2014/2015 jesień

TRAMPKARZ STARSZY C1 (roczniki 2000-2002)

III liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa V

Trener: Dawid Kulisz

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,10464.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Iskra Pszczyna

10

30

10

0

0

103:5

2

Trójka Czechowice-Dziedzice

10

21

7

0

3

47:13

3

APN GKS Tychy

10

18

6

0

4

29:44

4

Sokół Wola

10

15

5

0

5

21:28

5

Leśnik Kobiór

10

4

1

1

8

19:61

6

Lukam Skoczów

10

1

0

1

9

11:79

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

24.08.2014

Lukam Skoczów

Leśnik

2:2

Maciej Szafron, Daniel Kręciwilk

2

29.08.2014

Leśnik

Sokół Wola

0:2

3

03.09.

Leśnik

pauza

4

05.09.2014

Leśnik

APN GKS Tychy

4:5

Daniel Kręciwilk 4

5

14.09.2014

Trójka Czechowice

Leśnik

13:0

6

17.09.2014

Leśnik

Iskra Pszczyna

0:10

7

20-21.09.

Leśnik

pauza

8

26.09.2014

Leśnik

Lukam Skoczów

5:1

Karol Machalica, Krzysztof Jaromin, Patryk Maiczek, Daniel Kręciwilk, Paweł Krzyżowski

9

03.10.2014

Sokół Wola

Leśnik

3:1

Daniel Kręciwilk

10

11-12.10.

Leśnik

Pauza

11

19.10.2014

APN GKS Tychy

Leśnik

5:4

Daniel Kręciwilk 2, Bartosz Gogol, Paweł Krzyżowski

12

24.10.2014

Leśnik

Trójka Czechowice

2:8

Maciej Szafron, Dariusz Simka

13

02.11.2014

Iskra Pszczyna

Leśnik

12:1

Daniel Kręciwilk

14

08-09.11.

Leśnik

pauza

Strzelcy:

10 – Kręciwilk Daniel

2 – Krzyżowski Paweł, Szafron Maciej

1 – Gogol Bartosz, Jaromin Krzysztof, Machalica Karol, Maiczek Patryk, Simka Dariusz

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Mecze

Minuty

Bramki

Bołdys Artur

20.06.2001

9

720

-

Chrobok Piotr

11.03.2000

2

0

-

Gogol Bartosz

01.05.2002

10

760

-

Grolik Adam

29.04.2001

9

720

1

Jaromin Krzysztof

26.04.2001

10

800

1

Kmiecik Maksymilian

28.02.2001

3

240

-

Kręciwilk Daniel

11.08.2001

9

720

10

Kordys Tomasz

27.05.2000

-

-

-

Krzyżowski Paweł

20.04.2001

8

543

2

Kyrcz Mateusz

20.03.2002

1

0

-

Liszka Tomasz

06.09.2000

8

560

-

Machalica Karol

04.07.2001

9

700

1

Maiczek Patryk

15.11.2000

9

720

1

Mincer Krystian

18.10.2002

5

260

-

Olchawa Jakub

09.02.2000

6

457

-

Seweryn Grzegorz

26.03.2001

1

80

-

Simka Dariusz

01.08.2000

5

160

1

Szafron Maciej

16.07.2001

6

480

2

Szczotka Błażej

28.04.2000

-

-

-

Tobjasz Bartłomiej

28.06.2000

-

-

-

Utrata Paweł

19.03.2002

10

800

-

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŁODZIK MŁODSZY D2 (roczniki 2003-2005)

Bielsko-Biała: D2 Młodzik Grupa V

Trener: Dawid Szromek

Link do rozgrywek na portalu laczynaspilka.pl>> :https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,10751.html

Tabela

Drużyna

M

PKT

Z

R

P

BR

1

Iskra Pszczyna

10

27

9

0

1

69:10

2

UKS GOL Bieruń

10

22

7

1

2

50:28

3

BBTS Podbeskidzie I

10

15

5

0

5

32:35

4

MOSM Tychy

10

12

4

0

6

42:45

5

UKS GKS Tychy

10

11

3

2

5

34:46

6

Leśnik Kobiór

10

1

0

1

9

12:75

Mecze:

k.

data

gospodarz

gość

wynik

Strzelcy dla Leśnika

1

30.08.2014

Leśnik

UKS GKS Tychy

4:5

Miłosz Panek 3, Kamil Mazur

2

06.09.2014

UKS GOL Bieruń

Leśnik

11:3

b.d.

3

13.09.2014

Leśnik

Podbeskidzie I

1:7

Mateusz Liszka

4

15.10.2014

Leśnik

MOSM Tychy

0:10

5

27.09.2014

Iskra Pszczyna

Leśnik

10:0

6

04.10.2014

UKS GKS Tychy

Leśnik

2:2

Miłosz Panek, Kamil Mazur

7

11.10.2014

Leśnik

UKS GOL Bieruń

1:14

b.d.

8

19.10.2014

Podbeskidzie I

Leśnik

4:0

9

25.10.2014

MOSM Tychy

Leśnik

7:0

10

08.11.2014

Leśnik

Iskra Pszczyna

1:5

b.d.

KADRA:

Nazwisko Imię

Data urodzenia

Bębenek Paweł

Błaszczyk Maksymilian

Chęś Przemysław

Grolik Tomasz

20.05.2004

Kajor Kacper

Kłyk Konrad

Kozyra Daniel

08.12.2004

Krzyżowski Konrad

27.07.2003

Liszka Mateusz

17.04.2004

Maiczek Paweł

07.02.2005

Malcharek Mateusz

Małek Mateusz

08.07.2004

Mazur Kamil

01.08.2003

Mostowski Tymon

30.04.2004

Mrzyk Szymon

24.07.2005

Musioł Jakub

03.05.2005

Olczyk Piotr

Panek Miłosz

Sikora Miłosz

Strączek Tomasz

Szarowicz Maciej

Włodarski Jakub

30.01.2003

Zaremba Paweł

26.10.2005

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORLIKI (roczniki 2004-2005)

Trener: Dawid Szromek.

Pierwszy turniej odbędzie się 6 września w sobotę o godzinie 10:00 w Mizerowie, a oprócz gospodarzy rywalami Leśnika będą ABR Tychy i Nadwiślan Góra. Inne zespoły z którymi będą rywalizować nasze orliki to: LKS Wisła Wielka, Pionier II Tychy, UKS Grom Świerczyniec, MKS Lędziny, Sokół Orzesze, Znicz Jankowice i LKS Brzeźce.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŻAKI (roczniki 2006 i młodsi)

Trener: Paweł Targiel

Pierwszy turniej zagrają w niedzielę o godzinie 10:00 w Brzeźcach gdzie oprócz gospodarzy i Leśnika zagra Josieniec Radostowice. Inni rywale w tej grupie to: LKS Rudołtowice-Ćwiklice, Znicz Jankowice, Nadwiślan Góra, UMKS Goczałkowice Zdrój, UKS I SPS Wola i Sokół Orzesze.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?