) + MKS Lędziny + UKS GKS Tychy

6 kolejka – 23.05.2015.(sobota)

10:00 Josieniec Radostowice (gospodarz) + Grom Świerczyniec + Leśnik Kobiór + Znicz Jankowice

7 kolejka – 30.05.2015.(sobota)

11:00 Fortuna Wyry (gospodarz) + Orlik Czechowice-Dziedzice + Leśnik Kobiór

8 kolejka – 6.06.2015.(sobota)

10:00 Leśnik Kobiór (gospodarz) + ABR Tychy + Fortuna Wyry

9 kolejka – 14.06.2015.(niedziela)

10:00 Znicz Jankowice (gospodarz) + Josieniec Radostowice + ABR Tychy + Leśnik Kobiór

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SKRZATY (Rocznik 2008 i młodsi)

Trener: Łukasz Morcinek

1 kolejka – 25/26.04.2015.

UKS GKS Tychy (gospodarz) + Leśnik Kobiór + Fortuna Wyry + Grom Świerczyniec

2 kolejka – 16/17.05.2015.

Leśnik Kobiór (gospodarz) + UKS GKS Tychy + Grom Świerczyniec + Fortuna Wyry

3 kolejka – 30/31.05.2015.

Fortuna Wyry (gospodarz) + UKS GKS Tychy + Grom Świerczyniec + Leśnik Kobiór

4 kolejka – 13/14.06.2015.

Grom Świerczyniec (gospodarz) + UKS GKS Tychy + Fortuna Wyry + Leśnik Kobiór

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?